x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

מידע על מבצעי ביטוח רכב בחברות השונות

תאריך: 18/01/2015 12:20
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

חברות הביטוח מציעות מבצעים בביטוח רכב מסיבות רבות ושונות בניהן על מנת למשוך קהל יעד רב ככל האפשר כמובן ובמגמה לפנות למגוון רחב ככל האפשר של לקוחות פוטנציאליים.

בתחום ביטוח רכב, החלוקה למגזרים ולפלחי אוכלוסיה מהווה מרכיב משמעותי בסוג הפוליסה המתאימה ובהחלט משפיעה על המחיר ממנו מורכבות הפוליסות השונות בהן ביטוח חובה, ביטוח צד ג ועוד.

החברות מסווגות את החבילות על פי מין, גיל וקטגוריות שונות, כאשר מבצעים ומחירים מיוחדים ניתנים על פי אותם מרכיבים במאפייניו של הנהג הרוכש את הפוליסה.

מבצעים בביטוח רכב למין הנשי

על פי הסטטיסטיקות והמחקרים, נשים פחות מעורבות במקרים של תאונות דרכים ונוהגות בזהירות יתרה.

על פי הנתונים המגיעים מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הגברים מעורבים בלמעלה משבעים אחוז מסך תאונות הדרכים אשר מתרחשות במדינת ישראל ובלמעלה מתשעים אחוז מסך תאונות הדרכים הקטלניות שבהן.

על סמך נתונים אלו, החליטו חברות ביטוח לתפור חבילות מבצעים בביטוח רכב, אשר מיועדות במיוחד לקהל הנשים במדינתנו, כאשר היתרון המוביל ברכישת הפוליסה הוא כמובן ההיבט הפיננסי, כאשר מחיר הפוליסה נמוך באופן משמעותי מפוליסות אחרות המיועדות לקהל הגברים.

צריכים ביטוח? בסניפי הדואר תוכלו לקבל ביטוח זול ומשתלם

נתונים נוספים אשר נמצאים בפוליסות המיועדות לקהל הנשי הם שרות של תיקון תקרים כחלק בלתי נפרד מהפוליסה, כיסוי עבור אובדן של תיק או ארנק, שרות של רכב חלופי מלא בעת גניבה, תאונה המחייבת תיקון על ידי מוסכי הסדר, שרותי דרך וגרירה וכמובן שאר הביטוחים השגרתיים המוצעים ברכישת ביטוח מקיף מלא.

קראו עוד על ביטוח רכב לנשים באתר!

גיל הזהב – מבצעים בביטוח רכב

המאפיינים הבולטים בתפירת פוליסה מקיפה לנהגים אשר הגיעו אל גיל הזהב יהיו ככל הנראה מרכיבי הנוחות בפוליסה. זאת על מנת לחסוך מהנהג המחזיק בפוליסה התרוצצויות מיותרות.

על כן, החברות השונות מושכות את קהל היעד המבוגר שבינינו על ידי הוספת מרכיבי נוחות לפוליסה ויצירת מבצעים בביטוח רכב לאוכלוסיה זו.

נוכל למצוא כחלק מהפוליסה המיועדת לגיל הזהב שרותי העברת טסט המספקות שרות של איסוף כלי הרכב מבית המבוטח, נסיעה אל אחד ממכוני הבדיקות המוסמכים, ביצוע הטסט והחזרת הרכב אל בעל הפוליסה והכל ללא יציאה מהבית.

עוד שרות מוכר כמרכיב בפוליסה המיועדת לגיל הזהב היא שרות טיפולים לרכב, כאשר גם במקרה זה, ייאסף כלי הרכב המבוטח מביתו של הנהג רוכש הפוליסה, יועבר אל המוסך בו יעבור הרכב את הטיפול אשר לו הוא נזקק או אשר הגיע זמנו ובסוף הטיפול יוחזר כלי הרכב אל בעליו או תמומן מונית לבעל הרכב לאיסוף הרכב בכוחות עצמו בכפוף לתשלום השתתפות עצמית.

למידע נוסף: נזקי גוף עקב תאונת דרכים

כמובן, שכל הפוליסות אשר מיועדות לגיל הזהב כוללות את המרכיבים הייחודיים לגיל הזהב ואת כל המרכיבים השגרתיים המרכיבים פוליסת מקיף נורמטיבית, הכוללת כיסוי מפני גניבה, תיקון הרכב בשעת תאונה, כיסוי מאובדן מלא והשלמות נוספות כמו שרותי דרך וגרירה תוקן שמשות ועוד.

מבצעים בחברות השונות

חברות הביטוח תופרות מבצעים בביטוח רכב ופוליסות מיוחדות עבור חתכים באוכלוסייה על מנת לאפשר התאמה של הכיסויים בהתאם לאופיו וצרכיו של הנהג או הנהגים בכלי הרכב.

עם זאת, בפנייה אל חברת ביטוח לביצוע ביטוח מקיף לרכב, נוכל אף אנחנו לבוא בדרישות עבור כיסויים שברצוננו להוסיף או לגרוע מפוליסת הביטוח, בהתאם לנהגים אשר ינהגו ברכבינו, גילם, מינם, ונתונים אחרים.

כאמור, התחרות בענף ביטוחי הרכב היא גדולה והחברות השונות לא מהססות להציע מבצעים בביטוח רכב על מנת למשל קהל לקוחות פוטנציאלי שלאו דווקא היה מגיע לחברה זו או אחרת ללא המבצעים. מומלץ לבצע השוואת מחירי פוליסה לפני רכישתה בחברות השונות.

להשוואת מחירי ביטוח רכב והצעות שלא תמצא משתלמות מהן,
לחץ כאן: השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור