x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אוטובוס של אגד הסעים
מחבר: מ.א תאריך ושעה: 10/02/2020 09:32
היי חברים,
לפני כמה שבועות, אוטובוס של אגד הסעים פגע וברח לי באוטו, (האוטו חנה בצד הכביש ולא הייתי בה) אחרי שהצלחתי לאתר את הנהג, (בלי שום עזרה או כוונה לעזור מטעם משטרת ישראל) הגשתי תלונה לאגד הסעים, כעבור כמה ימים שבהם אני עושה הלוך/חזור בין משרדי אגד לשמאי, ולמוסכים. בסוף קיבלתי אישור שאגד הסעים יתקנו לי האוטו במוסך שעובד איתם.

השאלה שלי היא כזאת: הנזק שנגרם לי לאוטו עומד על סך כמה אלפי שקלים. אני אישית לא מעוניין בתיקון של האוטו, (אני יכל להתמודד עם מכות פח, וצבע שנהרס, ואחליף את הפנסים לבד.) ומעדיף לתרום את הכסף שמגיע לי.
דיברתי עם אגד והם הסבירו לי שהכסף הולך אך ורק למוסך ואז ניתקו עלי את הטלפון. (שיחה מוקלטת)

האם יש דרך לעקוף את הדבר הזה ?
אני הרבה יותר מעדיף שהכסף הזה ייתרם מאשר שייפייף לי את האוטו.

שאלה שניה, זה נחמד ויפה שאחרי ששרפתי יומיים מהעבודה כדי למצוא את מי שפגע בי לי באוטו, אושר לי התיקון אוטו. אבל..( חיפשתי אצל שכנים מי חנה באיזור ויש לו במקרה מצלמה באוטו, שאולי הקליט בזמן החניה, חיפשתי בצילומים של גן ילדים באיזור, הסתכלתי בצילומים בסופר ומכולת שיש באיזור, פניה לעירייה לברר אם יש צילומי רחוב, פניה למשטרה לבדוק אם יש להם גישה למצלמות נוספות במקרה ) אחרי כל זה, יש לי כרגע שתי עדי ראייה וצילום.
ורק אחרי שהיה לי את כל הראיות ביד, הבנתי מי פגע בי ולמי אני צריך לפנות.
וכן, אושר לי תיקון האוטו, השאלה שלי היא, מה עם העוגמת נפש שנגרם לי ?
ומי משלם לי על אובדן ימי עבודה ?
כמו כן, זה גם אחד הסיבות שאני לא רוצה לתקן את האוטו, התיקון יקח כמה ימים, ואני צריך את האוטו לעבודה היומיומית שלי. לא משתלם לי להכניס את האוטו לתיקון אם זה ידרוש ממני להשכיר אוטו אחר בינתיים.

תודה לעונים.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: אוטובוס של אגד הסעים