x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מי אמור לשלם את התיקונים?
מחבר: נתנאל תאריך ושעה: 29/05/2016 08:56
שלום רב,

בשבוע שעבר רכשתי רכב חדש. הייתי היום עם בעל הרכב במוסך לבדיקת רכב לפני קניה, אשר במהלכה התגלו מספר תקלות. הוחלט שאת חלקן יישא באחריותו בעל הרכב ונאמר לבעל המוסך להתחיל בתיקונן. בזמן זה, הלכתי עם בעל הרכב על מנת להחליף בעלות על הרכב וכדי למשוך כסף לתשלום. לאחר העברת הבעלות, ולאחר קבלת הכסף על-ידי, החליט בעל הרכב כי הוא איננו מוכן לשאת בהוצאות התיקונים, ועכשיו כיוון שאני בעל הרכב החדש - אני הוא זה שצריך לשאת בהוצאות התיקונים. ברצוני לדעת האם אני הוא זה שצריך לשאת בהוצאות התיקונים, והאם בעל המוסך יכול (בצדק) לתבוע אותי במידה ולא אשלם? תודה רבה על עזרתכם. נ.ב מידע נוסף שאולי יכול לעזור - לא חתמתי לבעל המוסך על בקשה או אישור לתיקון התקלות, כך שאולי בעל המוסך איננו יכול לתבוע אותי אלא את בעל הרכב המקורי
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: מי אמור לשלם את התיקונים?