x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
קומבינת מכירת רכב
מחבר: מאיר תאריך ושעה: 15/04/2018 09:13
שלום. רציתי לדעת האם יש לי מה לעשות נגד מישהו שמכר לי רכב ורימה אותי.
אני חייל, חיפשתי רכב שיהיה לי לנוחות ביום יום(רכב ראשון)
מצאתי רכב אלפא רומיאו 147 שנת 2002 הבן אדם פירסם שהרכב עם 130אלף קמ... היום לאחר 4 חודשים שהרכב אצלי יצא לי לבדוק שהתחברתי למחשב בודי של הרכב והקמ האמיתי של הרכב הינו 220 אלף בקירוב(טיפה מעל) הבן אדם הראה לי מסמכים ממוסך והטיפולים וטען בפירוש 130 אלף... הוא החליף לוח שעונים (הייתה בעיה בלוח שעונים שלא הראה את הקמ אבל זה לא משנה כי בכל מקרה בלוח שעונים הקמ היה 130 ולא 220) האם יש לי מה לעשות במקרה כזה? או שנדפקתי לחלוטין. שלחתי לו דועה אחרי שסינן אותי מרגע הקנייה שאני הולך לתבוע הוא ביקש שאפסיק להציק לו ואמר שסיפר לי על הלוח שעונים (שהחליף וכו) זה עדיין לא משנה תעובדה שהרכב עשה 220 אלף והוא גרם לי לחשוב ו"הוכיח" 130 יש לי שיחות בוואצאפ איתו תצלום של המודעה גם
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: קומבינת מכירת רכב