x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
פגיעה ברכב ליסינג
מחבר: שלומי תאריך ושעה: 04/11/2018 11:01
מקרה שהיה, לפני כשנתיים החזקתי רכב ליסינג, נקלעתי לחניה צפופה של אולם אירועים. בחיפוש אחר חניה פניתי שמאלה רכב שהגיע ממול מימיני השתפשף בי. בגלל הצפיפות לא ברור מי לגמרי אשם. לי היה שפשוף לאורך הדלתות והרכב השני השתפשף בטמבון. החלפנו פרטים... דיווחתי בעבודה, הרכב נלקח לתיקון מבחינתי התיק נסגר.
לפני כחצי שנה קיבלתי טלפון מחברת הביטוח שמזמן אותי למסור עדות אודות האירוע בטענה שהאשמה נופלת על הצד השני. מבקשים ממני להכין שרטוט תמונות וכו...
הדיון נקבע ליום רביעי 7/11 .
אני מקבל הודעה מהבן, ש משרת בגיבעתי,טכס הכומתה הוקדם ליום רביעי בשעה 11.(הבן גר איתנו החל מגיל 3 ועד היום, לצורך העניין הוא כמו הבן שלי).
נוצרה שאלה, האם אני מחוייב להתייצב בבית משפט למתן עדות? או להמשיך בחיי הפרטיים ולהיות נוכח באירוע משמעותי עבורי.

ראוי לציין שמאז החלפתי רכב ליסינג בתום 3 שנים ולפני מספר חודשים עזבתי גם את מקום העבודה.

האם אני יכול לסרב לעדות מאחר שהנושא לא רלוונטי עבורי?

האם אני מחוייב להכין שרטוטים ותמונות? חלפו מעל שנתיים אני לא לגמרי זוכר דקויות.

אשמח לתשובה מהירה מה עלי לעשות במקרה זה. אני לא צד בעניין כלל וחברות הביטוח גוררות אותי לעדות שאין לה בה כל עניין.

אני מפסיד יום עבודה, טרחה להגיע לתל אביב. והתעסקות שלי נגד רצוני להיות חלק בסיפור.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: פגיעה ברכב ליסינג