x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
שאלה למומחי הביטוח
מחבר: שי תאריך ושעה: 26/10/2017 15:50
לפני כחודשיים הייתי מעורב בתאונת שרשרת.אני הייתי הרכב האמצעי מתוך 3 ונהג מונית נכנס בי מאחור וגרם לנזק באיזור הטמבון.בהתחלה הוא ביקש שנפתור את זה ביננו ואז החליט להתנער מזה ומחוסר ברירה הוצאתי את הפרטים שלו מהמשטרה ועירבתי את הביטוח.הביטוח שלו ביקש חוות דעת של שמאי והבטיח לשלם ברגע שיקבל אישור זה לידיו.הבעיה שהחברת ביטוח של נהג המונית נמצאת ברמאללה מה שמעלה בי דאגה שאולי אני אשלם 500 שקל על חוות דעת שמאי ובסופו של דבר הביטוח שלו לא ישלם וכך יוצא שגם שילמתי על חוות דעת וגם אאלץ לשלם בסופו של דבר על התיקון בעצמי.מה אתם ממליצים לי לעשות-לקחת חוות דעת של שמאי ולקוות שהביטוח שלו ישלם או שהביטוח שלי ישלם את עלות התיקון ואז שהביטוח שלי יתנהל מול הביטוח שלו לגבי החזרת הכסף ?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: שאלה למומחי הביטוח