x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

עסקאות טרייד אין לרכב

תאריך: 25/01/2015 16:35
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

מכירת רכב הינה עניין מיגע למדי, להכין את הרכב למכירה, לפרסם ולשכנע. בואו נודה לאמת, רובינו גם לא ממש סוחרים ממולחים וכל מה שאנחנו רוצים זה להפטר מהרכב הישן ולרכוש חדש.

טרייד אין, או "עסקת המרה" עושה בדיוק את זה, סוכנות טרייד אין קונה מאתנו את המכונית הישנה במחירי שוק ובתמורה, נותנת לנו רכב חדש יותר, תוך תוספת כספית מצדנו.

למי מתאימה השיטה?

במציאות חיים שבה רבים מאתנו, חייבים להחזיק ברכב בכדי שנוכל לתפקד בחיי היום יום, אנחנו נדרשים ל"רצף תחבורתי", הן לצרכים פרטיים או עסקיים, ללא רכב אנו אבודים.

שירות הטרייד אין, מעניק תשובה למצוקה זאת באמצעות החלפת רכבים מהירה ונוחה, המשולבת לעיתים קרובות במגוון מסלולי מימון גמישים.

ראוי להזכיר את החיסכון המשמעותי בזמן והתרוצצות, החיוני לרבים והרתיעה מ"לעשות עסקים" ששירות זה מייתר. אלו מאתנו שרוכשים רכב חדש כל 3 שנים, כמו נכים הנדרשים לתזמון וחייבים להפטר מהרכב הישן וזאת בכדי לממן את הרכב החדש.

לקריאה נוספת: נקודות למחשבה לפני שקונים רכב חדש או משומש...

יתרונות שיטת הטרייד-אין
 

חסרונות הטרייד-אין

יותר מידי טוב מכדי להיות אמתי, לוקחים לנו, דואגים לנו, נותנים לנו, בחיים אין ארוחות חינם וגם לא בתחום הטרייד-אין.

המכונית שלנו תימכר קרוב לוודאי בפחות משוויה האמתי (איפשהו בין 5% - 30%) ואת המפתחות לרכב החדש נקבל גם כן, במחיר נדיב ומעל לערכו האמתי. רכב חדש יימכר לנו ללא הנחות ואבזורים.

כיצד נקבע שווי הרכב בעסקאות טרייד אין?

בדרך כלל נהוג ברוב סוכנויות הטרייד-אין להיצמד למחירון "לוי יצחק", המהווה אורים ותומים בתחום עסקאות הרכב בישראל.

המחירון מפרט את המחיר המומלץ לרכבים בישראל, מחיר הרכב הישן נקבע על פי קריטריונים שונים, כגון: דגם, שנת ייצור הרכב, קילומטראג' וכן לפי מצבו המכני של הרכב הנמכר, הנקבע על ידי שמאי.

היכן ניתן לבצע עסקאות טרייד אין?

עסקאות טרייד אין מתנהלות, רובן ככולן, בשלוש נישות עיקריות בעולם הרכב:

חברות מסוג זה המאופיינות בגודלן וחוסנן הכלכלי, מתאימות לעסקי הטרייד-אין אשר מציע שפע רכבים במגוון רחב, הן בתחום המשומשות והן בדגמים החדשים. היצע רכבים נדיב משולב באמינות ויכולת לספק שירותי מימון נוחים, מעניק ערך מוסף אמתי ללקוח.

לקריאה נוספת: מדריך לרכישת ביטוח רכב

ההבדל בין טרייד-אין בחברת טרייד-אין והחלפת רכבים מסוחר

לא איטונג? לא קונה...
עסקאות במגרש סוחרי רכב עלולים להונות את הרוכשים בשיטות מקצועיות כמו שינוי קילומטראז' והסתרת תאונות. האחריות הניתנת בדרך כלל בעסקאות טרייד-אין, גם לאחר העסקה על מכלולים ברכב, מבטיחה שלא יעבדו עליכם.

לסיכום: המשוואה שמציע עסקת הטרייד-אין פשוטה – אנחנו נעשה לכם חיים קלים ואתם תשלמו, אטרקטיבית ביותר לאלה שהתלות התחבורתית שלהם גבוהה, שזקוקים לפתרונות מימון, או לחלופין אינם מעוניינים להסתבך בכל מיני מצבים לא נעימים ועוגמת נפש.

לקריאה נוספת: ביטוח לפי שווי הרכב

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור