x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

רוצה לשלם פחות על הביטוח למאזדה שלך?

תאריך: 23/03/2015 14:02   מחבר: ביטוח רכב MPH
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

בשנת 1960 יוצרו דגמי המכוניות הראשונות של החברה היפנית, מאזדה, אך רק בשנת 1984 שונה שמה באופן רשמי ל"מאזדה".

מאוחר יותר, פרצה "מאזדה" אל התודעה הבינלאומית בזכות השימוש במנוע הוואנקל, שהזכויות עליו נרכשו מחברת NSU. השימוש במנוע זה הפך את דגמי מאזדה למרשימים מאוד מבחינה ביצועית, גם ביחס לדגמי מכוניות של חברות אחרות.

בשנת 1989 ייצרה החברה את המכונית שהפכה למזוהה ביותר עימה – ה-MX5, שהפכה במהלך השנים הבאות למכונית הספורט הנמכרת ביותר בעולם. בשנת 2008 הוכרזה "המאזדה 2" כ"מכונית השנה העולמית".

בישראל הופיעו דגמי מאזדה לראשונה החל משנות ה-90, כאשר בשנת 1997 החליפה הלנטיס של מאזדה את מקומה של המיצובישי סופר לאנסר והפכה למכונית הישראלית הלאומית.

דגמי מאזדה (Mazda) בישראל

מאזדה 2 (Sedan) – מכונית משפחתית קומפקטית, מהירה, נוחה וצעירה מאוד. למאזדה 2 ישנו מנוע בנפח 1.5 ליטרים והיא מצוידת במערכת תזמון שסתומים לשמירה על תנועה מדויקת.

בנוסף לעיצוב נוח וחכם, מציעה המאזדה 2 שורה של אביזרים נלווים, כדוגמת: חלונות חשמליים, נגן תקליטורים התומך בקובצי MP3, כוונון חשמלי למראות ונעילה מרכזית בשלט רחוק.

מאזדה 3 – מכונית ספורטיבית וקומפקטית עם טכנולוגיות מרשימות. למאזדה 3 ישנן שלוש גרסאות: ה-Active וה-Comfort עם נפח מנוע של 1.6 ליטרים וה-Spirit עם נפח מנוע של 2 ליטרים.

צריכת הדלק של המאזדה 3 היא חסכונית, ופליטת גזי החממה שלה היא נמוכה יחסית. דגמי מאזדה 3 כוללים אבזור נלווה, כדוגמת: מערכת שמע עם נגן תקליטורים תואם MP3, תא כפפות מואר, תעלות אוויר למושבים האחוריים ומערכת בקרת שיוט.

מאזדה 5 – מיני וואן משפחתי, קומפקטי וספורטיבי מאוד. למאזדה 5 יש נפח מנוע של 2 ליטרים, תיבת הילוכים מסוג "Activematic" וצריכת דלק חסכונית. מערכת המיגון של הרכב כוללת בין השאר מנגנון לפיזור וספיגת כוחות הולם ושש כריות אוויר.

בנוסף לכך, כולל אבזור הרכב מושבים עם ריפוד מהודר, מערכת בקרת אקלים אלקטרונית, נעילת דלתות חשמלית ומערכת שמע עם שישה רמקולים וחיבור ל-MP3.

לחץ כאן למידע על מבצעי ביטוח רכב בחברות הביטוח השונות

מאזדה 6 – מציעה שילוב מושלם בין נוחות, ביטחון וביצועים מרשימים. לדגמיLuxury  ו-Executive ישנו מנועMZR  עם נפח 2 ליטרים ולדגם ה-Premium ישנו מנועMZR  עם נפח של2.5  ליטרים. את הדגמים השונים ניתן לרכוש עם ארבע או חמש דלתות.

האבזור הפנימי של דגמים אלה כולל, בין השאר: מערכת בקרת אקלים אלקטרונית, חלונות חשמליים, מערכת שמע עם שישה רמקולים וחיבור ל-MP3, מערכת בקרת שיוט ומחשב דרך.

מאזדה mx-5 – דור שלישי של דגם הרודסטר של מאזדה, דגם בעל מבנה אווירודינמי המאפשר ביצועים ספורטיביים, נפח מנוע של 2 ליטר, בעל תיבת הילוכים ידנית איכותית. לדגם מספר נקודות חולשה כגון: בידוד לוקה בחסר ותא נוסעים מאכזב מעט בגלל גובה המושבים והמרחב.

מצד שני לדגם זה ישנם מספר יתרונות בראש ובראשונה זהו רכב בעל הנעה אחורית במחיר זול במיוחד ובעל צריכת דלק מפתיעה, הגה מדויק ושטח אחסון גדול.

מאזדה  CX-5- רכב שהגיע לישראל בתחילת שנת 2012 עם בשורה לחיסכון משמעותי בדלק בשל טכנולוגיית סקייאקטיב שפותחה על ידי מאזדה.

בארץ ניתן לרכוש את הדגם עם מנוע בנפח 2 ליטר או 2.5 ליטר ואם תיבת הילוכים אוטומטית בלבד. מכונית טובה ומאובזרת כהלכה, אך במבחנים שנעשו נתגלה שהיא אינה חסכונית באופן משמעותי מדגמים מתחרים.

קראו גם על: ביטוח רכב מסוג מזדה / פוקוס

יבואן מאזדה בישראל

בסוף שנת 1991 הפכה חברת "דלק מוטורס" ליבואנית ולמפיצה הבלעדית של דגמי מכוניות מאזדה, לאחר קבלת הזיכיונות מהחברה היפנית.

חברת "דלק מוטורס" היא חברת בת של "חברת דלק מערכות רכב", שהיא חברה ציבורית מקבוצת דלק, הנסחרת בבורסה בתל אביב.

ביטוח דגמי מאזדה במחיר הזול בישראל!

דגמי מאזדה הם דגמי המכוניות הנמכרים ביותר בישראל. רכבי החברה נחשבים ליוקרתיים ואיכותיים מאוד, ובהתאם לכך נקבעים מחירי הביטוח.

חברות הביטוח מציעות פוליסות שונות, הן ביחס לדגם המכונית והן ביחס לקריטריונים שונים הקשורים לנהג. כדי שתוכלו למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר, מלאו את הטופס שבתחתית העמוד ולחצו על כפתור השליחה.

לקבלת הצעה משתלמת עבור ביטוח הרכב שלך לחץ:
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור