x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אתם יכולים לעזור לי?
מחבר: גיל תאריך ושעה: 09/07/2017 11:57
שלום,

לפני כ-3 חודשים מישהי לא נתנה לי זכות קדימה בצומת ונכנסה בי, הרכב שלי הלך טוטלוס.

חברת הביטוח שלי תבעה את חברת הביטוח של הנהגת, וקיבלתי את שווי מחירון הרכב, אך חברת הביטוח שלה החליטה לקזז מסכום זה כ-4,000 ש"ח עקב סעיף "רשלנות תורמת".

אמרתי לחברת הביטוח שלי שאני מעוניין לתבוע בתביעות קטנות את הנהגת על סכום זה, מכיוון שהתאונה לחלוטין באשמתה ויש לי גם סרטון שמתעד את התאונה.
נאמר לי ע"י חברת הביטוח שלי שבמשפט זה נהג (אני) מול הנהגת בלבד, ללא התערבות חברות הביטוח וללא התערבות עו"ד.

רציתי לדעת האם יש צורך לעדכן את אותה נהגת על הצעד הזה שאני מתכוון לפנות לתביעות קטנות? האם כדאי לנסות להגיע איתה לפשרה כלשהי?

הרי אם אזכה במשפט, הכסף ישולם לי ע"י חברת הביטוח של הנהגת ולא ע"י הנהגת עצמה, ואילו פשרה הכסף ייצא כביכול מהכיס של הנהגת, אז איזה אינטרס יש לה להסכים לפשרה כלשהי? מעבר לטרחה שלה להגיע לבית משפט וכו'.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: אתם יכולים לעזור לי?