x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
איך להתנהל במקרה כזה?
מחבר: א.מ תאריך ושעה: 03/02/2021 11:06
שאלה-
לפני מספר חודשים בטעות פגעתי ברכב(שיפשוף קטן-שצילמתי אותו) ביציאה מחניה. מתוך הבנה שזה טעות שלי נתתי את פרטיי(חוץ מפרטי ביטוח)וקבעתי עם בעל הרכב שנטפל בדברים יום למחרת. בסוף אני לא יכלתי(הייתי עם תינוקת) ואמרתי לו שהוא יכול ללכת בלעדיי ולתת לי את העלות ואני אשלם. בסוף האדם לא טיפל בזה. אחרי מספר ימים שלחתי תזכורת בוואטסאפ אך הוא אמר שהוא עסוק וגם שהמוסכניק שרצה שיטפל לו בזה לא ענה לו.
האדם פנה אלי אחרי יותר מחודש ואמר שאחרי בדיקות במוסכים נאמר לו שצריך להחליף טמבון(עלות של 14-15 אלף ש"ח). כרגע הם רוצים שאפנה אותם לביטוח ואם לא הם מאיימים לתבוע.
ואני תוהה איך אני אמורה להבין שהבעיה לא נוצרה אחרי המקרה איתי והאם יש להם עילה לתבוע כאשר הייתי הוגנת ורציתי לשלם מלכתחילה?
איך אפשר לטפל בדבר זה?
האם אני יכולה לדרוש ללכת למוסך ולקבל הצעת מחיר בהתבסס על התמונה שצילמתי מבלי לתקן את הטמבון?
האם זה חוקי לבקש ממני לטפל במשהו שלהם לא היה אינטרס לטפל בו בזמן?
אשמח למענה
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: איך להתנהל במקרה כזה?