x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
הטעות היא לא שלי...
מחבר: רותם תאריך ושעה: 03/06/2019 12:15
היי,
יום חמישי מישהו נתקע בי באמצע כביש עירוני. לקחנו פרטים אחד מהשניה וביום ראשון אמר שידבר איתי. כשדיברנו ביום ראשון הוא רצה לסדר את זה בנינו ואני רציתי לערב את הביטוח. ברגע שהוא שמע את זה הוא שלח הודעה: " בגלל שראיתי אישה וכאב לי עליך אמרתי הסדר לך אבל ככה כמו שאני רואה לאיפה את מנסה להוליך את זה נתן לסוכנים לשבור תראש עשית רברס נכנסת בי אז זה שיצאתי איתך בסדר ורציתי לסדר לך כי את ילדה ולא רציתי שיעלה לך הפוליסת ביטוח אבל עכשיו בואי נדבר בבית משפט"

יש לי הודאה ממנו בהודעה הראשונה שלנו שאמרתי" היי , זאת רותם שפגעת מה, מה קורה עידכנת מישהו? את החברות ביטוח?"

והוא ענה ": לא אבל בואי נחכה עם זה ליום ראשון נכניס תאוטו למישהו שיסדר לך את המכה נהיה בקשר יום ראשון נעשה את זה בתחילת שבוע בלי לחץ תבואי עם הרכב ניקח אותו"

חשוב לציין שהוא משכיר רכב דרך אוטו קל.
דיברתי עם הסוכן ביטוח שלי והוא אמר שיש לי 2 אופציות:
או לתקן בעצמי כי הוא לא מוכן להודות וזה יעלה לי השתתפות
או להביא בעצמי שמאי ושלם לו בצק דחוי ל90 יום ולתבוע אותו בתביעות קטנות.

צריכה ייעוץ עם מישהו בקהל שמבין, אין לי עדים ויש לי סוג של הודאה. מה עליי לעשות מבלי להוציא כסף כשהטעות היא לא שלי? מה מגיע לי מהביטוח שלי אם הוא לא מודה?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: הטעות היא לא שלי...