x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

יש לך רכב שטח 4x4? רוצה ביטוח מקיף מוזל?

תאריך: 28/05/2014 14:07
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

אדם המבקר באולמות התצוגה של יצרניות הרכבים המובילות וודאי יבחין כי לרכבי השטח שמור פודיום מיוחד, גבוה ומהודר. אכן, רכבי השטח של כל חברה הם הדובדבן שבקצפת ומשאת נפשם של אנשים רבים, גברים ונשים כאחד.

ידוע כי ביטוח לרכב שטח גבוה באופן משמעותי מאשר הביטוח למכוניות משפחתיות, אולם עובדה זו לא מונעת מאלפי נהגים לרכוש רכבי שטח וליהנות מחווית נהיגה בטיחותית ואיכותית במיוחד.

מדוע ביטוח רכב שטח כל כך יקר?

ביטוח רכב שטח יקר ביחס למכוניות אחרות בשל הסיכונים הרבים אליהם חשוף הרכב בעת נהיגה בשטח. לא מן הנמנע להניח כי מי שרוכש רכב שטח ירצה לטייל בשבילים ובמקומות בהם רכב רגיל אינו יכול לעבור.

תכונותיו של רכב שטח והעובדה כי הוא מכיל הנעה מארבע גלגלים בו זמנית (ה – 4X4 המפורסם) מאפשרת לו לצלוח תנאי שטח קשים כמו דיונות חול, מים, ודרכים מסולעות. דבר המעלה את הסיכון לקרות תאונת דרכים ופגיעה ברכב באופן משמעותי.

בנוסף לכך, רכב שטח עלול להינזק גם מבחינה מכאנית, זאת עקב בלאי גבוה הנובע מתנאי נהיגה מאתגרים במיוחד. הוסיפו לכך את יוקר החלפים לרכבי שטח וקיבלתם חוויה אטרקטיבית במיוחד, אך יקרה.

כידוע, כל רכב מחויב בביטוח חובה, אך בכל הקשור לרכבי שטח גם ביטוח מקיף נחשב בגדר כורח המציאות. ביטוח מקיף לרכב שטח מכסה את הנהג ואת הרכב גם במקרים של נזקים מכאניים, תיקונים הנובעים מנהיגת שטח וכמובן, מפגיעות צד ג'.

קיראו בהרחבה על: מגבלותיו של ביטוח החובה

נהג שאינו מבטח את רכב השטח שלו בפוליסת ביטוח מקיף, חושף את עצמו לנזקים כספיים של עשרות אלפי שקלים. אנחנו מזכירים לך כי הנהיגה בג'יפ או רכב 4X4 אחר, ללא ביטוח מקיף אינה מומלצת כלל ועיקר.

התחייבות למחיר הזול בארץ: ביטוח לג'יפים

כך תוזילו עלויות ביטוח רכב שטח - טיפים לנהגי שטח!

ככל הנראה, לנצח ביטוח רכב שטח יהיה יקר יותר ביחס לעלויות הביטוח המקיף של מכוניות משפחתיות, אולם ניתן בהחלט לקבל הצעת מחיר משתלמת הגיונית וסבירה מחברת הביטוח בהתאם לפרמטרים משתנים.

דרך ראשונה להוזיל את מחיר הפרמייה החודשית קשורה בהיסטוריה התעבורתית של הנוהג ברכב.

במצב מושלם, אישה מעל גיל 30 נטולת הרשעות ותביעות בעברה (קיראו על: עבר ביטוחי) תקבל את ההצעה הזולה והטובה ביותר.

לפיכך, אין פלא כי רבים מרכבי השטח הנראים בכבישים נהוגים בידי נשים דווקא.

דרך שנייה להוזיל את מחיר הפרמייה קשורה לסקר שוק והשוואת מחירים בין החברות השונות. כל חברה מעמידה בפני הלקוח פרמטרים שונים אשר על פיהם היא קובעת את פרמיית הביטוח שלו.

התמחור לכל פרמטר עלול להשתנות מחברה לחברה, התאזרות בסבלנות תוך קבלת מספר הצעות מחיר עשויים לחסוך לכם מאות שקלים.

בגלל המורכבות של נושא הביטוח לרכב שטח, מומלץ לקרוא היטב את תנאי הפוליסה מתחילתם עד סופם ולא להשאיר שום פתח דרכו יכולות חברות הביטוח לחמוק מפיצוי במקרה של תאונה.

הצעת הביטוח הטובה ביותר לרכב שטח מחכה לכם במרחק קליק אחד!

לקבלת הצעות מחיר משתלמות לרכישת ביטוח רכב,
לחץ כאן: ביטוח רכב - השוואת מחירים

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור