x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אשמח לעזרה ועצה שלכם...
מחבר: דניאלה תאריך ושעה: 30/08/2016 09:00
אז מסתבר שאגף פיקוח בעיריית קרית אונו רוצה להתנכל גם לצעירי העיר!!!
אני ובן זוגי מתגוררים בקרית אונו כבר כמעט 4 שנים(הוא יליד העיר)... לפני כחמישה חודשים עשיתי תאונה עם רכבי והוא ניפגע מקדימה...
החלטתי להחנות את הרכב ליד דירתנו באזור חניה אפור(יש לציין אזור יחסית מבודד עם הרבה חניות ואינו מפריע) היינו מידי פעם נוסעים ברכב... מסתבר שפקח בעיריית קרית אונו שם עין על הרכב ובגלל שראה כי הרכב אחרי תאונה החליט שזוהי גרוטאה שלא נוסעת ופתח בהליך גרירה של העירייה! אני כל הזמן הייתי שמה לב לרכב ומידי פעם מזיזה אותו...
לא קיבלתי שום התרעה שום מכתב וכלום!
השבוע אחרי חופשה בת 3 שבועות בחו"ל עם בן זוגי הלכתי לראות יום אחרי הנחיתה מה עם הרכב וחשכו עיניי!!!!!! הרכב לא נימצא!!!!!!!
כמובן שההיסטריה גאתה והבכי רק גבר מתיסכול שהייתי בטוחה שגנבו לי את הרכב!
לאחר שיחות למשטרה ולעירייה התברר שהעירייה החליטה לגרור את הרכב! בשיחות עם המוקד העירוני נאמר לי שלא יכול להיות שהרכב ניגרר כיוון שהעירייה ניסתה לבקש אישור מהמשטרה לגרירה, אך המשטרה סירבה כיוון שלאוטו יש ביטוח וטסט(כמובן כי האוטו לא הורד מהכביש ולא הלך טוטאלוס)... העירייה חיכתה ואז החליטה ביום ההיר אחד לגרור אותו! בשיחה עם הפקח ונציגה מטעם הפיקוח(מאוודדד לא נעימה וברברית) נאמר לנו שנישלחו לי מכתבים רשומים ואמרתי להם שלא קיבלתי כלום! יתרה מכך הסברתי שאני מזמינה הרבה באינטרנט וכל שבוע פוקדת את הדואר. כתגובה נאמר לי- מה את אומרת שהדוור משקר?! תוכיחי לי שאת לא קיבלת כלום! איך זה יכול להיות שלא קיבלת?!.. הסברתי להם שכמו שכולם יודעים יש הרבההה דואר שאינו מגיע ליעדו ואפילו חבילות שלי שלא הגיעו בתקופה האחרונה! אמרתי להם בתגובה- ראיתם שלא הוצאתי את המכתבים שיחה פשוטה למשטרה או למשרד הרישוי אתם מוציאים את המספר שלי ומתקשרים אליי...כמובן שהם גיכחו שלא מעניין אותם! הפקח הוסיף לדבריו - "מה אתם מצפים גרוטאה כזאת עומדת שמה למה שלא יגררו אותה?!" זה היה המשפט ששבר את גב הגמל! אני ובן זוגי סטודנטים(ועוד לפני חתונה) קורעים את התחת על כל שקל... עד שהגעתי לחסוך לרכב הזה עברו הרבה מים בנהר, ועל מנת לתקנו חיכיתי להרוויח עוד טיפה כסף כדי לתקנו כמו שצריך, אבל חוזרת ואומרת הרכב נוסע ולא הורד מהכביש!

בבקשה אם יש מישהו שיכול לעזור לי משפטית בהתנדבות מולם הם רוצים עכשיו שאשלם על הגרירה ועל כל יום שהרכב במגרש גרירה גם צריכה לשלם... זה כל כך מאכזב מעצבן ואיך שלא תיקראו לזה!ניסיתי להסביר להם ולהתחנן שאנחנו סטודנטים ולא ידעתי על שום הודעת פינוי ולא ראיתי כלום, הרי אחרי הכל חניתי במקום מותר בצבע אפור! כרגע אני די אובדת עצות הצרחות שהפקידה צעקה עלינו מהפיקוח פשוט בושה וחרפה שככה עירייה מתנהלת! אם יש מישהו בקהל שמוכן לעזור לי(יש לי הקלטות שיחה מולם והכל!) אשמח מאוד לקבל עזרה!!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: אשמח לעזרה ועצה שלכם...