x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
מה אני עושה עכשיו?
מחבר: נועם תאריך ושעה: 05/11/2018 15:30
היי(:
ב15 לאוגוסט החזרתי רכב מושכר לחברת השכרת רכב גדולה.
ידעתי שיש לי סכום גדול לשלם ולכן התכוונתי לשלם בתשלומים.
כשהגעתי נאמר לי שנשארו לי רק כ1500 שח לשלם כי את השאר הורידו במהלך תקופת ההשכרה, שמחתי שרוב התשלום ירד ושילמתי את הסכום בתשלום אחד.
יום אחרי גיליתי שבעצם ירדו לי באותו יום יותר מ4000 שח בתשלום אחד(משני כרטיסים שונים שהיו בפיקדון בסניף), כשהתקשרתי לברר הפקידה אמרה שהיא זוכרת אותי ושבאמת היו רק 1500 ואז הודתה שבעצם הורידה באותו יום בצהריים את שאר הסכום מכרטיס אחר (דבר שלא עדכנה שהיא עושה למרות שזה היה היום שהחזרתי את הרכב).

ביקשתי שתבטל עיסקה ותחייב בכרטיס אחד עם תשלומים וכך אמרה שעשתה.
בזמן שחוייב כרטיס אחד בכל הסכום בתשלומים, לא הוחזרו לי כ2600 שח שירדו מהכרטיס השני.

אנחנו כבר ב5 לנובמבר, כמעט 3 חודשים אחרי שהחזרתי את הרכב שלם ותקין ואני רודפת אחרי החברה ואחרי הסניף, כל אחד זורק אותי מאחד לשני, מבטיחים לחזור אליי בטענה שמחכים לאישורי מנהלים.

מה אני יכולה לעשות?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: מה אני עושה עכשיו?