x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
חוות דעת אחרי תאונה
מחבר: לאוניד תאריך ושעה: 05/12/2018 09:32
שלום,

אני מבקש עזרה או חוות דעת לאירוע:

הייתה תאונת דרכים בה מעורב רכבי ומשאית גרר שלא נתנה זכות קדימה (איחוד נתיבים סמוכים).

אחרי 3 חדשים של תכתובת ואיסוף מסמכים בין חברות ביטוח (אצלי – ביטוח ישיר) ואחרי שהוגשה תביעה ע"י חברת הביטוח שלי הצד השני מסר בתגובה שהנהג מכחיש את קיום התאונה מכלל כלא היה (לדעתו לא הייתה פגיעה). הנזק לפי הערכת שמאי ואחרי תיקון אחרי הדוח הסתכם ב-20 אלף ₪.

יש לי 3 אופציות (אולי יותר):

1. להפעיל ביטוח, לקבל החזר ולהיפגע כספית מהשתתפות עצמית, תוספת דוח העדר תביעות ועלויות נוספות בהוצאת ביטוח הבא (לפי ביטוח ישיר אוכל אחר כך להגיש תביעה ובמידה ואזכה לפחות ב-85% בבית משפט אקבל החזר ומחיקת התאונה מדוח העדר תביעות).

2. להגיש תביעה לבית משפט לתביעות קטנות ולקוות לזכות בה

3. לפנות לעורך דין ולהתחיל תהליך תביעה לא קטנה. זמן טיפול יותר ארוך, עלויות שוטפות אבל (לפחות לפי סיפורים) סיכוי יותר גבוה לזכות. גם הצד השני עקב "פחד" מתהליך משפטי אולי יבקש הסדר ללא בית משפט.

אשמח לקבל את חוות הדעת של המומחים והמלצות מה לעשות.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: חוות דעת אחרי תאונה