x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

פורום ביטוח רכב

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נושא / מחבר תאריך
 • מה אני יכולה לעשות לגבי הרכב? (אתי) 29/11/2017 14:05
  (סגור) כותרת: מה אני יכולה לעשות לגבי הרכב? מחבר: אתי תאריך ושעה: 29/11/2017 14:05
  אהלן חברים,

  אציין בראשית שאנחנו המוכרים של כלי הרכב (בעלי).

  לפני 10 ימים הגעתי לדואר באחד מסניפי העיר על מנת לבצע העברת בעלות עבור כלי מסוג רייזר.

  לא ביצענו העברת בעלות משום שמסתבר שיש חוק חדש (או שלא ידעתי עליו) שלא ניתן לבצע העברת בעלות ללא טסט שבוצע. מול הקונה סוכם כי אני אמסור לו את הרייזר על מנת שהוא יבצע את הטסט (וגם ישלם עליו) וכי לאחר מכן יגיע שוב הקונה על מנת שנבצע את העברת הבעלות. כמו כן חתמנו על זיכרון דברים לאותו היום שאומר כי:

  אני מוסר לו את הרייזר ללא העברת בעלות, במצב תקין וכי כל תקלה, נזק, תאונה, פגיעה ברכוש, אדם וסביבה באחריות הקונה בלבד. שולם במזומן 10,000 ש"ח והיתרה בסך 16,000 תשולם במעמד העברת הבעלות.

  הרייזר עבר טסט לאחר כשבוע על ידי הקונה. בנוסף, הקונה ביצע טיפול של פלאגים ועוד כמה דברים. סגרנו כי הוא יגיע היום על מנת לבצע את העברת הבעלות ולהשלמת התשלום.

  בבוקר הקונה מתקשר אליי, בטענה כי הרייזר לא מניע לו ושהוא רוצה לבטל את העסקה. אציין כמובן שהקונה ביקר אצלי מספר פעמים לפני שהחליט שברצונו לקנות ונסע מספר פעמים על הכלי, כך שלא היה ספק שהוא רוכש כלי תקין.

  לאור המקרה יש לי מספר שאלות:

  1) קודם כל לצד מי עומד החוק במידה והוא רוצה לבטל את העסקה? האם זיכרון הדברים שנחתם מספיק על מנת לחייב את הקונה להשלים את הרכישה ולשלם את יתר התשלום?

  2) במידה ולא אוכל לחייב אותו להשלים את העסקה, כרגע הכלי לא מניע ויכול להיות שזו בעיה קטנה ויכול להיות שזו בעיה רצינית כי כמו שציינתי, הכלי היה אצלו כבר 10 ימים ואין לי מושג מה עשה בזמן הזה. הקונה מבחינתו מחזיר את הכלי ותיקון הבעיה קטנה או גדולה תהיה עליי - מה עליי לעשות בנידון? כמובן שמסרתי לו כלי תקין ואין שום סיבה שאשלם עבור תיקון שנגרם על ידו.

  תודה רבה לעוזרים.
 • תשלום נזק לרכב (יניב) 29/11/2017 12:57
  (סגור) כותרת: תשלום נזק לרכב מחבר: יניב תאריך ושעה: 29/11/2017 12:57
  ביטוח רכב: לפני כשנתיים נכנס בי רכב וסירב להודות באשמה, הוא תבע את חברת הביטוח שלי ואלו הגיעו לפשרה שקיבלה תוקף של פסק דין לפיה אני חייב ב 25% מן הנזק והוא ב 75%. כיום קיבלתי חיוב של 1000 ש"ח בגין השתתפות עצמית בנזקי צד ג' מחברת הביטוח שלי. אני לא הייתי צד בפשרה ואיני מסכים לשאת באשמה במקרה כל כך ברור (הנהג נסע בפראות ונכנס בי בכיכר).

