x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
בעיה מול מוסך מורשה של פיאט
מחבר: ל.ש תאריך ושעה: 15/03/2016 22:55
ערב טוב לכולם, אני נמצא בבעיה מול מוסך מורשה של סיאט, לפני שבוע קניתי רכב, הייתי צריך להחליף צינור טורבו והלכתי למוסך מורשה של סיאט, באותו מעמד הם ערכו לי בדיקות ברכב כיוון שחשבו שהרכב נמצא עדיין באחריות, לאחר שבאתי לאסוף את הרכב אני רואה שכולו מפורק על ליפט ואומרים לי שיש לי נזילה מהמשאבת מים ושהם החליפו לי אותה על דעת עצמם בלי לעדכן אותי(מזכיר שבאתי רק להחליף צינור טורבו) לאחר בירור עם צ׳מפיון האחריות לא תקפה עקב שיש לי צ'יפ במנוע (שינוי תוכנת ניהול מנוע) לאחר שאמרתי להם שאני לא מוכן לשלם על המשאבה (6000 שח ללא מעמ וללא עבודה) ושיחזירו לי את המשאבה הישנה כיון שלא הייתה לי בכלל תקלה במשאבה (גם במחשב של הרכב לא הופיעה תקלה על המשאבה מלכתחילה) עכשיו לאחר שהרכיבו לי את המשאבה הישנה בחזרה יש לי תקלות חוזרות כל הזמן במשאבת המים, המוסך מתנער מאחריות ולא מוכן לטפל בנושא, אני 5 ימים יוצא מהעבודה וכל היום שלי מתבזבז על ויכוחים איתם, וכל פעם הם אומרים לי שהבחור מצ׳מפיון לא מוכן לקחת אחריות, יש לציין שלפני שהכנסתי את הרכב אמרתי להם שיש שינויים בניהול המנוע וזה גם רשום בכרטיס עבודה שם. צריך עזרה דחוף ואפילו המלצה של עו"ד שמתמחה בנושאים אלו. תודה רבה וערב טוב
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

3 עובדות שצריכות לעניין כל בעל/ת רכב וגם אותך:

• מחקרים מלמדים כי אלה מאיתנו שמשווים מחירים לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב חוסכים לפחות 15% בממוצע ממחיר הביטוח לאורך 5 שנים.

• גם בעלי פוליסות שלרכבם נגרם נזק ותבעו את חברת הביטוח יכולים
    לחסוך לא מעט כסף בעת חידוש הפוליסה - על ידי השוואה בין כמה חברות.

• באמצעות פעולה פשוטה שאורכת פחות מ-60 שניות תוכלו לחסוך
    מאות ואפילו מעל 1000 ש"ח בכל שנה.

אין סיבה לשלם סתם יותר מדי כסף...
ליחצו כאן להשוואת מחירים וחסכון כספי אמיתי ברכישת ביטוח מקיף!

שאלה בנושא: בעיה מול מוסך מורשה של פיאט