x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בקשה לעזרה ועצה טובה
מחבר: נופר תאריך ושעה: 26/03/2018 20:38
היי,
סליחה מראש על החפירה אבל זה חשוב לי מאוד.
הרכב שלי הושבת ולכן חברת הביטוח השכירה עבורי רכב חלופי. נאמר לי שהרכב החלופי אמור להיות אצלי ל23 ימים או עד שאקבל את הכסף מהביטוח המקיף. בחלוף 23 ימים הכסף עדיין לא הופקד והתקשרתי לחברת הביטוח כדי לבקש הארכה. הנציגה שמטפלת בי אמרה לי שהכסף עדיין לא הופקד ולכן אני עדיין לא מחזירה את הרכב. בנוסף, הנציגה אמרה שהיא תגיד לי מתי להחזיר את הרכב (אמרה שהיא תתקשר אליי באותו יום שאני אמורה להחזיר כי בכל יום בבוקר היא בודקת למי מגיעה הארכה של ההשכרה). זה היה בתאריך 15.3.18. השיחה מוקלטת ושמורה אצלי.
הכסף הופקד ב18.3.18 ללא ידיעתי (אני לא בודקת את החשבון) ולא קיבלתי ממנה שום עדכון. היום חברת ההשכרה התקשרה אליי ואמרה שהייתי אמורה להחזיר את הרכב לפני שבוע.
דיברתי עם הנציגה מהביטוח והיא טוענת שהיא אמרה לי להחזיר את הרכב ב19.3. זה לא נכון. אמרתי לה שהקשבתי להקלטה של השיחה והיא אומרת שהייתי אמורה להבין שאני צריכה להחזיר את הרכב בתאריך הזה.
אציין גם שיש לי הנחה בביטוח בחברה הזו ואם אני אתחיל לתבוע ולהסתכסך אז כנראה אצטרך לעבור חברה ולשלם מחיר גבוה יותר.
מה לעשות?
תודה לכולם!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: בקשה לעזרה ועצה טובה