x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

כיצד למצוא פוליסת ביטוח רכב משתלמת?

תאריך: 25/03/2015 16:20
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

חברות ביטוח רכב מציעות מגוון רחב של פוליסות, שהפרמיה עבורן נקבעת על פי פרמטרים שונים. בכדי לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב ולמצוא פוליסה מתאימה, בפרמיה הנמוכה ביותר, כדאי לדעת דבר או שניים שסוכן הביטוח לא בהכרח יאמר לכם.

זכרו, מטרתה של החברה המבטחת היא למכור לכם את הכיסוי המצומצם ביותר, עבור העלות הגבוהה ביותר שניתן. מטרתכם, כמובן, הפוכה.

כיצד להוזיל פוליסת ביטוח רכב?

כאמור, קיימים פרמטרים שונים לפיהם נקבעת הפרמיה שתשלמו עבור הפוליסה, על מנת לשלם פרמיה פחותה – יש להבין מהם אותם פרמטרים ולהגדיר את הצרכים שלכם.

ראשית, לפני שתבחנו אפשרות לבטח את הרכב בפוליסה אישית, בדקו אם ניתן להצטרף לביטוח קולקטיבי כלשהו, במקום עבודתכם, או במקום עבודה של קרובים. זוהי למעשה פוליסה שרוכש הארגון עבור כל עובדיו.

לקריאה נוספת: ביטוח קולקטיבי לעובדי מדינה

לחברה המבטחת משתלם למכור ביטוחי רכב רבים ובתמורה, היא מוכנה להוזיל את העלויות, או להעניק הטבות ותנאים מיוחדים שאינם קיימים בפוליסה רגילה.

חלק גדול מהאנשים אינם נוהגים בשבתות ובחגים, בהם ההלכה אוסרת על נהיגה. למעשה, זה אומר שבמהלך יום אחד בשבוע, חברת הביטוח אינה נחשפת למצבים בהם עלול להתרחש אירוע ביטוחי, מה שיוזיל את הפרמיה. הקפידו לציין זאת, אם הנכם נמנים על ציבור שומרי השבת.

ישנם רכבים הנמצאים בשימוש של יותר מנהג אחד, מספר הנהגים ברכב ואופיים (נהג חדש, נהג בעל היסטוריה של עבירות תנועה, או תביעות וכיו"ב...), הוא אחד הפרמטרים לפיהם קובעת החברה את עלות הפוליסה. אם זה המצב, נסו למצוא את החברה שמשתמשת במספר המועט ביותר של פרמטרים מעין אלו.

קיראו: הנחות בביטוח רכב בחברות השונות

אם אתם צריכים לרכוש כיסוי לנהג חדש, חשוב לברר בדיוק מהי הגדרתה של כל חברה לנהג חדש, כמה זמן הוא נוהג ומה גילו.

אם במהלך שנת הביטוח, הוא צובר וותק על הכביש, או גילו עובר את הגיל המוגדר בפוליסה לכיסוי נהג חדש, וודאו כי ההרחבה של הפוליסה יורדת בתקופה בה אינו מוגדר עוד כנהג חדש.

איזה ביטוח רכב לרכוש ואיפה?

לא כל רכב מצדיק פוליסת ביטוח מקיף וגם אם רכשתם כזו, אולי משתלם להפחית ולהגביל את האחריות של חברת הביטוח, בכדי להוזיל את הפרמיה.

לדוגמא, אם רכבכם הוא משנת ייצור וותיקה וערכו בשוק נמוך, יתכן והכספים שתשלמו עבור ביטוח מקיף אינם מוצדקים על ידי ערך הרכב.

קיראו בהרחבה על: ביטוח רכב לפי שווי

גם כיסויים נוספים, כמו רכב חלופי, או מערכות השמע ברכב, לעיתים אינם מוצדקים. אם מערכת השמע שמותקנת ברכבכם הנה מערכת זולה, סביר שיהיה זול יותר לרכוש חדשה בעת הצורך, מאשר לשלם כל חודש עבור ביטוחה. גם רכב חלופי, הוא שירות שלא כל נהג זקוק לו, וויתור עליו עשוי להוזיל את הפרמיה שתשלמו.

אינכם חייבים לערוך ביטוח חובה ומקיף באותה חברה. אולם, כדאי לדעת שחברות רבות מוכנות להוזיל את העלות, או להציע הטבות שונות, אם תרכשו אצלן את שניהם. בנוסף, לעיתים חברות מעניקות הטבות שונות לקהלי לקוחות מסוימים.

כמו למשל הפוליסה לנשים, של חברת
AIG, או מבצעים לנהגים זהירים ללא עבר של תביעות ואירועים ביטוחיים. אם אתם נמנים על קהל לקוחות כזה, ציינו זאת בפני סוכן הביטוח, יתכן שתקבלו הנחה.

בכל חברת ביטוח דרישות שונות למיגון הרכב, לעיתים בעלי רכבים בוחרים בפוליסה זולה יותר, אך אז נאלצים לרכוש אמצעי מיגון שונים בכדי לעמוד בתנאי הפוליסה. לא תמיד זה משתלם ולעיתים אותן הוצאות עולות על הפער שבין הצעות המחיר לפוליסת ביטוח רכב.

לחץ כאן: ביטוח רכב - השוואת מחירים

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור