x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נזק לרכב בתאונה הזויה
מחבר: ליאת תאריך ושעה: 26/04/2018 13:49
בסוף חודש דצמבר 2017, בדרך בה נתיב אחד, רכב דימקס של עירייה אליו רתומה עגלה, יצא מחנייה ללא איתות או מרחק שאיפשר לי להגיע לעצירה. לפי מה שהבנתי מהחוק, לא אמורים לצאת מחנייה אם לא ניתב להשתלב בצורה מיטבית בתנועה.
נסעתי במהירות של 50 קמ"ש (בתוך עיר), ופגעתי ברכב. נמחצתי בין הדימקס לגדר הפרדה מברזל.
כתוצאה מכך הרכבים של שנינו נפגעו, הראש של הנהג של הדימקס, אם אני לא טועה נחבט בהגה.
אני פניתי אל המושב הקדמי לצדי בצד ימין על מנת לתפוס את הכלב הקטן שלי שלא ייפגע, ולכן בעת הפגיעה ראשי נחבט בחלון.
החלפנו פרטים, הייתי מבוהלת כל כך שבזמנו פשוט אמרתי שאני אשמה. הנהג של הדימקס העביר את הפרטים של הרכב ומאז לא שמענו מהם.

אתמול הגיעה חשבונית ע"ס 15,500 ש"ח מחברת הביטוח של הדימקס העירוני, שם הנהג הצהיר כי "נהגתי בדרך ישירה והרכב הפוגע עקף אותי.

הוא לא נהג, הוא יצא מחנייה. ואיך יכולתי לעקוף אם מדובר בדרך עם נתיב אחד?

ההצהרה אינה נכונה, ובמחשבה מעמיקה האחריות לתאונה עליו לדעתי כי אם הוא היה מאותת או בודק אם הכביש פנוי ליציאה מהחנייה זה לא היה קורה.

מה עושים? האם כדאי לקחת עורך דין? כמה זה עולה? מה השלב הבא?

אוסיף שחיי כרגע מוצפים וקשה לי מאוד להתעסק עם זה, אני קרובה מאוד לזרוק את כל החסכונות שלי רק בגלל שאני מותשת מהתעסקות עם דברים למרות שאיני אשמה לדעתי.

אשמח לסיוע.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: נזק לרכב בתאונה הזויה