x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נזק לרכב בתאונה
מחבר: אריאל תאריך ושעה: 19/06/2018 12:01
רכבי ניזוק בתאונת דרכים, הנהג הפוגע סירב למסור פרטים מזהים, אותר ע״י המשטרה והגשתי נגדו תביעה.
בכתב הגנה שהגיש הוא צירף מסמך הצעת מחיר מטעם מוסך פרטי שעובד ביחד עם היבואן הרשמי כך שיש לו את כל הפרטים של הלקוחות שרכשו רכבים מאותו יבואן.

אני מעולם לא ביקרתי במוסך, לא נתתי להם פרטים או אישור להפיץ את פרטיי האישיים ובכל זאת המסמך שהפיקו היה מופנה אלי עם השם שלי, פרטים אישיים כמו טלפון וכתובת ועוד

זוהי הפרת פרטיות מצד המוסך והיבואן שהחליטו לחשוף פרטים ללא הגדרת נהלים שימנעו זאת.

הדבר גרם לכך שכעת יש לנהג הפוגע הוכחה מפוברקת ביחד עם כרטיס עבודה עם קילומטראז מסויים כאילו ביקרתי ביחד איתו במוסך .
וגם בעתיד זה יכול לפגע בי במכירת הרכב בכך שיש תיעוד במחשבים של היבואן שהרכב עבר תאונה.

הנהג הפוגע הוא עבריין שברח מזירת התאונה וכעת אני חושש לפגיעה בי או ברכושי לאחר שפרטיי נחשפו בפניו

המוסך טוען שלא ניזוק לי בצורה משמעותית מוכנים להציע 50% הנחה לטיפול אחד בתור פיצוי

היבואן טוען שהוא לא צד במקרה, מכיוון שלא הם חשפו את המידע, למרות שלדעתי זה לא כך, מפני שהם חשפו את המידע בפני מוסך ללא הגדרת נהלים

אין לי דרך לכמת לכסף את הנזק שנגרם לי, האם אני יכול לתבוע?
בכמה?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: נזק לרכב בתאונה