x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

פוליסות ביטוח רכב משתלמות לסטודנטים

תאריך: 25/03/2015 14:58
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

תקופת הלימודים במוסד להשכלה גבוהה או להכשרה מקצועית הינה תקופה המאופיינת בעומס כלכלי גבוה יחסית על רובם המכריע של  הסטודנטים.

מחירי שכר הלימוד הגבוהים, שכר דירה, הוצאות מחייה, הזמן המועט שנותר לעבודה בשל עומס הלימודים, העבודות הסטודנטיאליות המניבות שכר נמוך, כל אלה חוברים יחדיו ויוצרים עומס כלכלי כבד במיוחד.

סטודנטים רבים מתקשים מאד לעמוד בעומס זה ונאלצים למצוא דרכים יצירתיות לקצץ עד כמה שניתן בהוצאות. שכירת דירה עם שותפים, עבודה במספר עבודות מזדמנות, קיצוץ למינימום את תקציב הבילוי ומציאת דרכים זולות להנאה משעות הפנאי המצומצמות ועוד ועוד.

אחת מן ההוצאות הנכבדות העשויות לרבוץ על כתפי סטודנטים היא החזקת רכב פרטי. סטודנטים רבים מתחילים את לימודיהם כשבבעלותם רכב אותו רכשו לרוב עבור עצמם בעמל רב.

פעמים רבות אורח החיים שסיגלו לעצמם מחייב סטודנטים אשר אולי היו שמחים להפסיק ולהחזיק ברכב להמשיך ולהשתמש בו, עליהם להגיע ממקום הלימודים לעבודה, לחזור לדירתם, להגיע לבתי חברים ללימודים, לבית ההורים מדי פעם וכו'.

סטודנטים פיתחו דרכים שונות לחסוך בהוצאות החזקת הרכב הפרטי שברשותם כגון חלוקת עלות הדלק עם חברים ללימודים שנוסעים יחד, ביצוע רק תחזוקה הכרחית מינימאלית, הפחתת הנסיעות לאלה ההכרחיות בלבד ועוד.

קיימות כמובן הוצאות בלתי נמנעות על רכב פרטי, ההוצאה על רישוי הרכב במבחן השנתי ("טסט") הכוללת את אגרת הרישוי ועלות הבדיקה במכון ועלות הביטוח.

בארץ רכישת פוליסת ביטוח חובה לרכב הינה מעוגנת בחוק וכמעט תמיד תימכר פוליסה כזו בתוספת כיסוי "צד ג'" אשר תכסה עלויות נזק אשר עלול להיגרם לרכבו של אחר בעת תאונת דרכים. עבור רכבים שערכם גבוה יחסית מקובל גם לרכוש פוליסת ביטוח מקיף.

עלות רישוי הרכב היא קבועה אך עלות הביטוח משתנה בין חברות הביטוח וסוכני הביטוח השונים.
לפניכם מספר חברות ביטוח המציעות הנחות ביטוח מיוחדות לסטודנטים בעלות הביטוח לרכבם.

סוכנות הביטוח ישראביט

סוכנות ביטוח זו הינה סוכנות בת של "געש סוכנויות ביטוח". לישראביט קשרי עבודה עם שמונה חברות ביטוח. סוכני הביטוח של ישראביט מתחייבים למצוא עבור סטודנטים את ההצעה המשתלמת ביותר שיוכלו להשיג מבין אותן שמונה חברות ביטוח אשר הינן המובילות בשוק.

סוכנות הביטוח קלוגמן

סוכנות זו מציעה פוליסות מוזלות (עד כ 40%) במיוחד לסטודנטים הן בביטוח רכב והן בביטוח דירה.

יש לבחון היטב אם אכן דרוש לכם כל מה שהפוליסה המוצעת מכילה (כגון ביטוח גרירה, שמשות וכו').

סוכנות הביטוח מאסטרביט

סוכנות ביטוח זו מכנה עצמה "סוכנות הביטוח של הסטודנטים והצעירים בישראל" ומציעה מחירים ותנאים טובים לכלל המבוטחים ולסטודנטים בפרט.

פורטל הביטוח Besure.co.il

בפורטל ביטוח זה ניתן לחפש סוכנויות המציעות הטבות שונות לסטודנטים. ניתן לבקש ולקבל הצעות מחיר על ידי מילוי טופס מאתר הפורטל עצמו, לבחון ולמצוא את המשתלמת ביותר.

אתר Dprice.co.il

מאתר זה ניתן לפנות ולקבל הצעות מחיר מחברות וסוכנויות ביטוח שונות. קיימת קטגוריה מיוחדת לסטודנטים הבנויה כדאי לסייע בידם למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר עבורם.

אתר studentteam.co.il

אתר זה מיועד לסטודנטים ובנוי כדי לסייע בידיהם במגוון תחומים כולל במציאת פוליסת ביטוח המשתלמת ביותר.

קבוצת הביטוח מדנס

חברה זו הינה ותיקה למדי ומציעה ביטוחים שונים (כולל פוליסות ביטוח רכב) לאוכלוסיות שונות ולסטודנטים בפרט.

הרשימה הנ"ל הינה חלקית ביותר כמובן ובאה רק כדי לספק את התחושה והגישה הראויה לנושא.

כפי שתוכלו להתרשם כדאי לערוך סקר שוק קצר ולמצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר. קחו בחשבון כי המחירים עשויים להשתנות אפילו עד כ 30%.

תחום נוסף אשר בו כדאי לחפש מחיר טוב הוא פוליסת ביטוח הרכב עבור נהגים חדשים.

חברות ביטוח נוטות להעלות את מחירי פוליסות ביטוח אלה ולכן ניתן יהיה למצוא הצעות גבוהות ונמוכות יותר.

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור