x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נזק לכמה רכבים
מחבר: יארי תאריך ושעה: 24/06/2018 09:05
אז לפני כמה ימים השכנה שלי התדרדרה בירידה עם הרכב שלה (הלכו לה הברקסים לדבריה) ופגעה ברכב שלי שחנה בחניה. לאחר ביקור של שמאי אצלינו קבע כי הרכב טוטל לוס. יש ביטוח חובה וצד ג' ללא מקיף מכיוון שהרכב זול וישן...
ידוע לנו שלא נקבל הרבה מהביטוח של השכנה עקב העלות הנמוכה של הרכב (כנראה בסביבות 4000 שח אך אין עדיין תשובה מדוייקת)
בעקבות המקרה הזה נשארנו ללא רכב ועם עוגמת נפש ענקית. הרכב היה אמנם ישן אך במצב מעולה. יד ראשונה ו137000 ק"מ בלבד ויכל לשמש אותנו עוד כמה שנים בכיף.
ברכב היה גם סלקל בזמן הפגיעה... וידוע לי שסלקל כבר לא בר שימוש לאחר פגיעה ברכב ויש להחליפו. ראיתי שהשמאי דיי מתחמק מזה... אמר שלא, ולא תמיד והתינוקת הייתה אמורה להיות ברכב בזמן הפגיעה... אבל אני קראתי ש2 התנאים העיקריים לזה שצריך להחליף את הסלקל הם שיש פגיעה בדלת של הרכב ושאי אפשר יותר להזיז את הרכב. שניהם חיוביים במקרה שלי פה.
אמרתי לסוכן ביטוח שיתבע מהביטוח של השכנה גם השכרת רכב בשבילי על חשבונם... הוא אמר שיציין זאת אבל הסיכוי קלוש מכיוון שלדבריו הוא ניסה לעשות זאת בעבר עם מבוטח אחר וזה לא הצליח...
השאלה שלי היא איך אפשר, והאם אפשר להוציא עוד כסף בנוסף לשווי הנמוך של הרכב... למשל על עוגמת נפש שנגרמה לנו....? או איך לגרום לביטוח שלהם כן לשלם לי על השכרת רכב.? הבנתי שזה נקרא "נזקים עקיפים"
תודה...
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: נזק לכמה רכבים