x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בעיה קשה עם הביטוח
מחבר: קטי תאריך ושעה: 21/08/2018 12:59
שלום לכולם ,
פונה אליכם לעזרה ,
בדצמבר 2016 עשיתי 2 פוליסות ביטוח: אחת חובה ואחת צד ג לרכבי דרך סוכן ביטוח,
העברתי את פרטי האשראי וביקשתי לבצע את החיוב ב-3 תשלומים.
לקראת גמר פוליסות הביטוח התקשרתי לאותו סוכן לקחת הצעת מחיר לחידוש הביטוחים
ונאמר לי כי פוליסת צד ה-ג לא שולמה ועל מנת לחדש אצטרך לשלם להם על הפוליסה של השנה הקודמת .
לאחר בירור שלי מול חברת האשראי אכן לא חוייבתי על פוליסת צד ג , חזרתי לסוכן לברר איך לא עדכנו אותי קודם לכן ומדוע לא גבו את הסכום בזמן שנסגרה העסקה , לטענתם "המקרה נפל בין הכסאות והביטוח התבטל ולא בצעו חיוב" , לאחר שיחה ארוכה עם הסוכנות הבנתי שהפוליסה פשוט בוטלה ולא טרחו לעדכן אותי ונסעתי כל הזמן הזה ללא ביטוח צד ג וחלילה אם היה קורה משו לא הייתי מבוטח כלל .
הסברתי לנציגה כי איני מתכוון לשלם על פוליסה שלא הייתה קיימת ובוטלה ואיני מתכוון להמשיך להיות מבוטח בחברתם .
להפתעתי לאחר מספר ימים בוצע חיוב באשראי שלי על סך 962 שקלים בתשלום אחד על ידי חברת הביטוח,
התקשרתי שוב לסוכן הביטוח לברר מה קורה כאן ולא קיבלתי תשובות , ביצעתי ביטול לחיוב באשראי ופניתי לחברת הביטוח לקבל הסברים על הנעשה , הסברתי את מה שנאמר לי מצד סוכן הביטוח , שהביטוח בוטל – לא טרחו ליידע אותי ולא יצרו עימי כל קשר ועוד חייבו על סכום גבוהה יותר על סך 962 ולא 906 כמו שסוכם בהתחלה , בחברה נאמר לי כי "מספר ימים לאחר הפקתה בוטלה הפוליסה בשוגג מתחילתה "לקראת מועד החידוש לשנת 2017 התברר לנציגת הסוכנות כי הפוליסה בוטלה" , "בהתאם ביום 21.11.17 הוחזרה הפוליסה לתוקף מ-4.12.16 והוראת תשלום הועברה לחברת האשראי" .
לטענתם הפוליסה אכן בוטלה אך נזכרו בסוף הפוליסה להחזירה רטרו לאחר הטלפון שלי מול הסוכנות ולטענתם במידה והייתי פונה הייתי מבוטח.
החברה דורשת ממני תשלום עד סוף החודש או שיוחזר הטיפול למחלקה המשפטית,
השאלה שלי היא מה אני עושה במצב כזה שהפוליסה אכן הייתה מבוטלת ולא הייתי מבוטח וכעת אחרי שיחת הטלפון שלי לחידוש הם החליטו לגבות סכום גבוהה יותר על דעת עצמם ללא אישורי מכרטיס האשראי ועוד בתשלום אחד ולא 3 כפי שסוכם מלכתחילה וטוענים כי אם הייתי פונה הייתי מבוטח למרות שהפוליסה הייתה מבוטלת מספר ימים לאחר הקמתה!
מה החוק אומר בנושא?מה עלי לעשות?
אודה מאוד לעזרתכם
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: בעיה קשה עם הביטוח