x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

ביטוח לג'יפ במחיר הזול בישראל!

תאריך: 25/03/2015 15:58
התחייבות לביטוח הכי משתלם עבורך!

כולם בישראל רוצים ג'יפ בחניה ליד הבית, למרות שהנתונים מראים כי פחות מ-50% מבעלי הג'יפים יורדים איתם לנסיעות שטח. סמל סטטוס? אולי. מה שבטוח הוא עלויות הביטוח! ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

טרנד הג'יפים הלך וגבר בעשרים השנים האחרונות. ניתן לומר כי הג'יפ מאוד מאפיין את המנטאליות של הנהג הישראלי – חזק, לא מתפשר, כבד, מאסיבי, ואוהב להתלכלך בבוץ ובשטח. כיום ניתן לראות דגמי ג'יפ חדשים שצצים כפטריות אחרי הגשם, אך מכיוון שמדובר ברכב לא רגיל, כך גם צרכי הביטוח שלו – ייחודיים ביותר.

למה ביטוח מקיף לג'יפ צריך לעלות הרבה כסף?

ישנם מספר מאפיינים יחודיים לרכבי ג'יפ המביאים לעלייה משמעותית במחירי ביטוח מקיף, חובה וצד ג'. להלן פרוט הסיבות העיקריות לעלותו הגבוהה של ביטוח ג'יפ בישראל:

עלות חלקי חילוף לג'יפ  – עלות החלקים והחלפים של רכבי הג'יפ השונים גבוהה יותר מזאת של רכבים רגילים. על כן, במקרה של תאונה או פגיעה ברכב, עלות ההחלפה והתיקון יקרה יותר, ומחיר הפוליסה משתנה בהתאם.

שיעור גניבות גבוה - על אף החוסן הפיזי של הג'יפ והמורכבות שלו לגניבה ופריצה, רכבי ג'יפ נהיו מבוקשים יותר בקרב גנבי המכוניות בארץ, וזאת על פי דיווחים מספריים של עלייה בכמות הגניבות. שיעור הגניבות הגבוהה לג'יפים, במיוחד בחלקים מסוימים בארץ, מביא לעלייה מורגשת במחירי הביטוח שמכסה את גניבת הג'יפ.

קיראו בהרחבה: גניבת רכב: מכת מדינה!

אופי השימוש ברכב – גורם נוסף שמביא להתייקרות מחירי הביטוח לג'יפ הוא השימוש הלא קונבנציונאלי ברכבים אלו. מעצם היותם רכבי שטח, יש להניח כי בעלי הרכב יעשו בו שימוש למטרות ספורט אתגרי וטיולים במרחבי שטח שבהם רכב רגיל לא יכול לצלוח את דרכי השטח. בטיולים אלה טמון סיכון גבוה יותר ליושבי הרכב מאשר הסיכון שברכב המשמש למטרות ניוד עירוניות ובין עירוניות.

יש לציין כי ברוב המקרים ידרש בעל הרכב לבצע פעולות מיגון נוספות מלבד הביטוח הסטנדרטי כגון התקנת מערכות בטיחות ובקרה המסייעות לשמור על יציבות הרכב ומפחיתות את אחוזי הסיכון לפגיעה של נהיגת שטח. ביטוח לג'יפ במחיר הזול בישראל

ניתן לראות באמצעים אלו שדורשות חברות הביטוח כמטלות מתסכלות, מאידך, פעולות אלו משרתות גם את הנהג ויושבי רכבו בשמירה על חיי אדם.

מה כולל ביטוח חובה לג'יפ?

את כל הכיסויים הניתנים לנוהג ברכב רגיל כגון: פגיעות גוף של הנהג, הנוסעים והולכי הרגל במקרה של תאונת דרכים.

גם הביטוח המקיף דומה לביטוח מקיף של רכב רגיל וכולל שדרוגים כגון: פיצוי במקרה של גניבה, שריפה או תאונה, שירותי חילוץ וגרירה, פגיעה בצד ג' ועוד.

ההבדל בין דרגות הכיסוי השונות נע בדרך כלל עבור עלות תיקון חלקים וחלפים מיוחדים שלא ניתן להשיג בארץ ויש צורך בהזמנתם מחו"ל.

קיראו על: מוסכי הסדר של חברות הביטוח

הרחבות במסגרת ביטוח מקיף לג'יפים

ישנן מספר חברות ביטוח שמציעות הרחבות כלליות לרכבי ג'יפ שונים. בין ההרחבות ניתן למצוא הרחבה במקרה של פרעות שבמהלכן נפגע הג'יפ, ביטוח התוספות המיוחדות המותקנות ברכב, כיסוי להשתתפות בטיולי אקסטרים או בתחרויות שטח, הרחבת ביטוח לחלפים בהזמנה ובייבוא אישי מחו"ל, אספקת רכב חלופי והרחבות של ביטוח ג'יפ לכיסוי עלויות תיקון של ניסיון פריצה כושל.

קיראו בהרחבה על: מערכות מיגון לרכב

איך אפשר לקבל הנחה בעת רכישת פוליסת ביטוח מקיף לג'יפ שלך?

באתר MPH ניתן לבצע השוואת מחירים חכמה בין כל חברות הביטוח שמציעות כיסוי לג'יפים. שימו לב כי כבכל ביטוח לכל סוג רכב אחר, גם בעלי ג'יפים נושאים בעלויות הפוליסה בין השאר לפי קריטריונים אישיים ולכן חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת לקבל הנחה ברכישת הפוליסה.

על מנת לחסוך הרבה כסף ולרכוש פוליסת ביטוח רכב לג'יפ שלך במחיר הטוב ביותר, מלא/י את הטופס הבא (בחינם וללא התחייבות כלשהי) ואנו נעשה את שאר העבודה בשבילך!

לקריאה נוספת: יש לך רכב שטח 4x4? רוצה ביטוח מקיף מוזל?

השוואת מחירים לפי דגמים
המומחים לביטוח רכב לשירותך!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור