x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מחיר הזוי להחלפת מנוע ברכב
מחבר: הדר תאריך ושעה: 06/08/2017 08:57
שלחתי את הרכב שלי למוסך השבוע, שברולט סוניק טורבו 2014. התקשרו אלי אחרי שבדקו אותו ואמרו לי שיש להחליף מנוע והעלות תהיה ארבעת אלפים ש"ח, אמרתי שאין בעיה ושיבצעו את ההחלפה. לאחר שיחה עם חבר שאמר שזה נשמע לו זול יחסית להחלפת מנוע יצרתי קשר עם המוסך בשנית כדי לוודא את המחיר ובמוסך חזרו על כך שהעלות היא 4000.

כעבור מספר ימים עדכנו אותי שיש גם בעיה בטורבו וצריך לעשות מספר תיקונים הסכמתי גם לכך. אתמול התקשרו אלי להגיד שהרכב מוכן ואפשר לבוא לקחת אותו ועלות התיקון היא ארבעים אלף ש"ח. מיותר לציין את השוק שלי מהמחיר. המוסך טוען שהוא לא אמר לי שהסכום הוא 4000 אבל זה הסכום שנאמר לי בשתי שיחות בתחילת השבוע. בסיום השיחה אתמול שאל אותי הנציג האם הנחה של 5000 במחיר כך שאשלם 35 אלף תעזור ואמרתי לו שנשוחח ביום ראשון.

מציינת שהערך של הרכב הוא 65 אלף.

השאלה שלי היא מה אני יכול לעשות עכשיו? זאת מילה שלי מול המוסך, השיחות לא מוקלטות ולא הייתה אף תכתובת ביננו בנושא.
תודה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: מחיר הזוי להחלפת מנוע ברכב