x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
המוסך יכול לעשות את זה?
מחבר: לנה תאריך ושעה: 31/07/2018 08:16
לפני קצת מעל חצי שנה עברנו תאונת שרשרת, אוטובוס פגע ברכב מאחורינו והרכב מההדף עף עלינו,פגע בנו מאחורה וזרק אותנו למעקה בטיחות.
פנינו לחברת ביטוח והם שלחו אותנו למוסך מורשה, הבאתי צ'ק ביטחון על סכום התיקון והאוטו תוקן.
לפני כמה ימים התקשרה סוכנת מטעם חברה שחברת הביטוח שלנו עובדת איתה ואמרה שאין ברירה. 2 החברות ביטוח האחרות זורקות את האחריות אחת על השנייה ואף אחת מהם לא מוכנה לקחת אחריות והשמוסך מאוד לוחץ ורוצה לפדות את הצ'ק שלנו עקב כך ועקב זה שעבר הרבה זמן (יחסית) ללא התקדמות,אנחנו חייבים להפעיל את הפוליסה שלנו לשלם השתתפות עצמית והם ישלמו את השאר.
אממה,אני לא מצליחה להבין מדוע בגלל התנהלות כושלת של החברה המטפלת אני אמורה לשלם השתתפות עצמית של כמעט אלפיים שח ובנוסף לשלם את התייקרות הפרמייה לשלוש שנים הבאות כאשר אני בכלל זאת שנפגעה ?
כמובן שהיא אמרה שבסופו של דבר אפשרי יהיה לתבוע חזרה את הכסף אך זה ייקח דיי הרבה זמן..
האם זה הגיוני שהנפגעת אמורה לשלם מהכיס שלה על משהו שהיא לא אשמה בו כלל?
האם למוסך באמת יש זכות לפדות צ'ק בטחון כאשר אמרו לי בפרוש שהוא נטו לבטחון?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: המוסך יכול לעשות את זה?