x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

ישראביט - סוכנות לביטוח רכב

תאריך: 25/03/2015 14:49
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

סוכנות ישראביט הינה סוכנות ביטוח אשר הוקמה על ידי עובדים לשעבר של חברות ביטוח גדולות.

מקימי הסוכנות צברו נסיון רב בתחום הביטוח ובבואם לפתוח את סוכנות ישראביט הם השכילו ליישם נסיון זה, וחשוב מכך ללמוד מהשגיאות של החברות, לתקן אותן ולעבוד בצורה יעילה וטובה יותר.

החברה הבינה שהגורם החשוב ביותר הוא הלקוח ולכן ישראביט מציבים את הלקוח במרכז העניינים, כשכל החברה סובבת למעשה סביבו.

על מנת לעמוד בתחרות במחירי הביטוח, החברה עורכת סקר מקיף הכולל מספר רב של חברות ביטוח שונות טרם הגשת ההצעה ללקוח, כך שהצעת הביטוח מהווה למעשה את ההצעה המשתלמת ביותר אשר הצליחה הסוכנות להשיג עבור הלקוח.

דבר זה מתאפשר הודות ליכולת של הסוכנות ליצור ולקיים קשר רציף עם חברות הביטוח השונות, כתוצאה מקשריה הטובים עם חברות אלה.

לסוכנות עשרות עובדים אשר ממוקמים במשרדי החברה בראשון לציון, בסביבת אווירה נעימה וטובה ומתוך דגש חזק על תנאי עבודתו של כל סוכן ביטוח שמועסק בחברה ואמונה שעובד שטוב לו בעבודה יקרין זאת גם בעבודתו מול הלקוח.

הסוכנות פועלת בכל תחומי הביטוח ומציעה פתרון לכל סוגי ביטוח רכב. בתחום פוליסות ביטוח רכב, מעבר לפוליסות הביטוח הרגילות, קיימת אפשרות לבצע ביטוח רכב מיוחד הכולל ביטוח למשאיות נגררים וכדומה.

אלו פוליסות ביטוח לרכב ניתן לרכוש דרך סוכנות ישראביט?

פוליסת ביטוח חובה

ראשית, כשמה כן היא – ביטוח שחובה לעשותו. לפי חוקי מדינת ישראל, רכב לא רשאי לנוע בדרכים במידה ולא קיימת פוליסת ביטוח חובה על שמו.

פוליסת ביטוח חובה נועדה על מנת לכסות פגיעות המוגדרות פגיעות בנפש, כאשר פגיעה בנפש היא כל פגיעה גופנית שנגרמה לעובר דרך (הולך רגל או נהג). במקרה של פגיעה גופנית, תישא חברת הביטוח בהוצאות הנפגעים.

לחוק הפיצוי קיימים מספר חריגים, כך למשל אם אדם נהג ברכב וגרם במתכוון לתאונה, הוא עצמו לא זכאי לפיצוי.

כך גם לגבי אדם אשר גנב את הרכב, במידה והשתמשו ברכב לצורך ביצוע עבירה וכן מקרים דומים נוספים.

בעבר תחום ביטוחי החובה היה מרוכז בידי גוף מצומצם אשר ביצע את הביטוח הזה, מה שגרם לכך שהמחיר היה פחות או יותר אחיד ללא אפשרות לתחרות בשוק, אך כיום ניתן בהחלט להשיג הנחה בביטוח הרכב והטבות עבור רכישת ביטוח חובה.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' הינו ביטוח אשר מטרתו לכסות ולפצות במקרים בהם נגרם נזק לרכוש של צד שלישי כתוצאה מתאונה שבה מעורב רכבו של המבוטח. חשוב להדגיש שביטוח זה אינו מכסה נזק לרכוש הנגרם לבעל הפוליסה.

ביטוח זה חשוב ביותר, מכיוון שנזקי רכוש עלולים להגיע לסכומים גבוהים ביותר שלא כל אדם מסוגל לעמוד בהם, וגם אם מסוגל - ודאי שהיה מעדיף שחברת הביטוח תישא בהוצאות אלה.

בתאונת דרכים יתכן בהחלט מצב שבו נפגע ואף נשבית רכב יקר מאד, אשר הווה מכשלה בפיצוי בעל הרכב בעצמנו.

ביטוח זה מומלץ לכל מי שלא רכש פוליסת ביטוח מקיף. בדרך כלל מדובר ברכבים ישנים יחסית, ובמקרים בהם מחיר הרכב לא מצדיק השקעה ברכישת ביטוח מקיף.

בסוכנות ישראביט ימליצו ללקוח אשר ערך רכבו נמוך יחסית לרכוש רק ביטוח צד ג' ולא להשקיע בביטוח מקיף.

פוליסת ביטוח מקיף

ביטוח מקיף הוא ביטוח אשר מטרתו לכסות כל מקרה של פגיעה ברכוש (בדומה לביטוח צד ג'), אולם ביטוח זה מכסה גם את המקרים בהם נפגע רכבו של המבוטח (גם במידה והוא אשם בתאונה כל עוד לא בוצעה במתכוון). בנוסף מכסה הפוליסה מקרים בהם נגנב רכבו של המבוטח.

רכישת פוליסה זו מומלצת ברוב המקרים לרוכשי הפוליסות, כיוון שהיא מכסה את כל המקרים ומשאירה את הלקוח עם "ראש שקט" וביטחון.

סוכנות ביטוח ישראביט ממליצה להוסיף לפוליסות שתי אפשרויות נוספות:

כיוון שהעלות של 2 גורמים אלה הינה נמוכה יחסית, כדאי ברוב המקרים לרכוש אותם.

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור