x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
חברת ביטוח קלוקלת
מחבר: גלעד תאריך ושעה: 18/10/2020 08:40
סיפור על חברת ביטוח שמוכרת בעיקר בתחום ביטוחי המשאיות וידועה כחברה בעייתית מאוד.

לפני כחודשיים רכב של לקוח שלי (הונדה סיוויק 2004) נפגע בעוצמה על ידי משאית מאחור.

הנהג הפוגע וגם קצין הרכב שלו שיתפו פעולה באופן מלא והודו בנזק. מאחר ושווי הרכב נמוך מאוד כמובן שהרכב הושבת.

כנהוג בהשבתות בתביעה צד ג, הרכב נמכר למגרש חלפים והוכרז כאובדן מוחלט ואת יתרת הפיצוי דרשנו מחברת הביטוח של הפוגע.

לא הופתעתי כאשר במשך חודשיים החברה טירטרה אותי בהשלמת מסמכים שלא נדרשים באף חברת ביטוח וגם שאלו הושלמו פתאום נטען שחלקם לא קריאים או חסרה כתובת המבוטח (את מי זה מעניין).. בקיצור טירטורים לא נחוצים על מנת לעכב תשלום. יש לציין כי זמני הטיפול שלי בתביעות מול שאר חברות הביטוח והליסינג עומדים בממוצע כללי על 28 יום. ותמיד אני מראש שולח את כל המסמכים כולל אישורי מעמ, הסכמה למסירת מידע פרטי בנק וכו.

השיא הגיע כאשר חברת הביטוח דרשה לבדוק את הרכב על ידי שמאי מטעמה. 13 שנים אני בתחום מעולם לא נתקלתי בחברת ביטוח הדורשת לבדוק רכב מושבת בשנתון כל כך נמוך עם מכה כל כך חזקה כאשר כל הגיון בריא מבין שהרכב מושבת ללא צל של ספק.

הסברתי לחברת הביטוח כי הרכב הושבת ואם הם רוצים לבדוק אותו שיפנו למגרש חלפים. כמובן שבין כל התכתבות להתכתבות במייל עוברים ימים ארוכים עד מענה. וטלפונית אי אפשר להשיג אותם אף פעם.

לאחר כשבועיים מהדרישה לבדוק את הרכב, החברה בקשה את זכרון הדברים עם המגרש חלפים. שלחתי.

לאחר שבוע החברה טענה כי הזכרון דברים לא תקין כי אין בו תאריך. שוב שלחתי.

ואתמול בבוקר קבלתי מהם מכתב דחייה בטענה כי לא ניתנה להם האפשרות לבדוק את הרכב על ידי שמאי מטעמם ולא הייתה לנו הזכות למכור את הרכב למגרש שרידים.

יש להדגיש כי גם סוכן הביטוח של הרכב הפוגע וגם קצין הרכב והנהג מודים לחלוטין ואף הופתעו מהתנהלות החברה המבטחת.

הגשתי גם תלונה הבוקר למפקחת על הביטוח בעניין למרות שלצערי מנסיון עבר התלונות האלו הן רק שירות העברת הודעות לחברה עליה הוגשה התלונה.
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: חברת ביטוח קלוקלת