x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

מידע על ביטוח רכב לחיילים - בתנאים טובים יותר!

תאריך: 15/01/2015 15:53
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

סופי השבוע והחופשות מהצבא הם הזדמנות נהדרת עבור כל חייל לעלות על הרכב ולצאת לבלות ולהירגע מהשירות המלחיץ.

מסיבה זו, ישנם לא מעט חיילים הנוהגים על כבישי ארצנו בסופי שבוע או אפילו במהלך השבוע הרגיל. לרוב משתמשים החיילים ברכב של אחד ההורים אך ישנם גם חיילים שהצליחו לחסוך כסף לרכוש לעצמם רכב.

מטבע הדברים, ההחזקה השוטפת של הרכב עולה לא מעט כסף; מחירי הדלק הגבוהים, הטיפולים השגרתיים, התיקונים הנדרשים מפעם לפעם והתשלום השנתי בעבור רישיון הרכב הם רק חלק מההוצאות.

חייל/ת? רוצה לרכוש ביטוח רכב בהנחה? לחצ/י כאן להשוואת מחירים מהירה!

המשכורות הצבאיות שמשלם הצבא לחייליו הן צנועות ביותר ולעומתן הוצאות החזקת הרכב עשויות להסתכם לעיתים בסכומים גבוהים למדיי בכל חודש, והחיילים שרכשו לעצמם רכב נאלצים לעבוד כדי לממן את ההוצאות או להיעזר בהוריהם.

ביטוח הרכב שכל נהג מחויב לעשות הוא הוצאה כספית משמעותית נוספת עבור החייל. מטרתו של ביטוח הרכב היא להגן על הנהג, בעל הרכב ועל הרכב עצמו במקרה של תאונת דרכים.

פוליסת ביטוח החובה מכסה לרוב הוצאות כספיות הכרוכות בפגיעה בנהג הרכב המבוטח, בנהג הרכב האחר המעורב בתאונה ובהולך רגל שנפגע כתוצאה מפגיעת הרכב המבוטח.

נוסף לכך, מטרתו של ביטוח הרכב המקיף היא להעניק כיסוי כספי לתיקון של כלי הרכב שנפגע במהלך תאונה גם אם נפגעו 2 רכבים או יותר.

ביטוח רכב לחיילים מתחלק לשלוש סוגים עיקריים:

•    פוליסת ביטוח חובה – כשמה כן היא, כל בעל רכב מחויב על פי החוק במדינת ישראל לבטח את רכבו בפוליסת ביטוח חובה. מטרתה של הפוליסה היא להגן על נהג הרכב במקרים של תאונת דרכים לה הוא היה אחראי, וכאשר ישנה פגיעה בגוף או בנפש. הפוליסה מכסה את ההוצאות הרפואיות הנובעות מהתאונה של נהג הרכב עצמו או של הנפגעים האחרים בתאונה.

•    פוליסת ביטוח מקיף – מטרתה של פוליסת ביטוח זו היא להגן על בעל הרכב מפני פגיעות או נזק של הרכב המבוטח או של רכב אחר. פוליסת הביטוח המקיף מעניקה פיצוי כספי גם במקרים של גניבת הרכב או ירידת ערכו כתוצאה מפגיעה.

•    פוליסת ביטוח צד ג' – פוליסה זו איננה חלק מדרישות החוק ומטרתה העיקרית היא לכסות נזקים ברכב בו פגע המבוטח במהלך תאונת דרכים. על-אף שפוליסה זו איננה נדרשת לפי החוק, היא כמעט מחויבת המציאות, שכן כאשר המבוטח גורם נזק לרכב אחר, מן הראוי שהוא יישא בהוצאות התיקון.

לקריאה נוספת: נגרם לרכב שלך נזק בשריפה? יש לך ביטוח?

מחירן של פוליסות הביטוח משתנה בין מבוטח למבוטח ובין חברה לחברה, אך לרוב נאלצים חיילי ישראל לשלם עבור פוליסת ביטוח הרכב מחיר ביטוח גבוה מהממוצע, שכן הם מוגדרים כנהגים חדשים.

עם זאת, ישנן היום חברות ביטוח או סוכנויות ביטוח המציעות ביטוח רכב במחירים אטרקטיביים במיוחד לחיילים. כמו כן, לעיתים ניתן למצוא מבצעים מיוחדים לחיילים ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים לפני שמחליטים איפה לרכוש פוליסת ביטוח לחייל.

היום אף ניתן לתפור פוליסת ביטוח מיוחדת המותאמת לסוג הרכב כמו גם לנהג הרכב עצמו ולרמת הנהיגה שלו.

נוסף לכך, כאשר החייל משתמש ברכב של ההורים, יכולים ההורים להוסיף לביטוח הרכב הקיים כיסוי ביטוחי המיועד במיוחד לחיילים המשתמשים ברכב בסופי השבוע.

בשל אופיו המיוחד כיסוי זה מוגבל למספר ימים בכל חודש אך הוא זול בצורה משמעותית ביחס לכיסוי ביטוחי עבור תקופה שלמה.

באתר MPH תוכלו לקבל הצעות לפוליסת ביטוח רכב לחיילים בתנאים הטובים ביותר ובמחירים הזולים ביותר!
פשוט ליחצו על הבאנר האדום ותדעו לבד:

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור