x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
יש לי כמה שאלות
מחבר: דורין תאריך ושעה: 16/09/2018 16:38
קניתי מחברת השכרה רכב שהיה כתוב בו טסט עד 2019 בדף שקיבלנו. ובדף נוסף של רישיון רכב כתוב שולם אך ללא חותמת.
נסעתי כחודשיים בידיעה שיש לי טסט.

עצר אותי שוטר, וגיליתי בהפתעה מוחלטת כי אין טסט לרכב.
החברה הודתה בעצם המעשה שלמחרת כבר לקחה לי את הרכב לטסט.

קיבלתי דוח 1000 שח ו6 נקודות לראשונה בחיי ומאמינה שלא כצדק כי אם הייתי יודעת שהרכב ללא טסט מזמן הייתי עושה.

פניתי לחברת השכרה שמוכנה לשלם 1000 עבור הדוח אך לא מוכנה להודות בכך שלא היה טסט (למרות שביצעה בעצמה)
ממכתב שרצו להביא לי עם הצ'ק 1000 שח כתוב שאין לי זכות לתבוע אותם ושהם לא לוקחים אחריות על שלא היה טסט.

כמובן שלא חתמתי על זה וכך גם לא רצו להביא לי את הצ'ק ללא חתימתי.

שלושה שאלות:

1. האם יש על מה להגיש תלונה במשטרה? על מרמה או משהו בסגנון?

2. ביקשתי להשפט על הדוח כדי להוריד ממני נקודות שפעם ראשונה יש לי ואת העלות. האם יש לי עילה או שיגידו שאשמתי שנהגתי בלי ידיעה ברכב ללא טסט?

3. מה דורש הליך תביעות קטנות? ואיזה תחום? רוצה לתבוע על עוגמת נפש. סיכון נהיגה ללא טסט חודשיים שהביטוח לא תקף. מרמה ואם יש עוד הצעות אשמח.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: יש לי כמה שאלות