  מה יש באפשרותי לעשות על מנת לא לשאת בתשלום המופרך הזה?
 • בעיה עם פרטי נהג הרכב (דנה) 27/11/2017 16:51
  (סגור) כותרת: בעיה עם פרטי נהג הרכב מחבר: דנה תאריך ושעה: 27/11/2017 16:51
  שלום לכולם, עברתי תאונה. וחסרים לי פרטי הנהג הפוגע מכיוון שהוא לא רצה למסור לי. הצלחתי לקבל רק את הרשיון רכב. כעת פניתי לחברת הביטוח שלי בכדי לתבוע נזקים מהחברת ביטוח שלו. אך מכיוון שחסר רשיון נהיגה וביטוח חובה ומקיף שלו חברת הביטוח שלי מסרבת להתעסק בתביעה זו. האם מבחינה חוקית רשיון רכב זב מספיק? האם הם צריכים לאתר את הביטוח בעצמם במקרה זה? חשוב לציין שהנהג הוא בעל הרכב.
  תודה רבה.
 • בעיה עם הביטוח והחברת גרר (זאב) 26/11/2017 10:01
  (סגור) כותרת: בעיה עם הביטוח והחברת גרר מחבר: זאב תאריך ושעה: 26/11/2017 10:01
  נתקעתי עם רכבי ב 07/2017 והשתמשתי בשרותי הגרירה מחברת הביטוח שלמה six - הרכב ניגרר בצורה לא נכונה על הכביש כתתוצאה מכך נגרם נזק ליחדית הטרנספר (גם בעל המוסך - מוכן להעיד על כך) מאז- החברה לא מוכנה לשלם את מלוא הנזק ושלוחת אותי לחברה שלישית-לחברת הגרירה - להסדר. 5 חודשים של המתנה בקשות חוזרות ונשנות שלי בכל פעם התחמקות אחרת מחברת ביטוח שלמה!

  מה אפשר לעשות ? בנתיים חברת הביטוח - מפנה אותי לגרר ? תודה
 • הרכב לא רשום על שמי! (נחום) 26/11/2017 09:30
  (סגור) כותרת: הרכב לא רשום על שמי! מחבר: נחום תאריך ושעה: 26/11/2017 09:30
  שלום רב אשמח לעזרה
  לפני כחצי שנה רכשתי בעיסקת טרייד אין רכב 0 ק"מ, מברת ליסינג גדולה ומוכרת את הרכב הנרכש הראו לנו במגרש שהוא כולל מערכת מולטימדיה אך נאמר שאת הרכב הספציפי הזה אי אפשר למכור לנו משום שהוא לא במערכת ועל כן צריך נסוע לסניף מרוחק לאסוף משם את הרכב , שילמתי בהעברה בנקאית את הסכום המלא נאמר לי שאני יחתום על הטפסים כשאקבל את הרכב או ביום למחרת, בנתיים חתמתי על יפוי כוח להעברת בעלות, הגיע נציג של החברה להסיע אותי לסניף המרוחק, לאחר נסיעה של שעתיים הגענו מסר לי את המפתח של הרכב החדש ונסע לדרכו, ואני לדרכי ברכב החדש שרק בדיעבד הבנתי שנסעתי ללא ביטוח, לא נאמר לי כלום בנושא, כבת בהתחלה שמתי לב שאין מערכת מולטימדיה ברכב, זה הייה יום חמישי והייה כבר לילה אז ביום ראשון נסעתי לסניף ומיסתבר שהרכב שהנציג הראה לי הוא דגם אחר היברידי ולי נימסר דגם פשוט שלא כולל מולטימדיה הנציג בהתחלה אמר שהוא יראה מה אפשר לעשות אבל ככול שעבר זמן הם מיתנערים ואומרים שלא הייתי צריך לנסוע ברכב אם ראיתי שזה לא מה שהובטח ומה הנציג טוען שלגבי המולטימדיה הוא הסביר לי שיש את זה בחלק מהרכבים ואני אמרתי להם שאני לא מוכן לחתום על הטפסים ועל חוזה כי אני לא מסכים למה שכתוב שם ויותר מזה לא קיבלתי את מה שהובטח לי וזה וזה לא מצויין בחוזה ולכן אני לא מוכן לחתום
  והם כבר חצי שנה לא מוכנים להעביר בעלות ומתנים את העברת הבעלות בחתימה שלי על החוזה
  את הרכב הישן שמסרתי הם מהר מאוד מכרו והעבירו בעלות ואת הרכב החדש הם לא מוכנים להעביר על שמי למרות שהם קיבלו את התמורה המלאה.פשוט מניסיון אני לא מוכן לחתום על דברים שאני לא מסכים להם ולא מה שסוכם איתי.
  בבקשה תעזרו לי מה עלי לעשות.הרכב שאני רכשתי ונוסע עליו כבר חצי שנה הוא לא על שמי
 • מכירת מונית קיה (גיא) 22/11/2017 15:09
  (סגור) כותרת: מכירת מונית קיה מחבר: גיא תאריך ושעה: 22/11/2017 15:09
  תודה מראש לעונים , מבקש עזרתכם בנושא מכירת רכב מסוג מונית שרכשתי לפני כשנה מחב' קיה.

  מכרתי את הרכב לקולגה שלי לפני 3 שבועות הרכב היה ללא תקלות/פגיעות.
  הקונה פנה אליי בטענה כי קיימת תקלה במצמדים של הגיר וזאת כפי שנמסר לו ממוסך קיה יפו אליו לקח את הרכב לתיקון וטיפול שיגרתי .

  הבהרתי לו שלא הייתה בעיה מעולם תקלה /פגיעה בגיר או תקלה אחרת .ביום המכירה עבר הרכב טסט ולא התגלו אי אלו תקלות.

  בנוסף הקונה בחר שלא לבצע בדיקה במכון מורשה טרם הרכישה ולא מנעתי ממנו לעשות כן.

  לצערי אין הסכם כתוב והכל נעשה בע"פ .

  המצב כיום הוא שקונה מאיים עליי בתביעה של נזק לגיר בסך 30000 ש"ח , לגיר שהלך.

  מבקש את עזרתכם באם קמה לו עילת תביעה ומה השלכותיה ככל שקיימת.

  בתודה מראש
 • רכב ממגרש מכוניות (איזי) 21/11/2017 20:33
  (סגור) כותרת: רכב ממגרש מכוניות מחבר: איזי תאריך ושעה: 21/11/2017 20:33
  שאלה: במידה ורכשתם רכב ממגרש מכוניות כמובן עדיתם בדיקה והבודק המליץ לקנות את הרכב ומהיום הראשון אתם במוסכים ומתברר שבנוסף להכל הלך ראש מנוע ברכב ויש הוכחה מאוד ברורה שהרכב עם ראש מנוע מעוות עוד לפני שקיבלתי את הרכב (בגלל המדיד הלא מקורי) הנזק עד כה 14,000₪ את מי הייתם תובעים את הבודק או את מי שמכר את הרכב או את שניהם ביחד?
 • מכרו לי מנוע לא טוב לרכב (א.ב) 19/11/2017 08:44
  (סגור) כותרת: מכרו לי מנוע לא טוב לרכב מחבר: א.ב תאריך ושעה: 19/11/2017 08:44
  קניתי מפירוקיה מנוע שבעליו התחייב על תקינותו. לאחר בדיקה קצרה אצל המוסכניק התברר שהמנוע לא תקין, דיברתי עם המוכר והוא החליף לי את המנוע שגם לא היה תקין. שוב שיחה עם המוכר והחלפה של המנוע עכשיו במקום מנוע אחר הביאו לי את המנוע הראשון כשלכאורה פשוט תיקנו את הבעיה. אחרי שעות רבות של עבודה על הרכבה של המנוע מתברר שהוא לא תקין ויש נזילה מהמנוע.
  האם יש לי מה לעשות מעבר ללדרוש את הכסף שלי חזרה, כמו לדוגמא לדרוש ממנו לשלם על השעות עבודה של המוסכניק? מה הנוהל המקובל? האם יש לי מה לתבוע? לצורך העניין יש לי ממנו אסמס שאומר שהמנוע תקין.
 • התייעצות דחופה (דנה) 16/11/2017 21:08
  (סגור) כותרת: התייעצות דחופה מחבר: דנה תאריך ושעה: 16/11/2017 21:08
  שלום, התייעצות...
  לפני כמה ימים בעודי נוסעת בכביש איילון נזרק עלינו אופנוע (ללא האופנוען)
  אתאר את המקרה.. רכב פגע באופנוען , האופנוען הפיל את עצמו והאופנוע המשיך ודהר לעבר הרכב שלי ונזרק עליו.
  הנזק לרכב שלי גדול!
  משטרה שהייתה באזור לקחה פרטים של הנהג הפוגע ושחררה אותו. האופנוען נלקח לבית חולים ואנחנו נשארנו עד לפינוי. המשטרה העבירה לי את מספר הרישוי של האפנוע בלבד ללא פרטי הנהג. פניתי לחברת הביטוח שלי ולדבריהם אם אין לי שם תז ואיזה חברת ביטוח מבוטח אין להם איך לעזור לי מה שמשאיר אותי עם נזק ללא אפשרות לתבוע ביטוח של הפוגע. למישהו יש רעיון איך אני מאתרת אותו / מתקדמת עם תהליך התביעה? תודה רבה
 • מי משלם על הנזק? (רוית) 14/11/2017 09:16
  (סגור) כותרת: מי משלם על הנזק? מחבר: רוית תאריך ושעה: 14/11/2017 09:16
  שאלה...

  בעודי נוהגת ברחוב חד סיטרי וצר, חלף על פני רוכב אופניים רגילים בכיוון הנגדי. שנינו בתנועה איטית. בעודו חולף, עם הכתף שלו הוא פגע במראה של הרכב בצד הנהג.

  המראה ניתקה והתנפצה, הבחור לא סטה והמשיך ברכיבתו. עצר כשראה שעצרתי וקראתי לו. הנזק של המראה הוא יותר מ 500₪.

  יש לי תעודת זהות של הבחור. מי משלם?!

  האם לחלק את הנזק בינינו?! מבחינתו אומר שמכיון שהוא על אופניים, החוק אינו חל עליו.

  אודה למענה...
 • התייעצות עם מומחה ביטוח / עורך דין (רוס) 13/11/2017 22:17
  (סגור) כותרת: התייעצות עם מומחה ביטוח / עורך דין מחבר: רוס תאריך ושעה: 13/11/2017 22:17
  דרוש יעוץ של מומחה ביטוח ו/או עורך דין....
  1. תוך כדי חניה, הרכב שלנו נגעה בשני ואולי גרם שריטה קלה או שפשוף קל. הרכב שלנו נסע לאט לאט ולא גרם שום שקע והשטח של הנגיעה היה קטן מאוד. עוברי דרך ראו ואמרו בפירוש כי אין נזק של ממש ואין שום סיבה להשאיר פתק
  2. השארנו פתק בכל מקרה עם הטלפון.
  3. בעל הרכב האחר התקשר וביקש העברה בנקאית של 200 ש"ח.
  4. כתבנו בחזרה כי נשמח לתת את 200 הש״ח, אנחנו פשוט מבקשים שהיא תשלח לנו מייל כי 200 שקל ימצו את כל התביעות נגדנו וכי אנחנו מעדיפים לשלוח המחאה.
  5. היא שלחה טקסט חזרה שהיא לא נותנת את הדוא"ל שלה לאנשים שהיא לא מכירה ושהיא מבקשת מספר ת.ז. רישיון רכב ומספר ביטוח "כנדרש בחוק"
  6. אנחנו שלחנו חזרה אליה שאנחנו רק רוצים לסיים עם זה ושנשמח להעביר לה 200 ש"ח אם האי תשלח לנו הודעת טקסט המציין כי 200 שקל היא התביעה הסופית שלה נגדנו.
  7. היא חזרה אלינו שהיא הלכה מוסך וקבלה הצעת מחיר. היא שלחה דף הצעת מחיר שבה הנזקים עולים ל1,989 ש״ח. הנזקים בהצעת מחיר לא היו יכולים להיגרם כתוצאה מהאירוע הזה בגלל שמקום הנגיעה לא היה במקום של הנזקים נרשמים. היא חוזרת על בקשתה לקבל הפרטיים האישיים שלנו ופרטי הבטוח.
  8. אנו כותבים לה שהנזקים בהצעת מחיר לא היו יכולים להיגרם כתוצאה מהאירוע הזה בגלל שמקום הנגיעה לא היה במקום של הנזקים נרשמים. אנחנו גם מציינים שיש לנו עדים שאמרו שלא היה שום נזק של ממש ואמרו בפירוש לא להשאיר פתק כלל. אנו מציינים כי אנו עדיין מוכנים להעביר לה 200 שקל בתנאי שתשלח את הודעת הטקסט המבוקשת. אנו אומרים לה (ביום ראשון) כי ההצעה עומדת עד סוף יום שני (היום). אנחנו אומרים לה שאנחנו נשמח לשלוח לה פרטיים אישיים ופרטי בטוח שלנו אם היא תשלח קודם כל את שלה.
  9. היא כותבת לנו היום כי יש לנו שבוע לשלוח לה את הפרטים שלנו, ואם לא, היא תגיש דו"ח פלילי במשטרה על פגיעה ובריחה.
  סוכן הביטוח שלנו חושב שאין לנו מה לדאוג. הנהגת היא בתי ואני ממש לא רוצה לסבך אותה. אני גם מוכן לשלם עבור נזק שאכן קשור אלינו. מצד שני האישה הזאת מרגיזה אותי ביותר ולא רוצה להיכנע לאיומים שלה.?
 • התייעצות אחרי תאונה (מירה) 12/11/2017 22:30
  (סגור) כותרת: התייעצות אחרי תאונה מחבר: מירה תאריך ושעה: 12/11/2017 22:30
  הי ותודה לעונים מראש
  לפני כשלושה חודשים עברתי תאונת דרכים שהיו מעורבים בו חוץ ממני מעוד שלושה רכבים כתוצאה מכך הרכב שלי הורד מהכביש אציין כי אני הייתי הרכב הראשון שנכנסו בו ,היה לי רק ביטוח חובה
  כאשר הגשתי תביעה לביטוח של הרכב שפגע בי הוא לא מודה וכך גם האחרים המשטרה טוענת שהתיק בחקירה ויקח זמן עד שראו מי האשם מה עושים במצב זה אני נמצאת באוויר ללא מענה ראוי ללא אפשרות לקנות רכב כרגע ואני זקוקה לרכב כדי מלהגיע לעבודה שנמצאת רחוק מהבית מה עושים במצב כזה
 • נהיגה בלי רישיון (שלי) 09/11/2017 14:21
  (סגור) כותרת: נהיגה בלי רישיון מחבר: שלי תאריך ושעה: 09/11/2017 14:21
  שלום , לאחר תאונה עם נהג התברר כי נהג בלי רישיון נהיגה ולכן חברת הביטוח אינה מטפלת במקרה שלי מכיוון שזו תביעה פרטית למול הנהג ולא למול חברת הביטוח שלו.
  חברת הביטוח שלי קישרה אותי לעו"ד שלהם. עו"ד החתים אותי שמכיוון שאנני משלמת על השירות כל הוצאות בית המשפט שיפסקו הוא לוקח. אשמח לדעת באיזה סכומים מדובג בדר"כ? האם זה משתלם לי או עדיף לקחת עורך דין אחר?
 • תאונה עם הרכב - התייעצות (מיכאל) 08/11/2017 09:26
  (סגור) כותרת: תאונה עם הרכב - התייעצות מחבר: מיכאל תאריך ושעה: 08/11/2017 09:26
  שלום, עברתי תאונה קטנה לפני כמה זמן, לא קרה נזק לא לי ולא לרכב השני (שברוב טיפשוטי לא צילמתי)
  עכשיו כמה חודשים אחרי אני מקבל כתב תביעה על סך 6000 שח.
  יש בידי התכתבות בוצאפ שבה ביקשתי תמונה של הרכב שלה ולא נעניתי בכלל.
  1. אם אני הולך לשמאי שיעריך את הנזק של רכבי, האם זה קביל אחרי כמה חודשים?
  2. האם בית משפט יכול לקבל החלטהעל סמך הערכת נזק מצדה בלבד, שכן לי אין שום תיעוד למצב רכבה. הרי במצב כזה היא יכולה להמציא כל דבר ולתבוע כל סכום... ?!
 • הודעה על חידוש ביטוח (דידי) 06/11/2017 15:36
  (סגור) כותרת: הודעה על חידוש ביטוח מחבר: דידי תאריך ושעה: 06/11/2017 15:36
  בחידוש ביטוח רכב, האם יש לי חובה לידע את חברת הביטוח בתביעה שנעשתה מול חברת ביטוח אחרת? אם לא איידע את החברה זה יכול לשמש כעילה לאי כיבוד הביטוח? האם זה עלול להיחשב הונאת ביטוח?
 • חייבת לשמוע דעה נוספת (אלינור) 05/11/2017 21:31
  (סגור) כותרת: חייבת לשמוע דעה נוספת מחבר: אלינור תאריך ושעה: 05/11/2017 21:31
  אני מוכרת רכב...
  האיש דיבר איתי בטלפון קיבל את כל המידע והחליט שהוא רוצה לעשות לי העברה בנקאית עוד באותו הרגע ולקנות את הרכב.
  סוכם כי הרכב ימסר לו לאחר כמה ימים אחרי שארכוש לי רכב אחר כי אני חייבת רכב להגיע לעבודה.
  מאז העיסקה פיניתי את כל חפצי מהרכב לצורך העברת הרכב לאיש בזמן שיומר לי כי יוכל להיפגש אתי לשם ביצוע העברת בעלות.
  כמו כן כבר השקעתי מלא זמן וחיפשתי רכבים לקניה וכמעט נפגשתי היום מישהו כדי לקנות ממנו רכב חדש.
  הערב הוא מדבר איתי ומבקש בהתחלה שאבוא לעיר שלו לצורך חילופי הבעלות... ואחר כך אומר שהוא בעצם לא רוצה לקנות את הרכב ומבקש את כספו בחזרה.
  מבחינתי העיסקה בוצעה... מה עמדת החוק בעיניין?
 • רכב שקניתי - אכלתי אותה וזהו? (אבי) 05/11/2017 08:14
  (סגור) כותרת: רכב שקניתי - אכלתי אותה וזהו? מחבר: אבי תאריך ושעה: 05/11/2017 08:14
  שלום רב.

  לפני כשלושה חודשים רכשתי ניסן טראנו 2001 ממגרש מכוניות בקריית שמונה.
  לא ביצעתי בדיקת מכון לרכב אלא נסעתי בעצמי.
  בעת קניית הרכב נראה כי הרכב תקין יחסית.
  שילמתי על הרכב והתחלתי לנסוע איתו.

  לאחר כחודש הלך מנוע לרכב (התחמם בפתאומיות ופרץ את נאומים במנוע וכדומה. חשוב לציין כי בדקתי באופן יום יומי מים ושמן).

  פניתי לבעלי המגרש בבקשה להשתתפות בתשלום החלפת המנוע ונענתי בשלילה. אמרו כי אין אחריות לג'יפים ולשנתון כזה.

  החלפתי מנוע. לאחר מספר ימים הלך אלטרנטור ולאחר עוד מספר ימים נשבר גלגל תנופה בגיר.

  מאז שרכשתי את הרכב שילמתי עליו התיקונים מעל לעלותו.
  שאלתי היא האם ישנה דרך או בכלל התכנות לפנות למגרש בדרישות ביטול עסקה או השתתפות כספית?
  תודה מראש.
 • מקרה שקרה לאמא שלי (מירו) 04/11/2017 21:31
  (סגור) כותרת: מקרה שקרה לאמא שלי מחבר: מירו תאריך ושעה: 04/11/2017 21:31
  ערב טוב
  אני רוצה לשאול שאלה רק לעורכי דין בבקשה ממש דחוווףף !!!
  אמא שלי קנתה רכב , היא לא מבינה ברכבים כלום, לא לקחה לבדיקה לא כלום. עשתה העברת בעלות. אחרי כמה ימים הרכב הפסיק ליסוע , לקחה לבדיקה גילו מלא בעיות.(הבנאדם שמכר לה את הרכב , פשוט נעלם . )
  לקחה את הרכב למוסך אמרו לה כל התיקונים ב 8,000 ש'ח היא שילמה הכל במזומן. רק תשלום אחרון 1,200 ש'ח בציק. לקחה את הרכב מהמוסך. שוב כמה ימים נסע ושוב יש בעיה לא נוסע. גילתה ששמו לה את כל החלקים משומשים או מרכב אחר..אפילו לא אותו דגם. ושילמה על הכל שיהיה חדש. השאלה שלי אם אפשר לבטל את הציק שהיא נתנה ? כי הוא לא תיקן שום דבר כמו שצריך והרכב לא נוסע בכלל.והם לא עשו שום חוזה בניהם .ולא נתנו לה אפילו קבלה שהיא שילמה על התיקונים של הרכב. בעל המוסך אמר שהוא הביא חלקים ממוסך אחר והביא להם את הציק שאמא שלי הוציא לו . היא מפחדת שאם היא מבטלת את הציק יבואו אליה אנשים הביתה. מה אפשר לעשות ? ואם אפשר לעשות משהו בכלל ?!

  תודה מראש
 • חידוש ביטוח על שם אחר עם היעדר תביעות (רפי) 02/11/2017 09:46
  (סגור) כותרת: חידוש ביטוח על שם אחר עם היעדר תביעות מחבר: רפי תאריך ושעה: 02/11/2017 09:46
  שלום,

  הרכב המבוטח על שמי עשה תאונה עצמית עם פגיעות פח. האם זה תקין להפעיל את הביטוח, אך בפעם הבאה, בחידוש הביטוח, לרשום אותו על שם אישתי שלה היעדר תביעות כדי להימנע מעליית הפרמיה?

  תודה.
 • התייעצות בנושא ביטוח (נדב) 01/11/2017 21:48
  (סגור) כותרת: התייעצות בנושא ביטוח מחבר: נדב תאריך ושעה: 01/11/2017 21:48
  אתמול גנבו לי את האופנוע. אופנוע בן מספר חודשים עם 2000 ק״מ.
  למזלי יש עליו איתוראן והם מצאו אותו מייד.
  לאחר שעבר במשטרה, האופנוע חזר לרשותי אך עם נזקים כבדים.
  יש לי ביטוח מקיף וסוכנות הביטוח אומרים שההשתתפות העצמית בגין תיקון הנזקים הינה 10% מערך האופנוע מפני שמדובר באירוע גניבה.
  נשמע לי מוזר, הרי אני לא תובע על סכום האופנוע שנגנב, כי הרי הוא נמצא. אני תובע על סכום הנזק.
  ההשתתפות העצמית על נזק בתאונה היא משמעותית נמוכה יותר.
  האם עושים עליי סיבוב או שזה באמת כמו שאומרים בסוכנות ובגלל שמדובר בנזק כתוצאה מגניבה ההשתתפות העצמית זהה?
  אם זה אכן המצב, פשוט לא שווה לפנות לאיתוראן כדי שימצאו. אם לא היו מוצאים, הייתי משלם את אותה ההשתתפות, מקבל את מחיר המחירון של האופנוע וקונה חדש...
 • מידע לגבי הביטוח רכב (שמחה) 30/10/2017 20:18
  (סגור) כותרת: מידע לגבי הביטוח רכב מחבר: שמחה תאריך ושעה: 30/10/2017 20:18
  שלום וערב טוב,
  עשיתי ביטוח חובה לרכב ואמרתי לסוכנות שאבדוק לגבי ביטוח מקיף (כי אני רוצה למכור את הרכב) לא החזרתי תשובה בנושא (עדיין מתלבטת), היום התברר לי שאני בחוב חלקי בגין ביטוח מקיף (למשך חודשיים) כי לא עדכנתי כיצד להמשיך, הם ביטלו לי את הביטוח מקיף והעבירו את הנושא לטיפול של עו"ד כל זאת ללא ידעתי. הם שלחו מכתבים לעיר אחרת ורחוב אחר שמעולם לא גרתי או ציינתי משהו כזה בפניהם, האם אני צריכה לשלם את זה?? הסוכן הוציא לי העתק ורשום שם הכל!
  תודה מראש
 • מעשה עצוב ברכב... (הדר) 29/10/2017 17:19
  (סגור) כותרת: מעשה עצוב ברכב... מחבר: הדר תאריך ושעה: 29/10/2017 17:19
  קנינו רכב לפני 4 חודשים בסכום של 70 אלף שח ממגרש ,תוך חודשיים וחצי הרכב ניהיה מושבת,המוכר מאשים אותנו ..אבל בתכלס הוא אשם שלח אותנו לחשמלאי והוא כנראה נגע במשהו שהשאיר כבל פתוח נכנסו מים ואין רכב...(סקודה אוקטביה חשמלית )אמרנו לו אין בעיה תקן ותביא, לקח לנו אותה לנתניה מעל חודש וחצי הרכב לא חזר,מביא לנו רכבים דפוקים חלופיים אנחנו משגעים אותו מה קורה עם הרכב והבנאדם מנסה למכור לנו רכבים יותר יקרים בכח ,הוא טוען שנעזוב מה שרצינו ונקנה אחר ולא רק שהוא רוצה אחר הוא רוצה כסף מזומןן, שאת הרכב קנינו במימון ישיר,
  זאומרת גם הרוויח עלינו ומנסה להרוויח עלינו עוד ובגלל זה כנראה הוא לא מחזיר לנו תרכב מתיקון עד שנקנה משהו יותר יקר מה עושים???אנחנו כולה רוצים תרכב שלנו בחזרה
נושא חדש חיפוש בפורום חזור למעלה


: עבור אל עמוד