x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
שרפו לי את הרכב
מחבר: מיכאל תאריך ושעה: 15/09/2020 14:35
לפני כשנה שמתי את הרכב שלי במוסך פחחות בעיר שאני גר בה באיזור המרכז.

בעל מוסך הפחחות קצת משך אותי עם התיקון ושאל אותי אם זה הוא יכול למשוך קצת את הזמן עם התיקון כי יש לו המון עומס. אמרתי לו שאין לי שום בעיה שיעשה את זה כי יש לי רכב נוסף שאני מתנייד איתו.
בסופו של דבר הבן אדם הגזים והרכב שלי היה אצלו בערך כ3 שבועות ואסביר איך זה התגלגל למצב הזה.
לאחר 12 יום בערך שהרכב שלי עמד שם הוא ניסה להניע אותו עם כבלים. נאמר לי שהעובד שלו חיבר כבלים --- כל הלילה--- לרכב שלי והמצבר אמור להיות מלא ולעבוד ( אסור לחבר מצבר כל הלילה לרכב וגם לא לפחות מזה אבל זה לא העניין).
מאותו הרגע הרכב לא הניע לי. הגעתי למוסך הפחחות לאחר עוד שבוע שמורחים אותי והרכב פשוט לא הגיב לשום פעולה. לא השלט עבד לא מערכת ההנעה ולא שום דבר.

לקחתי את הרכב משם על גרר למוסך שלי שאני אצלו כבר 6 שנים.
ומאותו הרגע ניסינו לפתור את התקלה וחשבתי לעצמי שאני אסיים עם זה ואתבע תביעות קטנות כי לא העליתי בדעתי שאולי הנזק יכול לעבור בעלותו תביעה מקסימלית של תביעות קטנות.

מפה לשם עברה בערך שנה והרכב שלי במוסך ולא הצליחו לפתור לי את התקלה.
השכרתי בזמן הזה עוד רכב אבל אני אפילו לא רוצה לתבוע לא ירידת ערך ולא השכרת רכב, אני רק רוצה שיסדרו לי את הרכב אבל לצערי הם לא מצליחים לעשות את זה.
התקשר אליי היום בעל המוסך שאני מטפל אצלו וביקש שאני אקח את הרכב מהמוסך מה שברור לחלוטין כי הם עשו בשבילי מעל ומעבר.

לפני שאני אקח את הרכב מהמוסך אני אשמח לדעת מה אני יכול לעשות?
הסיבה שאני אמור להוציא אותו כי בעל המוסך שלי כבר אובד עצות ומבחינתו ניסה הכל. מה כבר לא ניסינו, יש בעיית חשמל שהוא לא מצליח לפתור אותה. אני רוצה לקחת את הרכב לחשמלאי רכב מקצועי ואני אבדוק את הנושא עכשיו בזמן הקרוב.
לבנתיים הוצאתי המון כסף בתקווה שהרכב יסודר אך לצערי זה לא המצב.
אשמח אם מישהו תותח שמכיר מצבים דומים ( לא ששמעתי על משהו כזה אי פעם) יוכל לעזור לי.
בשורה התחתונה סוג של שרפו לי את הרכב, כל המחשבים שרופים.
המוסך שלי במוסך מתמחה בעיר בת ים.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: שרפו לי את הרכב