x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בעיה עם הרכב
מחבר: שלומי תאריך ושעה: 07/06/2018 09:01
שלום לכולם. לא יודע בדיוק לאיזה תחום להפנות את השאלה אז פשוט אכתוב את המקרה.
בעקבות תקלה ברכבי, לקחתי אותו למוסך שם נאמר לי שהתיקון יעלה באזור ה-500 שקלים.
השארתי את הרכב וחזרתי הבייתה. לאחר כשעתיים התקשר אליי אחד מעובדי המוסך ואמר לי שלאחר בירור מעמיק, התיקון יהיה יותר יקר ויעלה באזור ה-1000 שקלים.
מאחר והרכב שלי ישן יחסית-עניתי לו שברצוני לשקול אם מחיר התיקון משתלם לי ושבינתיים לא יתקנו אותו.
אותו עובד אמר לי בטלפון שהוא יהיה מעוניין לרכוש את רכבי תמורת 2000 שקלים. לאחר שאמרתי לו שאהיה מוכן למכור לו את רכבי תמורת 2500 שקלים- הוא אמר שיחשוב על זה ויחזור אליי.
יום לאחר מכן התקשרתי לאותו עובד ושאלתי מה קורה עם הרכב והאם הוא הגיע להחלטה האם לקנות אותו ממני או לא.
כתשובה הוא אמר לי שהוא תיקן את הרכב (ללא הסכמתי), בטענה שהרכב תופס מקום במוסך והוא לא יכל להשאיר אותו על הליפט.
הוא ביקש שאתן לו עוד יום-יומיים לחשוב על זה והוא יחזור אליי.
לאחר עוד יומיים ללא כל תגובה מצידו- נסעתי למוסך ולהפתעתי הרבה הרכב שלי לא היה שם-כנ"ל לגבי אותו עובד שטיפל בי.
שאלתי את שאר העובדים איפה אותו עובד ואמרו לי שהוא יצא לארוחת צהריים.
לאחר שחיכיתי חצי שעה במוסך-אותו עובד מגיע עם הרכב שלי חזרה למוסך.
כששאלתי אותו מאיפה הוא חזר עם הרכב שלי הוא ענה כי הוא נסע להראות אותו ללקוח שהיה מעוניין לרכוש.

חשדתי שעושים שימוש ברכב שלי ללא הסכמתי לכן החלטתי לשלם על התיקון סכום של 1000 שקלים ולקחת את הרכב.
שמתי לב שמד הדלק ירד בצורה משמעותית מאז אותו יום שבו השארתי את הרכב. למזלי הרב רכבי מצוייד במצלמת דרך המסריטה ומקליטה את כל הנסיעות.
לאחר בדיקת הסרטונים- נדהמתי לראות כי אותו עובד נסע עם הרכב שלי הבייתה בערב- וחזר איתו לעבודה בבוקר במשך כל שלושת הימים. הוא הגדיל לעשות ואף נסע איתו בשעות הערב לקניות בסופר.

מיותר לציין את גודל עוגמת הנפש שנגרמה לי, הדלק שנגנב ממני, תשלום של 550 שקל על השכרת רכב ל3 ימים והחדירה לפרטיות.

כל השיחות והנסיעות מתועדות ומוקלטות.

אשמח לדעת האם יש עילה לתביעה ואם כן מה הוא סכום המקסימום אותו ניתן לתבוע במקרה כזה.

תודה רבה!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: בעיה עם הרכב