x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

מידע על ביטוח aig לרכב

תאריך: 18/01/2015 12:15
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

שימוש ברכבים חושף את בעל הרכב והנוסעים למגוון סכנות ונזקים שלא ניתן לחזות מראש. אולם, על מנת להימנע ממצב בו בעלי רכבים נותרים לעמוד מול שוקת שבורה, כאשר רכבם ניזוק, או נגרם נזק לרכב של אדם אחר באשמתם – מציעה חברת AIG שלושה מוצרי ביטוח רכב עיקריים: ביטוח מקיף, צד ג' וביטוח חובה.

בנוסף, AIG השיקה לפני שנים ספורות מוצר ייחודי שזכה לחשיפה רבה בכלי התקשורת השונים, בשל היותו שנוי במחלוקת, ביטוח רכב לנשים – ליידי AIG.

למעשה, מדובר בפוליסת ביטוח רכב המיועדת לנשים בלבד ומציעה מגוון הטבות ייחודיות. הסיבה לכך, כפי שהוסבר על ידי החברה, היא שנשים הן נהגות זהירות יותר.

AIG – ביטוח רכב מקיף

ביטוח מקיף נועד לתת לבעל הרכב שקט נפשי וכיסוי עבור נזקים שיגרמו לרכבו, או לרכושו של צד ג' כתוצאה משימוש ברכב. פוליסת ביטוח מקיף של AIG נותנת כיסוי למקרים של גניבת רכב, נזקים כתוצאה מפגעי טבע, תאונת דרכים, אש, מעשי זדון ועוד.

קיראו בהרחבה: המדריך המלא למבוטח במקרים של נזקי רכב

לבעלי רכבים שמעוניינים בכיסוי רחב יותר ומגוון שירותים משלימים, ניתנת האפשרות לרכוש הרחבות שונות לפוליסת ביטוח מקיף של AIG. בין הכיסויים המשלימים שניתן לרכוש:

שירותי טסט לרכב – נציג חברת AIG ייקח את רכבכם בתיאום מראש לביצוע טסט ויחסוך מכם בזבוז זמן והמתנה מתסכלת בתור. הרכב יילקח ויוחזר לביתכם במועד שנוח לכם.

לרכישת ביטוח רכב במחירים שלא תמצאו משתלמים מהם,
לחצו כאן: הצעת מחיר לביטוח רכב

שירותי מוסך – ישנם טיפולים קבועים להם זקוק כל רכב, על פי הנחיות היצרן, גם בהיעדר אירועים מיוחדים שגורמים לו לנזק. נציג חברת AIG ייקח את רכבכם למוסך וידאג שיבוצעו בו כל הטיפולים הנדרשים. בנוסף, החברה תממן עבור בעל הרכב מונית, בכדי שיוכל לאסוף את רכבו.

חשוב שתדעו יותר על: תיקונים במוסכי ההסדר של חברת הביטוח

שירותי רכב חלופי – במקרים של תאונת דרכים, גניבה, או נזק שמונע שימוש ברכב, חברת AIG תספק לכם רכב חלופי, שיובא אל המקום בו נוח לכם לקבלו, תוך פרק זמן שאינו עולה על 24 שעות מרגע הגשת הבקשה.

שירותי שמשות – כל מי שרכבו נפרץ, יודע כי שמשות שבורות הן עסק יקר ומתסכל. גם מי שנקלע לתאונת דרכים, יודע כי לרוב השמשות הן הרכיב הראשון להישבר. AIG, בשיתוף פעולה עם חברת אוטוגלאס, מציעה שירותי תיקון שמשות ללא כל השתתפות עצמית.

מערכות שמע ברכבים – במקרים של גניבת מערכות שמע, מציעה חברת AIG כיסוי מלא, הכולל מערכת שמע בשווי זהה לזו שנגנבה והתקנתה אצל מתקין מוסמך ומאושר על ידי החברה.

AIG – ביטוח צד ג'

במקרים בהם שוויו של הרכב אינו מצדיק רכישת פוליסת ביטוח מקיף, כדאי לבטחו בפוליסה הנותנת כיסוי למקרים בהם נגרם נזק לצד שלישי, כתוצאה מהשימוש ברכב. כיסוי נזקים מסוג זה, עלול לגרום לכם להוצאות רבות בהיעדר ביטוח צד ג'.

פוליסה זו של חברת AIG, מבטיחה כי החברה תפצה את הניזוקים במגבלות האחריות של הפוליסה ובניכוי השתתפות עצמית. גם בפוליסה זו מגוון הרחבות לכיסוי הבסיסי, כמו שירותי גרר, שבר שמשות, הגנה משפטית ועוד.

AIG – ביטוח חובה

ביטוח חובה – כשמו כן הוא. פוליסה זו נועדה לתת כיסוי למקרים של נזקי גוף כתוצאה מהשימוש ברכב, לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל. על פי חוק, כל רכב חייב להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה תקפה.

לקריאה נוספת: מגבלותיו של ביטוח החובה

מלבד הכיסוי הבסיסי של הפוליסה, מציעה חברת AIG שתי הטבות נוספות למבוטחים: כיסוי החלפת מפתחות ללא תשלום נוסף וכיסוי אובדן ארנק.

AIG – ביטוח אופנועים

פוליסות ביטוח אופנוע ידועות כיקרות וזאת בשל מעורבותם הגבוהה יחסית בתאונות דרכים. AIG מבטיחים כי חבילת הביטוח שמציעה החברה נבנתה לאחר שנים של מחקר והיא מעניקה מענה מקיף לצרכיהם הייחודיים של רוכבי אופנועים, לצד היותה משתלמת ואטרקטיבית.

ליידי AIG – ביטוח רכב לנשים

מחקרים הראו כי נשים זהירות יותר מגברים בעת נהיגה ועל כן החליטה חברת AIG, לפני מספר שנים להשיק מוצר ביטוחי חדש בשם ליידי AIG.

מדובר בפוליסת ביטוח רכב לנשים, הכוללת מגוון הטבות יחודיות, כמו שירות תיקוני פנצ'רים, כרטיס הנחה לתחנות דלק, כיסוי החלפת מפתחות ועוד. כל זאת, בעלות נמוכה ב – 35% מביטוח זהה, עבור גבר עם נתונים זהים מבחינת סוג הרכב והנהגים.

להשוואת מחירים חכמה לחצו כאן: השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור