x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

יש לך בבית kia - קאיה? רוצה לשלם פחות על ביטוח?

תאריך: 25/03/2015 12:28
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

רבים אינם יודעים זאת, אולם משמעות המילה קאיה (KIA) בתרגום חופשי מקוריאנית, ארץ מולדתה של קאיה, היא "העולה מאסיה". ואכן, בהתחשב בעובדה שחברת קאיה מצליחה למכור כמיליון וחצי רכבים בשנה, אין ספק שרכבי קאיה הם מותג אשר צמח במהירות לכדי גדולה.

אולם בהתחשב באיכות רכבי קאיה, חזותם הנאה וחוויית הנהיגה שהם מעניקים לנהגים, הפופולאריות של רכבים אלו איננה מפתיעה כלל וכלל. למעשה, בכל יום שעובר הופכים רכבי KIA לפופולאריים יותר ויותר בכל מדינות העולם המערבי ולא רק בקוריאה.

דגמי קאיה KIA הנמכרים בישראל

אחת הסיבות שבזכותן קאיה כה אהודה על הנהג הישראלי, היא היותה ידידותיות למשתמש במידה ניכרת ממתחרותיה. רכבי קאיה מעוצבים באופן סולידי אך נאה, מרווחים, פשוטים לתפעול ומהווים את הדוגמא הטובה ביותר לאופן בו יוקרה משתלבת עם יום-יומיות.ביטוח רכב קאיה KIA

קאיה פיקנטו – דגם זה כשמו כן הוא, פיקנטי. מדובר ברכב מיני שהינו קטן מחד, אולם מפולפל ומפתיע מאידך. המימדים הקטנים של הרכב בשילוב עם המנוע החזק ויכולות ההיגוי הזריזות שהוא מעניק לנהג, יוצר רכב עירוני שמסוגל להרבה יותר ממה שעשויים הנהגים בכביש לחשוב.

עלותו של ביטוח רכב מקיף לדגם זה נמוך יחסית לשאר הדגמים של קאיה ולרכבים מדגמים אחרים באותה קבוצת רישוי.

קאיה סיד – אחד הדגמים המשפחתיים המרשימים ביותר של קאיה אשר מגלם בתוכו את חזון הנסיעה הבטוחה והנוחה הראוי לכל משפחה. המושבים רכים ונוחים, תא המטען מרווח, צריכת הדלק חסכונית ומירב המאמצים הושקעו לשם יצירת נסיעה שקטה ואמינה. מחיר ביטוח דגם זה ממוצע ביחס לשאר דגמי החברה ורכבים משפחתיים אחרים.

קיראו: טיפים - כיצד ניתן לחסוך בצריכת דלק לרכב?

קאיה ריו – משפחתית נוספת מבית קאיה, אשר גם כן לא מאכזבת. המעצבים המוכשרים של קאיה יצרו רכב משפחתי בעל חזות צעירה, שמצטיין אף הוא בכל האלמנטים הנדרשים מרכב משפחתי – נוחות, בטיחות, מרווח ועלות תחזוק נמוכה יחסית. מחיר הביטוח של דגם זה ממוצע ביחס לרכבי קאיה אחרים, כמו גם ביחס למשפחתיות אחרות בשוק.

קאיה סורנטו – השילוב המושלם בין רכב יוקרה, רכב משפחה ורכב שטח. קאיה סורנטו מציעה לנהגים את הטוב שבכל העולמות, ומאפשרת בו זמנית נסיעה עירונית בטוחה וחלקה ונסיעת שטח אתגרית ומטלטלת. את התמונה משלים עיצוב יוקרתי שירשים מנהלים-עמיתים ושועלי שטח ותיקים כאחד.

מחיר ביטוח מקיף של קאיה סורנטו גבוה במקצת מאלו של דגמי הקאיה האחרים, אך איננו שונה בהרבה מזה של רכבי שטח יוקרתיים אחרים ובמקרים רבים זול יותר.

בכל מקרה מומלץ לבצע: השוואת מחירים לפני רכישת ביטוח

KIA - יבואן קאיה בישראל

יבואנית קאיה בישראל בשלוש השנים האחרונות היא חברת טלקאר בע"מ – חברה אשר עוסקת ביבוא סוגי רכבים שונים לישראל מזה כארבעים שונים. מרכז החברה בתל אביב ובהנחייתו פועלות 21 סוכנויות למכירת קאיה ברחבי הארץ.

חברת טלקאר בע"מ אינה מציעה פוליסות ביטוח לרכבי KIA ולכן הרוכשים נדרשים לבטח את רכביהם באמצעות סוכן ביטוח או חברת ביטוח ישיר.

נוהגים בטוח – ביטוח רכב קאיה במחירי מבצע!

אין דבר מרגש כמו להיכנס לרכב חדש ולצאת אתו להרפתקה הראשונה. אבל רגע לפני שאתם מתניעים ומרגישים את הרוח בשיער אל תשכחו את הדבר החשוב ביותר – ביטוח לדגם קאיה החדש שלכם! באתר MPH נעשה הכל על מנת להתאים לך פוליסת ביטוח רכב משתלמת, בעלות נמוכה ככל שניתן.

מומלץ לקרוא: מדריך לרכישת רכב חדש - דברים שחשוב לדעת

יש לך קאיה בחניה והחלטת לחסוך כסף ולרכוש ביטוח מקיף במבצע? ליחצו על הבאנר האדום, מלאו פרטים בלי התחייבות ונציגינו יתאים לכם פוליסת ביטוח רכב לקאיה במחיר הטוב בישראל!

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור