x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בעיה - אולי תעזרו לי?
מחבר: ויטלי תאריך ושעה: 26/07/2018 14:37
שלום!
סוף שנה שעברה נסעתי במסלול ראשי(זכות קדימה שלי) בתוך חניון מאחד המסלולים המשניים יצא רכב ונכנס לי באזור הגלגל /כנף אחורי לא ראיתי אותו יוצא אבל הרגשתי את המכה שהסתכמה בעיקר בשפשופים וטיפה נזק לכנף. חשוב לציין שהחלק הקדמי של הרכב לא נפגע.
החתמתי את הנהגת של הרכב השני על כך שהיא זו שנכנס בי.
לאחר כמה שבועות הביטוח שלי מבשר לי שהנהגת לא מודה באשמה וחתמה רק משום שחשה מבוהלת ממני.
הגשתי בקשה לתביעה בתביעות קטנות
כעבור מעל חצי שנה הגיע המועד הלכתי לבית המשפט בטוח בצדקתי עם כל החומר ואז להפתעתי הגמורה השופט דחה את טענתי וחייב אותי בהוצאות משפט(1000ש"ח).
הטענה של הנתבעת הייתה שהיא עמדה ולא נסעה/גלשה.
מה שבעיניי בכלל לא מסתדר עם העובדה שהחלק הקדמי של רכבי לא נפגע אלא רק האחורי.
אני מרגיש ובטוח ב100 אחוז שנעשה אי צדק כלפיי ושאין סיכוי שבעולם שהרכב של הנתבעת עמד, יש לי גם השערה בנוגע לסיבה שהשופט האמין לדברי הנתבעת אבל אשאיר אותה לעצמי בשלב זה כי ההשערה נובעת בעיקר מתחושה שלי האישית.
יש באפשרותי להגיש ערעור למחוזי עד 15 יום מההחלטה.
אני מעוניין לדעת איך זה מתבצע?! מה הפרוצדורה?!
לי אין ספק בצדקתי, מעניין אותי לדעת אבל אם יש מקרים בהם המחוזי הופך החלטת שופט בשלום.
ידוע לי שזה תיק קטן ושיותר פשוט לי לשלם ולהמשיך בחיי אבל אני כל כך בטוח בצדקתי שזה הפך להיות עניין של עיקרון אצלי.

סליחה על הפוסט הארוך אבל אשמח לתובנות של בעלי הנסיון.
ותודה מראש לעונים.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: בעיה - אולי תעזרו לי?