x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
רכב על שמי אבל לא שלי!
מחבר: אנה תאריך ושעה: 24/10/2015 19:18
ערב טוב!
לפני כשבוע גיליתי לתדהמתי שמישהו רכש רכב על שמי,
וכי משרד הרישוי מזהיר אותי שתוקף רישיון הרכב פג לפני כחצי שנה.
פניתי למשרד הרישוי, ולאחר שהבינו שם שמעולם לא היה ברשותי הרכב המדובר, הם הוציאו הוראה לביטול ופירוק הרכב, כלומר הורידו אותו מהכביש.
פניתי במקביל גם למשטרה והגשתי תלונה על התחזות וקבלת דבר במרמה.
לפני כמה ימים התקשרו אליי מהמשטרה ודיווחו לי שמצאו את הרכב המדובר במגרש מכוניות, שלבעל המגרש שרכש אותו מסוחר מכוניות יש מס' תעודת זהות דומה לשלי, ושכנראה כל הסיפור הוא בעצם טעות הקלדה. מאחר ולא מדובר כבר בעניין פלילי, המשטרה יוצאת מהתמונה.
יחד עם זאת, השוטר הציע לי לפגוש את הבעלים של מגרש המכוניות, ולעשות איתו העברת בעלות. כך הוא יישאר עם הרכב שרכש, ואני אוכל לא לדאוג מצבירת דו"חות (במקרה הטוב...) על שמי.
לדברי השוטר, אותו בעל מגרש שהרכב נמצא ברשותו יודע שהרכב הורד מהכביש, אך ממשיך לנסוע בו ומעוניין להסדיר את העברת הבעלות.
לי זה נשמע הזוי.
אני לא יודעת מיהו אותו אדם, האם התעודות שלו אמיתיות ולא מזויפות...
אבל בראש ובראשונה- איך אני יכולה להעביר בעלות על דבר שמעולם לא היה ברשותי? שאין לי שום מסמך שקשור אליו? שהצהרתי במשטרה שמעולם לא היה ברשותי...ועוד בהנחיית המשטרה...
אשמח להתייחסותכם ולעצות מכם מה עליי לעשות כדי לסיים את הסיפור הקפקאי הזה.
תודה וערב טוב!
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: רכב על שמי אבל לא שלי!