x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
אתם תקוותי לעזרה
מחבר: משה תאריך ושעה: 18/11/2020 11:11
10.9.20 כביש איילון לכיון הרצליה, השעה 20.45
אני נוסע יחד עם אשתי בכביש, בנתיב השמאלי ביותר
ורואה עומס תנועה לפני, אני מאט את הרכב ופתאום בום!! הרכב מקבל מכה אדירה מאחור מסתובב לצד ומקבל עוד התנגשות מצד שמאל. אחרי כמה שניות עוד הדף חזק.
הלם!
מנסה להזיז את הראש אחורה לראות מה קרה, לא מצליח
להזיז, הצוואר תפוס וכאבי תופת בעמוד השדרה.
אשתי היושבת לידי אומרת לי נכנסו בנו,
וזה שנכנס בנו נכנסו גם בו.
ישר הזמנו מד'א.
הגיעו מד"א וישר החליטו לפנות אותי ואת אשתי ההרה בחודש שמיני לבית החולים, ואושפזנו.
הגיעה משטרה למקום, וסירבה לדבר איתנו בטענה שהם לא מעכבים פינוי לטיפול רפואי והבטיחו שהכל כתוב בדו'ח המשטרתי, ואין ספק שאנחנו הנגעים העיקרים, ושנראה שהרכב מאחורנו פשוט שעט במהירות ולא הסתכל קדימה וכך נכנס בנו.
עד כאן הסיפור מהצד שלנו.
לבקשת המעורבים הנוספים בתאונה אשתי החליפה איתם פרטים, אך הרכב הפוגע בנו טען שאין עליו את תעודת הביטוח וישלח לנו בווצאפ.
מאז הפוגע כתב לנו שמי שיטפל בעניין זה 'עזרא השכרת רכב' ממנו הוא שכר את הרכב והאיש נעלם, ויש לנו רק את רישיון הנהיגה ורישום הרכב בו נהג(מצ"ב בתמונה)..
מפה לשם הסתבר שעזרא השכרת רכב לא קיים
במדינת ישראל, לפחות לא מופיע בגוגל.
"עזרא השכרת רכב" התברר אתמול
כעבריין מורשע בשם עזרא גנני מאיזור חיפה.
הבן אדם סוכן רכב שהורשע עשרות פעמים ונפתחו כנגדו עשרות תיקים על רמאויות ונוכלות במכירת רכבים שעברו תאונה כרכבים איכותיים ללא תאונות.
לשאלתכם, איפה חברת הביטוח, פשוט מאוד.
הרכב שלי (מצ"ב תמונה - להלן המאזדה)
היה מבוטח בביטוח חובה וצד ג' בלבד.
סוכנתו הביטוח שלי פנו אל בעל הרכב שטען שהוא מבוטח בהכשרת היישוב, אך הכשרת היישוב טענו שהוא מבוטח אצלכם רק מ 23/9, כשבועיים לאחר התאונה, ואין להם עבר ביטוחי שלו, מה שאומר שהרכב נסע ללא ביטוח כלל, גם לא חובה. (רכב חדש, 8 ספרות)
השאלות שלי אליכם פורום נכבד:
1) האם מומלץ לבוא בנזיקין או בתביעות קטנות?
איך אני מתקדם מפה?
2) האם שייך לערב גם פלילסט על רקע העבר הפורה בעבירות של האדון?
3) האם הייתם חוששים (בכנות) לקחת תיק מול אדם כזה?
4) האם מותר לבעל רישיון רכב שמופיע לו סוכן רכב, והוא מופיע כהפקדת סוחר, לנהוג ברכב, ועוד לא בעצמו?
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: אתם תקוותי לעזרה