x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
הרכב לא רשום על שמי!
מחבר: נחום תאריך ושעה: 26/11/2017 09:30
שלום רב אשמח לעזרה
לפני כחצי שנה רכשתי בעיסקת טרייד אין רכב 0 ק"מ, מברת ליסינג גדולה ומוכרת את הרכב הנרכש הראו לנו במגרש שהוא כולל מערכת מולטימדיה אך נאמר שאת הרכב הספציפי הזה אי אפשר למכור לנו משום שהוא לא במערכת ועל כן צריך נסוע לסניף מרוחק לאסוף משם את הרכב , שילמתי בהעברה בנקאית את הסכום המלא נאמר לי שאני יחתום על הטפסים כשאקבל את הרכב או ביום למחרת, בנתיים חתמתי על יפוי כוח להעברת בעלות, הגיע נציג של החברה להסיע אותי לסניף המרוחק, לאחר נסיעה של שעתיים הגענו מסר לי את המפתח של הרכב החדש ונסע לדרכו, ואני לדרכי ברכב החדש שרק בדיעבד הבנתי שנסעתי ללא ביטוח, לא נאמר לי כלום בנושא, כבת בהתחלה שמתי לב שאין מערכת מולטימדיה ברכב, זה הייה יום חמישי והייה כבר לילה אז ביום ראשון נסעתי לסניף ומיסתבר שהרכב שהנציג הראה לי הוא דגם אחר היברידי ולי נימסר דגם פשוט שלא כולל מולטימדיה הנציג בהתחלה אמר שהוא יראה מה אפשר לעשות אבל ככול שעבר זמן הם מיתנערים ואומרים שלא הייתי צריך לנסוע ברכב אם ראיתי שזה לא מה שהובטח ומה הנציג טוען שלגבי המולטימדיה הוא הסביר לי שיש את זה בחלק מהרכבים ואני אמרתי להם שאני לא מוכן לחתום על הטפסים ועל חוזה כי אני לא מסכים למה שכתוב שם ויותר מזה לא קיבלתי את מה שהובטח לי וזה וזה לא מצויין בחוזה ולכן אני לא מוכן לחתום
והם כבר חצי שנה לא מוכנים להעביר בעלות ומתנים את העברת הבעלות בחתימה שלי על החוזה
את הרכב הישן שמסרתי הם מהר מאוד מכרו והעבירו בעלות ואת הרכב החדש הם לא מוכנים להעביר על שמי למרות שהם קיבלו את התמורה המלאה.פשוט מניסיון אני לא מוכן לחתום על דברים שאני לא מסכים להם ולא מה שסוכם איתי.
בבקשה תעזרו לי מה עלי לעשות.הרכב שאני רכשתי ונוסע עליו כבר חצי שנה הוא לא על שמי
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: הרכב לא רשום על שמי!