x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בעיה עם רכב שרציתי לקנות
מחבר: עודד תאריך ושעה: 26/12/2019 09:39
היי , ראיתי רכב למכירה ביד 2 , הלכתי לבחור הביתה לראות את הרכב ורציתי לקחת למחרת לבדיקה, הבחור טען שהוא לא יכול למסור כבר את הרכב מסיבות אישיות ( לי הוא כן סיפר ) ואמר שיוכל למסור את הרכב רק עוד חודש , הציע שנלך לבדיקה ולאחר מכן הרכב ישאר אצלו , אני לא הסכמתי והצעתי לו שנעשה בינינו הסכם דברים שאני מתחייב לקחת את הרכב לבדיקה בעוד חודש רשמנו תאריכים והכל והוא מחוייב לשמור על הרכב ובעוד חודש ניפגש, נתתי לו 1000 שקל מקדמה ורשמנו שמי שמתחרט סופג קנס של 1000 שקל.
לאחר כחודש בדיוק קבענו להיפגש במכון בדיקה. כבר מחוץ למכון לפני התשלום והכל ראיתי כי יש על האוטו 3 שפשופים גסים במקומות שונים ברכב ומעיכה קלה בדלת שלא היו אז.
לטענת המוכר זה היה ואני לא ראיתי.
לי יש תמונות מהיום ההוא שמוכיחות שלא היה , הוא לטענתו יש לו גם אך הוא לא מציג אותן, הציע לי בתור פשרה שנלך למוסך וכמה שיציעו על התיקון הוא משלם.
אני לא מעוניין שיצבעו את הרכב ב 3 מקומות ורוצה לבטל את העסקה איתו.
הוא לטענתו לא מוכן להחזיר את ה 1000 שקל כי טוען שהם שלו ואני פוצצתי את העסקה.

השאלה מי צודק?
איך ניתן אם בכלל להוציא ממנו חזרה את הכסף?
האם מספיק מכתב מעורך דין או שצריך ללכת לתביעות קטנות?
האם תביעות קטנות זה כלכלי לגשת עם סכום כזה?
אם כן מה הפרוצדורה?

תודה על הקריאה אשמח למידע.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: בעיה עם רכב שרציתי לקנות