x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
התייעצות אחרי נזק לרכב
מחבר: עדן תאריך ושעה: 25/09/2019 10:41
שלום,
לפני מספר חודשים רכב פגע ברכבי בזמן שהייתי בעצירה מחולטת בדרך עפר צידית. כאשר הוא עוקף אותי מצד שמאל ופוגע בחלק אחורי של הרכב.
החלפנו פרטים (פרטים אישים, ביטוח, תמונות וכו)
לאחר מכן פניתי לחברת הביטוח, הלכתי למוסך הסדר והשארתי שם שני ציקים בסך כולל 6000 ש״ח (תיקון הפגיעה + חוות דעת של שמאי).
לאחר מספר חודשים התקשרו מחברת עו״ד של חברת הביטוח ונתנו לי שתי אופציות להמשך מאחר והם לא מצלחים להגיע לסדר עם הבחור הפוגע:
1) לשלם לחברת עו״ד של חברת הביטוח באזור 370 ש״ח על מנת שיחלו בהליך תביעה בבית משפט, במקביל הציקים שהושארו במוסך ישולמו. במידה ונזכה במשפט שעשוי להימשך כשנה, כלל הסכום יוחזר אליי.
2) לתבוע את הביטוח בעלות 500 ש״ח והם יטפלו בתהליכים המשפטים ובהוצאות התיקון. במידה והם זוכים במשפט אקבל החזר על העלאת הפרמיה של הביטוח.

שאלה: האם זה תקין שחברת הביטוח שלא הצליחה להגיע להסדר, זורקת עליי את האחראיות עם 2 אופציות?
והאם יש דרך טובה יותר חוץ מאופציות שרשמתי?
*עובדות:*
1) לי יש ביטוח מעקיף וצד ג.
2) לפוגע יש ביטוח חובה בלבד.
3) הוא הודה שהוא האשם במקום האירוע וגם בשיחת טלפון (אם זה אומר משהו).
4) הבחור חייל.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: התייעצות אחרי נזק לרכב