x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
עסקת רכב מול מגרש
מחבר: יוליה תאריך ושעה: 09/01/2020 09:01
לפני שנה קנינו רכב ממגרש של חברה מוכרת. כשבעלי בא לראות את הרכב בעקבות מודעה ביד 2 הציעו לעשות טרייד על האוטו שלנו במחיר ממש טוב . כשהחל הדיון על המחיר שנשלם הראה מנהל המכירות לבעלי במסך המחשב את המחירון של יצחק לוי, שהיה קרוב ל80 אלף ואמר שהוא עושה הפחתה על ליסינג (בעלות קודמת) וקילומטרז והרכב יצא 67 אלף. לקחנו מימון על 40 אלף ולא הוספנו כסף מעבר מכאן ניתן להסיק שקיבלנו על הרכב שלנו 27 אלף. יש לנו גם הודעות sms עם מנהל המכירות שתומכות בסכומים. לפני כ3 שבועות עברתי תאונה והרכב הושבת. לדברי השמאי הסכום שנקבל הוא 38 אלף. לא היה לי ברור כיצד יתכן שרכב מאבד תוך שנה מחצית מערכו אז התחלנו לבדוק וגילנו שפשוט גנבו אותנו ברכישה! אמרו לנו שמפחיתים על ליסינג 12% ובפועל מפחיתים 22% וכו.. אבל מעבר לכך, גנבו אותנו במחיר של הרכב שעשינו עליו טרייד!

חיפשתי בבית כל מסמך שקשור בעסקה וגיליתי שאין לי שום דבר למעט עסקת המימון ושם באותיות קטנות בצד רשום שמחיר הרכב 55 אלף!

אם הרכב שווה 55 והמימון 40 יוצא שקיבלתי 15 אלף על הרכב שלי, מה שלא תואם את מה שסוכם (יש הודעות sms) ולעולם לא הייתי עושה את זה כי היה לי קונה ב22 אלף. ניסיתי לפנןת אליהם טלפונית 3 פעמים ולדרוש את מסמכי העסקה (מבלי לספר מה הסיבה האמיתית) בפעם הראשונה הבטיחו לשלוח לי בפעמיים הבאות הבטיחו לחזור אלי אבל זה לא קורה.

ברור לי שאין לי מה לעשות בנוגע לזה ששיקרו לי על שווי הרכב הנרכש וזו בעיה שלי שלא בדקתי.

אבל האם יש לי מה לעשות לגבי הרכב שמכרתי? שלמעשה לא קיבלתי עליו את המחיר שסוכם?

והאם יש לי זכות לדרוש את מסמכי העסקה המקוריים? האם יש סעיף בחוק שמתייחס לזה?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: עסקת רכב מול מגרש