x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
שאלה אחרי תאונת עם הרכב
מחבר: ד.ר תאריך ושעה: 25/06/2017 10:03
לפני כחצי שנה פגעתי במהירות נמוכה ברכב (בגלישה). הנזק לרכב היה מזערי - שפשוף קל בפגוש אחורי. מאחר והנזק היה ממש קל צילמתי רק תמונה אחת והנחתי שזה לא משהו שאצטרך להתעסק איתו. כמובן שנתתי את פרטיי לנהג השני ללא היסוס. לפני כמה ימים קיבלתי פנייה מהביטוח שלי , מסתבר שהנהג הוא איש צבא והרכב הוא בליסינג של שלמה סיקסט. כמובן שהם הגישו תביעה והנזק לטענתם סוכם בכ1400 שח. על פי הפוליסה שלי, כנראה, גובה ההשתתפות העצמית הוא 1000 שח. נשמע לי ממש לא סביר שעל נזק כזה קל אני נדרשת לשלם סכום כזה. האם יש איך לערער על כך? השמאי של חברת הביטוח שלי בדק ואישר את התביעה. אני מניחה שאם הייתי פוגעת ברכב פרטי הוא לא היה עושה כלום עם הנזק הזה, אך נפלתי על חברת ליסינג לצערי. אשמח לתובנות אם יש לכם ניסיון קודם בנושא. כרגע אני אמורה להחליט אם לאפשר לביטוח שלי לשלם או להגיע לתביעה. תודה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: שאלה אחרי תאונת עם הרכב