x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

ביטוח רכב לדגמי פורד

תאריך: 23/03/2015 14:07
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

חברת פורד(Ford Motor Company)  היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם. הנרי פורד, מייסד החברה, הנהיג לראשונה את שיטת פס הייצור בתחום והביא לעולם כמויות גדולות ביותר של רכבים.

החל משנות ה-20 של המאה הקודמת הפכה פורד לקונצרן רכבים חובק עולם, עם הקמתם של מפעלי ייצור גם מחוץ לארצות הברית.

בשנים לאחר מכן רכשה פורד בעלות באחוזים במותגי מכוניות אחרים, כדוגמת: מאזדה, וולוו ויגואר. עם זאת, כתוצאה ממשבר כלכלי אליו נקלעה, מכרה החברה את מרבית אחזקותיה בשנים האחרונות.

בשנת 2011 דורגה פורד כיצרנית המכוניות החמישית בעולם. גם בישראל זוכה פורד להצלחה ומדורגת מבחינת המכירות במקום גבוה יחסית.

דגמי פורד (Ford) בישראל

פורד פוקוס (FOCUS) – מכונית ספורטיבית, דינאמית ומדויקת מאוד, בשלוש דגמים – Trend, Trend x ו-GHIA. שלושת הדגמים מוצעים בגרסה של ארבע או חמש דלתות.

קראו על: מבצעי ביטוח רכב בחברות השונות

המנוע של הפוקוס הוא בגודל 1.6 ליטרים בדגמי הטרנד והטרנד איקס, או 2 ליטרים בדגם GHIA, והוא משלב בין הספק גבוה ובין צמצום צריכת הדלק ופליטת גזי החממה.

לכל אחד מהדגמים ישנם פינוקים שונים, כדוגמת: הגה עם כיסוי עור, בקרת אקלים מפוצלת, חיישני גשם, מערכת מולטימדיה וחידושים נוספים.

פורד מונדיאו (MONDEO) – מתאפיינת בעיצוב אלגנטי, נוחות מרבית וטכנולוגיה מתקדמת. במונדיאו החדשה ישנה גרסה מעודכנת של מנוע "אקו-בוסט" עם נפח של 2 ליטרים ו-237 כוחות סוס.

למרות ההספקים המרשימים של המנוע, רמת פליטת המזהמים היא נמוכה יחסית. בתוך הרכב ישנן מערכות שמע וניווט ומערכת בטיחותית להתרעה על סטייה מהנתיב.

פורד אדג' (EDGE) – רכב פנאי גדול, מהיר ונוח. המנוע של האדג' הוא בעל נפח של 3.5 ליטרים ו-265 כוחות סוס. ברכב ישנה רק שליטה אוטומטית בהילוכים.

מושבי הרכב רכים והנסיעה בו היא נוחה מאוד גם תודות למיתלים ולצמיגים הגדולים. האבזור הנלווה של הרכב כולל, בין השאר: מערכת שמע עם מחליף ל-6 דיסקים, בקרת אקלים, חישוקי סגסוגת ופתחי מיזוג למושבים האחוריים.

רוצה לדעת מהן ההשלכות של נסיעה ללא ביטוח? לחץ כאן

פורד אס מקס (S-MAX) – מיני וואן משפחתית וספורטיבית. בפורד אקס מקס ישנם שבעה מושבים וחמש דלתות, והיא נוחה מאוד גם תודות למערכת בקרת יציבות.

המנוע הוא בגודל 2.3 ליטרים ו-161 כוחות סוס. קיימת שליטה אוטומטית עם אפשרות לתפעול ידני. מבחינת האבזור, כוללת הפורד אס מקס: בקרת אקלים, מערכת שמע עם שליטה מההגה, שמשות כהות, בקרת שיוט, מחשב דרך וכוונון מושבים חשמלי.

ייבואן פורד בישראל

בשנת 1999 הפכה "דלק מוטורס" למפיצה הבלעדית של דגמי פורד בארץ. דגמי רכבי פורד המופצים בישראל, ובייחוד הדגמים המסחריים והעסקיים, צברו מוניטין לאורך השנים והפכו למותג מוכר. לאחר כניסתה של "דלק מטורס" לזירה התרחב השימוש ברכבי החברה, וגדלה הדרישה גם למכוניות קטנות ומשפחתיות.

ביטוח דגמי פורד במחיר הזול בישראל!

ביטוח רכב של דגמי מכוניות פורד נחשב ליקר ביחס לביטוח רכבים אחרים. עם זאת, קיימים הבדלים במחירי הביטוח, הן ביחס לדגמים שונים, הן ביחס לחברות ביטוח שונות והן ביחס להיקף הפוליסות.

לחץ כאן לקריאה על הנחות והטבות בביטוח רכב

באתר MPH  תוכלו למצוא את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר בקלות ובמהירות, באמצעות מילוי הטופס שבראש העמוד.

לקבלת הצעה משתלמת עבור ביטוח הרכב שלך לחץ:
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור