x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

פורום ביטוח רכב

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נושא / מחבר תאריך
 • שאלה למומחה של הביטוח (ויקטור) 18/09/2016 12:15
  (סגור) כותרת: שאלה למומחה של הביטוח מחבר: ויקטור תאריך ושעה: 18/09/2016 12:15
  צהריים טובים

  שאלה למקרה שקרה עם אבא שלי.

  אבא שלי קיבל מכתב בדואר הזמנה למשפט על תאונה שקרתה איתו לפני כמה שנים , הוא לא זכור לו שקרתה איתו תאונה בתאריכים הרשומים ולא דווח לחברת הביטוח , הוא עוסק כנהג מונית בדק אצלו בתאריכים של התאונה ויצא שלא היה באזור של התאונה , היה בסידור עבודה רשום, הגיע לבית משפט הנהג ברכב השני לא זיהתה אותו כנהג המונית שפגע בה וטענה גם שרכב מסוג אחר לא הרכב שבבעלות אבא שלי פגע בה , לפני כמה ימים קיבל מכתב מחברת הביטוח לשלם השתתפות עצמית על סך 4000 ש״ח , העו״ד המיצג מטעם חברת הביטוח של אבא שלי לא עונה לטלפונים , ואבא שלי לא קיבל את פרוטוקול בית המשפט .

  - איך ניתן להוציא פרוטוקול של המשפט?
  - מה ניתן לעשות בנדון בכללי?

  תודה
 • מקרה די הזוי אחרי תאונה (נגה) 15/09/2016 15:53
  (סגור) כותרת: מקרה די הזוי אחרי תאונה מחבר: נגה תאריך ושעה: 15/09/2016 15:53
  בהמשך לתאונה שהייתה לבת שלי עם הרכב. בחור שיצא מחניה לא ראה אותה על הכביש ופגע בה. הוא לא רצה לערב את הביטוח ושלח אותה למוסך בנתניה לתקן את הרכב על חשבונו. בהתחלה הוא אמר שהמוסך בבעלות בן משפחה שלו אבל אחר כך התברר לנו שזה מוסך מורשה של שברולט ואותו בן משפחה שלו רק עובד שם. הרכב תוקן, שחררו לה אותו מהמוסך אבל הבחור עוד לא שילם את החשבון, הכרטיס נשאר פתוח והבת שלי חתומה עליו. התקשרתי היום למוסך וביקשתי לשלם את החשבון והם סירבו לתת לי לשלם... העבירו אותי לאותו בן משפחה של הבחור שפגע בה שחזר ואמר שאני לא צריכה לדאוג. פניתי לאותו בחור כדי לבדוק מולו מתי הוא משלם את החשבון וסוגר את הכרטיס, לא קיבלתי כל מענה.

  אני לא בוטחת בדברים שנאמרים לי בעל פה, אני לא מעוניינת שבעוד כמה חודשים או יותר, יבצעו פעולות גבייה נגד הבת שלי ואז כבר יהיה מאוחר מדיי לתבוע את הביטוח שלו ובכלל להוכיח את פרטי התאונה. במוסך אפילו לא רוצים להגיד לי כמה זה עולה ומסרבים לקחת ממני פרטי אשראי לתשלום.

  מה עושים?
 • בעיה עם הביטוח אחרי תאונה (מריה) 12/09/2016 10:00
  (סגור) כותרת: בעיה עם הביטוח אחרי תאונה מחבר: מריה תאריך ושעה: 12/09/2016 10:00
  שאלה בנושא תאונת רכב והביטול תביעת חברת הביטוח הנתבעת.

  שלום רב, לפני 4 וחצי חודשים הייתי מעורבת בתאונה.

  ביום שבת בחניה של החוף, החניה עמוסה ברכבים, אני נכנסת מכיכר לחניה ורואה מלפני רכב שמנסה לחנות ללא הצלחה ואז מתחיל לעשות רברס, עקב כך שהמקום צר עצרתי וחיכיתי שהרכב יסיים את הרברס כי לא ברור היה מה היא רוצה לעשות ולא היו לה הרבה אופציות כי שוב החניה צרה, צפרתי לה כמה פעמים עכב כך שאני נמצאת מאחוריה על מנת שלא תיכנס בי!

  כמה שניות אני כבר נמצאת בעצירה וצופה במה שהיא עושה ופתאום הרכב שעדיין נמצא ברברס נותן פול גז ובזמן שאני רואה את זה וצופרת ללא הפסקה הרכב כנראה אפילו לא הבין שאני צופרת לו ולא למישהו אחר, פשוט נכנס בי בעוצמה בחלק הקדמי השמאלי של הרכב, ורק אז היא עוצרת- יותר מכון הרכב שלי הוא זה שעצר אותה.
  לקחתי את פרטיה ויום למחרת התקשרתי לביטוח שלי על מנת לדווח על המקרה ומשם החל התהליך הרגיל של טיפול שמאי, טיפול רכב, הגשת מסמכים לתביעת הביטוח שלה, אתמול קיבלתי שיחה מהסוכן ביטוח שלי אשר אמר כי חברת הביטוח של הפוגעת מסרבת להודות בתאונה בטענה כי היא זו שעמדה בחניה ואני נכנסתי בה,ומסרבת כמובן לשלם.

  מה הצעד הנכון שעלי לעשות עכשיו בידיעה שאני לא מוותרת לפוגעת.

  תודה לעונים
 • טופס העדר תביעות (מוניקה ) 06/09/2016 22:01
  (סגור) כותרת: טופס העדר תביעות מחבר: מוניקה תאריך ושעה: 06/09/2016 22:01
  צריך לשלוח לחברת הביטוח טופס העדר תביעות משנת 2013 , אבל לא זוכרת מי החברה שביטחה ... איך ניתן למצוא זאת ?
 • עזרה אחרי תאונה (טל) 06/09/2016 15:13
  (סגור) כותרת: עזרה אחרי תאונה מחבר: טל תאריך ושעה: 06/09/2016 15:13
  אשמח לכמה שיותר עזרה,

  לפני בערך חודשיים עברתי תאונת דרכים ממש קרוב לבית שלי שבקיבוץ דן, אני עמדתי עם הרכב בעוד שנהג שנסע בכביש לא שם לב ונכנס בי מאחור.. שתי המכוניות הלכו לגמרי. כמובן שהחלפנו פרטים והמשטרה הייתה ולקחה תצהיר וסוכם בנינו שהביטוח שלו יטפל בזה. אני כאמור מבוטח רק בביטוח חובה בעוד שהבחור טען שהוא מבוטח בביטוח מקיף וצד ג' ואמר שהם יטפלו במקרה ושאין צורך בתביעה משפטית. כמו כן הוא הודעה שהוא אשם.

  אספתי את כל הטפסים הדרושים ושלחתי לחברת ביטוח הראל (החברה שלו) וכעת מתברר לי מהם שהנהג לא רק שלא מבטוח אצלהם אלא גם נסע ללא רישיון נהיגה בתוקף.

  אני סטודנט שקצר בכסף והוצאתי סכום גדול בשביל לקנות רכב חדש בידיעה שאקבל את הסכום מהביטוח ועכשיו זה לא נראה באופק... האדם שפגע בי הוא בחור ערבי מבוגר מאחד הכפרים בצפון הארץ וקשה להשיג אותו ולהבין ממנו מה הוא רוצה שנעשה... האם ללכת לתביעה משפטית? איך מתחילים עם זה בכלל...

  תודה
 • התנהלות הזויה של משרד הרישוי (טלי) 06/09/2016 09:36
  (סגור) כותרת: התנהלות הזויה של משרד הרישוי מחבר: טלי תאריך ושעה: 06/09/2016 09:36
  בעיה היא כזאת:

  להורים שלי יש רכב שרשום במשרד התחבורה על שמו של אבא שלי. שניהם מבוגרים ולא יודעים עברית טוב. בסוף חודש שעבר לרכב פג תוקף הרשיון. בדרך כלל אנחנו משלמים דרך אתר המשרד, אך הפעם מסיבות מצערות לא הספקנו. שבוע לפני שהתוקף פג הגענו לסניף סופר פארם קרוב למגורינו, אך מכונה לא עבדה מפני שלא היה בה נייר, וכך ניסינו לשלם הרשיון במשך שלושה ימים, ולא היה נייר. בסופו של דבר, עם טופס האגרה שהיה לנו שלמנו בבנק מח-ן משוטף של הוריי.

  כאשר הבאתי את הרכב לטסט, הסתבר כי שולמה אגרה של שנה שעברה, ולא של שנה העדכנית.

  וכאן החלה הביורוקרטיה. מסתבר שאין אפשרות להעביר תשלום האגרה חדשה. צריך לצלם ולמלא טפסים ובקשות כדי שתוך 6 חודשים יחזירו להורים שלי כסף. וגם כדי שנוכל להשתמש ברכב יש שוב לשלם אגרה.

  שוב הגעתי עם אמא שלי לסופר פארם וכבר היה נייר במכונה... אבל... הכרטיס אשראי על שמה של אמא שלי ולא אבא ולמרות שחשבון בנק משותף, לא ניתן לשם את האגרה.

  אמא שלי בגימלאות ולאבא שלי נשאר חצי שנה עד יציאה לפנסיה. הם אספו חצי שנה את הסכם לאגרה, הם זקוקים לרכב...

  מה ניתן לעשות עם המצב הזה?
 • בעיה בחברת השכרת רכב (תום) 05/09/2016 16:29
  (סגור) כותרת: בעיה בחברת השכרת רכב מחבר: תום תאריך ושעה: 05/09/2016 16:29
  צהריים טובים.
  שאלה בקשר לחברה של השכרת רכב.
  השכרתי רכב לפני כשנה, כעבור חצי שנה רכב נכנס בי מאחור שלא באשמתי, ונגרם נזק לרכב השכור שחברת ההשכרה חייבה אותי השתתפות עצמית על סך 3000 שקל, למרות כל הפניות שלי להחזרת הכסף - הדבר לא נענה והחברה אף לא החלה בתהליך לטפל בהגשת התביעה.
  לאחר הגשת תביעה, חברת ההשכרה החלה לטפל בתביעה שכן הרכבים של חברת ההשכרה לא מבוטחים כלל, ולאחר 4 חודשים (4 חודשים מהגשת התביעה נתנו לי את הכסף שלי).

  למרות כל מה שקרה חברת ההשכרה מסרבת לתת לי מכתב היעדר תביעות לפי החוק תקין, ופוליסת ביטוח שלי התייקרה.

  החלטתי להשאיר את התביעה שלי שכוללת חלק מהסכום של ההשתתפות עצמית שקיבלתי על עוגמת נפש, ועל יקור הפוליסה, והטרחה. האם יש לי עילה לדבר הזה?
  תודה
 • איך מסירים שיעבוד מרכב? (טל) 05/09/2016 13:38
  (סגור) כותרת: איך מסירים שיעבוד מרכב? מחבר: טל תאריך ושעה: 05/09/2016 13:38
  שלום
  שואלת בשביל מישהו מבוגר שלא מבין-
  הוא קנה רכב לפני 7 שנים הרכב בבעלותו וגם רשיון רכב על שמו כל שנה מחדש טסט ועושה ביטוח כחוק
  עכשיו שבא למכור את הרכב הקונים עשו בדיקה בדואר ומתברר שיש איזה שיעבוד לבנק על הלוואה מ 2002
  מה ניתן לעשות כרגע כדי להיפטר מהשיעבוד ??
  תודה רבה
 • טופס 106 (vivi129@walla.com) 01/09/2016 11:52
  (סגור) כותרת: טופס 106 מחבר: vivi129@walla.com תאריך ושעה: 01/09/2016 11:52
  שלום אני אני אביבה נפתלי עבדתי בחברה אבקש לחזור אלי בנוגע לטופס 106
  לפלאפון 0505569505
 • מקווה שלא הסתבכתי עם מכירת הרכב... (אור) 01/09/2016 11:39
  (סגור) כותרת: מקווה שלא הסתבכתי עם מכירת הרכב... מחבר: אור תאריך ושעה: 01/09/2016 11:39
  שלום רב.
  מכרתי היום רכב לפירוק לתושב כפר קאסם שהגיע אלי.
  הרכב בן 20, נמכר תמורת 500 ש"ח ששולמו במזומן.
  כשביקשתי מהקונה להגיע איתי לדואר לצורך העברת הבעלות, הוא סירב. ואמר כי עד שנגיע לדואר, הרכב כבר יפורק. שמחתי שהוא קנה את הרכב, כי היה זה היום האחרון שיש לרכב טסט, ועד עכשיו לא הצלחתי להיפטר מהרכב. אני מציין כי הרכב רשום על שם אמא של אשתי, שכרגע לא בארץ. הקונה התעקש שאכתוב על רישיון הרכב כי מכרתי אותו לפירוק בלבד. כמודמני רשמתי את השעה, אבל אני חושב שלא רשמתי תאריך.

  רק אחרי שהקונה נסע עם הרכב, התחלתי לחשוש. מה אם תהיה לו תאונה? מה אם יעבור באדום? יחנה בכחול לבן? יסע בכביש שש? אין לי שום מסמך שמכרתי את הרכב בכלל. איך אני יכול להודיע על השבתה, אם לוחיות הרישוי אצלו? ואם ישתמש בלוחיות הרישוי לצורך פשע?

  מה אני יכול לעשות עכשיו?
  תודה לעונים
 • אשמח לעזרה ועצה שלכם... (דניאלה) 30/08/2016 09:00
  (סגור) כותרת: אשמח לעזרה ועצה שלכם... מחבר: דניאלה תאריך ושעה: 30/08/2016 09:00
  אז מסתבר שאגף פיקוח בעיריית קרית אונו רוצה להתנכל גם לצעירי העיר!!!
  אני ובן זוגי מתגוררים בקרית אונו כבר כמעט 4 שנים(הוא יליד העיר)... לפני כחמישה חודשים עשיתי תאונה עם רכבי והוא ניפגע מקדימה...
  החלטתי להחנות את הרכב ליד דירתנו באזור חניה אפור(יש לציין אזור יחסית מבודד עם הרבה חניות ואינו מפריע) היינו מידי פעם נוסעים ברכב... מסתבר שפקח בעיריית קרית אונו שם עין על הרכב ובגלל שראה כי הרכב אחרי תאונה החליט שזוהי גרוטאה שלא נוסעת ופתח בהליך גרירה של העירייה! אני כל הזמן הייתי שמה לב לרכב ומידי פעם מזיזה אותו...
  לא קיבלתי שום התרעה שום מכתב וכלום!
  השבוע אחרי חופשה בת 3 שבועות בחו"ל עם בן זוגי הלכתי לראות יום אחרי הנחיתה מה עם הרכב וחשכו עיניי!!!!!! הרכב לא נימצא!!!!!!!
  כמובן שההיסטריה גאתה והבכי רק גבר מתיסכול שהייתי בטוחה שגנבו לי את הרכב!
  לאחר שיחות למשטרה ולעירייה התברר שהעירייה החליטה לגרור את הרכב! בשיחות עם המוקד העירוני נאמר לי שלא יכול להיות שהרכב ניגרר כיוון שהעירייה ניסתה לבקש אישור מהמשטרה לגרירה, אך המשטרה סירבה כיוון שלאוטו יש ביטוח וטסט(כמובן כי האוטו לא הורד מהכביש ולא הלך טוטאלוס)... העירייה חיכתה ואז החליטה ביום ההיר אחד לגרור אותו! בשיחה עם הפקח ונציגה מטעם הפיקוח(מאוודדד לא נעימה וברברית) נאמר לנו שנישלחו לי מכתבים רשומים ואמרתי להם שלא קיבלתי כלום! יתרה מכך הסברתי שאני מזמינה הרבה באינטרנט וכל שבוע פוקדת את הדואר. כתגובה נאמר לי- מה את אומרת שהדוור משקר?! תוכיחי לי שאת לא קיבלת כלום! איך זה יכול להיות שלא קיבלת?!.. הסברתי להם שכמו שכולם יודעים יש הרבההה דואר שאינו מגיע ליעדו ואפילו חבילות שלי שלא הגיעו בתקופה האחרונה! אמרתי להם בתגובה- ראיתם שלא הוצאתי את המכתבים שיחה פשוטה למשטרה או למשרד הרישוי אתם מוציאים את המספר שלי ומתקשרים אליי...כמובן שהם גיכחו שלא מעניין אותם! הפקח הוסיף לדבריו - "מה אתם מצפים גרוטאה כזאת עומדת שמה למה שלא יגררו אותה?!" זה היה המשפט ששבר את גב הגמל! אני ובן זוגי סטודנטים(ועוד לפני חתונה) קורעים את התחת על כל שקל... עד שהגעתי לחסוך לרכב הזה עברו הרבה מים בנהר, ועל מנת לתקנו חיכיתי להרוויח עוד טיפה כסף כדי לתקנו כמו שצריך, אבל חוזרת ואומרת הרכב נוסע ולא הורד מהכביש!

  בבקשה אם יש מישהו שיכול לעזור לי משפטית בהתנדבות מולם הם רוצים עכשיו שאשלם על הגרירה ועל כל יום שהרכב במגרש גרירה גם צריכה לשלם... זה כל כך מאכזב מעצבן ואיך שלא תיקראו לזה!ניסיתי להסביר להם ולהתחנן שאנחנו סטודנטים ולא ידעתי על שום הודעת פינוי ולא ראיתי כלום, הרי אחרי הכל חניתי במקום מותר בצבע אפור! כרגע אני די אובדת עצות הצרחות שהפקידה צעקה עלינו מהפיקוח פשוט בושה וחרפה שככה עירייה מתנהלת! אם יש מישהו בקהל שמוכן לעזור לי(יש לי הקלטות שיחה מולם והכל!) אשמח מאוד לקבל עזרה!!
 • בעיה עם החברת ביטוח לרכב (הדס) 30/08/2016 08:51
  (סגור) כותרת: בעיה עם החברת ביטוח לרכב מחבר: הדס תאריך ושעה: 30/08/2016 08:51
  שלום רב
  שאלה קצת חריגה אבל חייבת עזרה בבקשה.
  אם עברתי ת.ד עם הרכב ב 2009
  מאז יש לי מיגרנות מידי פעם אבל לא קריטי.
  הגשתי את התיק לעורך דין ב 2010 שיתבע עבורי את ביטוח הרכב.

  מאז ועד היום כל פעם שאני מתקשרת לשאול איפה זה עומד הוא חוזר על אותו תקליט (ממש נשמע כאילו הוא מדקלם ) : תשמעי תמציאי לי עוד מסמכים על המיגרנות
  אני עונה : אין לי עוד , זה מה שיש לי אני מבקשת שנגיש תביעה עם מה שיש
  הוא מתחיל להרצות לי שכדאי לנפח את התיק והוא לא יוכל להשיג לי אלא סכום קטן..אני עונה שאסתפק בכל סכום רק בוא נזיז עניינים.

  ככה עד לפני שנה ..השיחה הזו חזרה על עצמה אולי 20 פעם. כאילו שכשאני מתקשרת הוא נזכר בקיומי ומנסה למשוך עוד זמן ...

  בכל אופן בשנה האחרונה יותר ויותר לחצתי ..וכל פעם שאני מדברת איתו (כשהוא מואיל לחזור אליי) הנה התביעה מוכנה ..הנה הגשתי..הנה מחכים לזה..הנה מחכים לזה..עוד חודש עוד שבועיים עוד עשרה ימים ..מאז עברה עוד שנה...

  כרגע לדבריו הייתי אמורה לקבל את הכסף לחשבון שלי לפני כמעט חודש ...ניסיתי ליצור קשר איתו בשבוע האחרון הוא גם לא חוזר אליי בכלל.

  מה אני יכולה לעשות ? האם אני יכולה לבדוק לבד מול חברת הביטוח איפה זה עומד? האם אני יכולה להתלונן עליו ? האם אני חייבת לתת לו יותר מאגרת בית משפט שהוא שילם לכאורה ? (לדבריו 700 שח)
  ממש חסרת אונים אודה לעזרתכם
 • מה אני אמור לעשות? (ניסים) 29/08/2016 20:04
  (סגור) כותרת: מה אני אמור לעשות? מחבר: ניסים תאריך ושעה: 29/08/2016 20:04
  ביום שישי בין השעות 15:00-16:00, רכב פגע באופנוע החונה שלי, הפיל אותו על צידו וגרם לשבר בגוף האופנוע ועיקום בלם יד.

  לרכב הפוגע נשבר פנס אדום אחורי. רסיסי הפנס היו פזורים סביב האופנוע.
  הנהג המשיך בנסיעתו מבלי להשאיר פרטים מזהים.

  מאבטח בכניסה למקום, ראה את הרכב הפוגע וזיהה אותו בודאות כרכבו של אדון x המגיע בכל יום למקום העבודה, הצמוד למקום בו חניתי את האופנוע.

  השגתי את הטלפון של הנהג הפוגע (שמו הופיע ברשימת טלפונים חירום על דלת הכניסה במקום הו הוא עובד). שוחחנו ביום שישי. סיפרתי לו שהוא פגע באופנוע, שנשבר לו הפנס ושמצלמות האבטחה יוכלו לאשר זאת.

  נפגשנו היום במקום הפגיעה.

  הנהג הפוגע טען שלא הוא זה שפגע באופנוע שלי. שהמאבטח לא ראה טוב. ואם היה מזהה את רכבו היה עוצר אותו.

  וכראיה אין לו פנס שבור. ואכן, יש לו שני פנסים שלמים, כשרואים בברור - אחד ישן ושני חדש (באחד השברים שאספתי ממקום התאונה, ניתן לזהות את אותו מספר סדורי הן על הפנס הישן והן על הפנס החדש).

  כשנפגשנו לבדוק את מצלמת האבטחה... ראה זה פלא - בדיוק מצלמה ספציפית זו לא עבדה ביום זה.

  מה עלי לעשות, אם המאבטח מתעקש שזה הרכב שפגע, אותו הרכב שהוא רואה בכל יום...
 • רכישת רכב במגרש (מור) 29/08/2016 19:59
  (סגור) כותרת: רכישת רכב במגרש מחבר: מור תאריך ושעה: 29/08/2016 19:59
  רכשתי רכב ממגרש מכוניות.

  לפני הרכישה לקחתי את הרכב לבדיקה במוסך המוסכניק אמר שיש בעיה כלשהי בגיר, הגענו עם התוצאות של הבדיקות לבעל המגרש שאמר לנו שאין בעיה כזאת ושהמוסכניק עבד עליי וגם התקשר לחבר שלו שציין שהוא מבין ברכבים וגם החבר אמר שלא שמע על דבר כזה.

  בדרך הביתה מהמגרש האוטו נעצר ולא התניע יותר עד שהזמנו דרך הביטוח טכנאי שהצליח להפעיל את הרכב וישר נסעתי למוסך שם אמרו שיש בעיה בגיר לא כולל את הבעיה שהרכב נכבה ולא נדלק , כרגע התיקון עומד על סך 5,700 שקלים.

  שדיברתי עם בעל המגרש לגבי כל הדברים האלו הוא המציא לי תירוצים והתחמק ועכשיו הוא בכלל לא עונה לי.

  מה אפשר לעשות ?
 • בעיה עם רכב מחברת קל אוטו (בתאל) 23/08/2016 16:30
  (סגור) כותרת: בעיה עם רכב מחברת קל אוטו מחבר: בתאל תאריך ושעה: 23/08/2016 16:30
  שלום לכולם!
  לפני שנתיים ביצענו עסקת רכישת רכב בליסינג מחברת קל אוטו . במהלך השנתיים חווינו יחס משפיל ומזעזע . שירות גרוע ומכפיש . חוסר מענה וטיפול בתלונות והבטחות כושלות ונשנות ממנהלים כושלים לפתרון הבעיות. לאחרונה גילינו בתדהמה שחברת קל אוטו ביצעו משיכה מכרטיס האשראי של כ2000 שח על השתתפות עצמית של תאונה שכבר שולמה בה דמי ההשתתפות! ללא הודעה מוקדמת או מענה נמסר לנו היום כתגובה שלאחר שיצא הרכב מהטיפול באורח פלא נפל חלק אחד שלא תוקן כראוי .נציג החברה שטיפל ברכב הכניסו לטיפול נוסף תחת ההגדרה של תיקון חוזר! וכעת הוא לא מוכן להודות שזה מה שאמר . והמנהלת הודיעה שזוהי הייתה לכאורה תאונה שאינינה דווחה ועל כן עלינו לשלם דמי השתתפות. מקרה שלא היה ולא נברא!!! פשוט שוד לאור יום!!! מה ניתן לעשות בנידון?
 • שאלה למנהלי הפורום (יניב) 12/08/2016 10:29
  (סגור) כותרת: שאלה למנהלי הפורום מחבר: יניב תאריך ושעה: 12/08/2016 10:29
  הכנסתי לפני שבוע וחצי רכב פרטי לאחר תאונה חזיתית למוסך באזור ירושלים, לרכב בזמן התאונה לא היה קיים ביטוח מקיף אלא חובה וצד ג'.
  בכל מקרה החלטתי לתקן את הנזק, המוסך סיכם איתי לאחר קבלת הרכב והערכת הנזק שתיקון יהיה על סך 4,000 ש"ח לא כולל מע"מ.
  הסכום היה מוסכם עליי והסכמתי שהמוסך יתקן את הרכב במחיר הנ"ל, וכל התנהלות בתיקון הרכב כולל סכום וכו' יתבצע מולי (טלפונית או פרונטלית).
  לאחר תיקון הרכב, במעמד סגירת תשלום מול בעלי המוסך, הסכום לטענתו כבר לא עומד על 4,000 ש"ח אלא קפץ ל7,000 ש"ח משום מה.
  הייתי בהלם מתשובתו ולטענת בעל המוסך אבא שלי שמופיע כבעלי הרכב אישר את התיקון בסכום החדש טלפונית.
  לאחר בירור מול אבא שלי - הוא לא אישר שום סכום ובכלל בעל המוסך לא יצר עמו קשר לגבי סכום כסף לתיקון אלא רק יצר קשר למועד זמינות הרכב לאחר תיקון, וגם לא קיים תיעוד כלשהו לאישור של סכום כזה מעל הסכום שסוכם.
  בעל המוסך שיקר וכלל לא היה כנה בכל מהלך תיקון הרכב למרות שסוכם בינינו במפורש שתיקון התאונה יהיה בסכום של 4,000 ש"ח לא כולל מע"מ.
  כרגע בעל המוסך אינו מוכן לשחרר את הרכב שלי אלא רק בגמר התשלום 7,000 ש"ח.
  שאלתי היא מה עושים במצב כזה? האם ניתן להזמין משטרה למקום המוסך ולקחת את הרכב? להגיש תלונה במשטרה? צו מבית משפט? לתבוע?
 • תאונה עם טוסטוס בקופנגן (ארז) 10/08/2016 20:31
  (סגור) כותרת: תאונה עם טוסטוס בקופנגן מחבר: ארז תאריך ושעה: 10/08/2016 20:31
  שלום לכולם!
  אני במצב שאני לא יודע איך לצאת ממנו. ואשמח לכל עצה, עזרה אפשרית.
  אתמול בבוקר התבקשתי מפקידת המלון שאני נמצא בו, utopia resort להרכיב אותה ולהסיע אותנו לחדרי החדש. לאחד הhouses שיש ממש מתחת לכניסה.
  (לילה לפני כן, התאחסנתי בבונגלו אחר)
  לאחר ששמתי את חפצייי בחדר, עלינו על הקטנוע שלהם(לא שכרתי אותו, הפקידה ביקשה ממני לנסוע) ובתחילת הדרך הקלוקלת(חצץ ועפר) החלקנו עם תחילת הנסיעה.(20 קמש לערך- ממש שרק עלינו על הכביש) אני השתפשפתי על הכביש והפקידה נפלה עליי. היא לא חטפה שפשופים כלל אך טוענת כי היא לא יכולה להזיז את הגב.
  מייד התפנינו לבית החולים בקופנגן לקבל טיפול רפואי. וכעת אני ניצב בפני סיטואציה בעייתית.
  אני לא מודע לזכויותיי.
  לא עשיתי ביטוח רכב משום סוג שהוא.(ביטוח של הארץ פג תוקף)
  יש לי רשיון נהיגה על קטנוע בארץ.
  ויש לי פוליסת ביטוח חו"ל של 'כלל' דרך מכבי.

  זמן קצר לאחר הטיפול, הודיעו לי מהמסעדה של המלון שהיא שברה את האגן ושהיא ממתינה לרופא שיגיע לבית חולים הממשלתי בקוסמוי(פינו אותה מקופנגן לקוסמוי)
  ושהיא צפויה לפספס לפחות חודש עבודה לפחות

  כששאלתי לגבי ביטוח וכיסוי רפואי אמרו לי שהם לא יודעים וכמה רמזו לי עבות שאין לה.

  אשמח לייעוץ כלשהו, כל עזרה אפשרית או אופציה להפעיל פה את הביטוח בצורה שתועיל לי בקבלת החלטות להמשך....
  בתודה מראש,
  ובתקווה גדולה
 • עסקה עם חברת שלמה סיקסט (חגית) 10/08/2016 20:28
  (סגור) כותרת: עסקה עם חברת שלמה סיקסט מחבר: חגית תאריך ושעה: 10/08/2016 20:28
  הי אשמח לעצתכם,
  בשבוע שעבר שילמנו מיקדמה של 2000 ש"ח לחברת שלמה סיקסט על מנת שלטענתם ישמרו לנו רכב שרצינו לרכוש עד שיגיע לסניף הקרוב אלינו
  אתמול בעלי קיבל טלפון מנציג החברה בטענה שהוחלט להחזיר את הרכב לליסינג במהלך הזמן שעבר קיבלנו הצעות אטרקטיביות מחברות אחרות שנאלצנו לסרב בגלל שהתייחבנו לרכישת הרכב הספציפי.

  מכיוון שהרכב כבר לא רלוונטי ביקשנו לבטל את העסקה ולקבל את כספנו בחזרה התשובה שקיבלנו מהחברה היא שנקבל את הכסף בחזרה תוך 60 יום האם זו התנהלות תקינה?

  ומה אפשר לעשות כנגד ע"מ לקבל את הכסף בחזרה בהקדם?

  תודה!
 • תאונה עם קטנוע - שאלה (שקד) 06/08/2016 22:21
  (סגור) כותרת: תאונה עם קטנוע - שאלה מחבר: שקד תאריך ושעה: 06/08/2016 22:21
  שבוע טוב.
  עברתי תאונה עם קטנוע ללא ביטוח תקף עלי. הנהגת נכנסה בי מאחור.
  יש לי שבר ביד ובשן וכמה תפרים מעל לשפה.
  האם יש איזשהו כיסוי ביטוחי איפשהו שאני אוכל להשתמש בו או האם נדפקתי עם ההוצאות של הטיפולים וימי העבודה האבודים.
  אם יש מישהו שמבין בנושא אני אשמח לדעת מה אפשר לעשות.
  תודה. בריאות שלמה לכולם.
 • זה רכב החלומות?! (מרינה) 02/08/2016 18:22
  (סגור) כותרת: זה רכב החלומות?! מחבר: מרינה תאריך ושעה: 02/08/2016 18:22
  שלום אשמח לעצה
  לפני כחודשיים קנינו את " רכב החלומות " שלנו חדש מהסוכנות ... לקחנו הלוואה פתחנו חסכון ועשינו את מה שחלמנו עליו כבר שנים רבות.
  ב24.6 הגענו לקחת את הרכב מהסלון נרגשים מלאי ציפייה .
  בעלי נכנס לחנות קיבל מפתח יצא עם איש השרות לחניה כדי לקבל את הרכב.
  ישר שמנו לב שחסר משהו... המשהו הזה היה חיישני רוורס ששכחו להתקין לנו ומגני רוח ( לפי סיכום בחוזה) מעצבן אבל בסדר עברנו הלאה. נכנסנו לרכב במבט ראשון הכל נראה בסדר. כאשר הזמנו את הרכב בקשנו למגן אותו במובילאי שהוא כן היה מותקן ברכב אבל הוא לא נראה כאילו הוא מראה סימני חיים , שאלנו את איש השירות הוא אמר לנו שברגע שניסע הוא יתחיל לעבוד אך כמובן לא כך היה המוביליי היה תקול כך גילינו כשחזרנו באותו היום לחנות והכניסו אותנו למוסך. טוב כאן כבר התחלנו להתעצבן. חשבתם שזה הסוף. עוד לא..
  כאשר הרכב עומד במוסך ביום שהגענו לאסוף אותו אחרי שחיכינו חודש כמעט . שמנו לב שהמסגרת של המערכת מולטימדיה שבורה וכשהאיש שרות של המוסך מנסה להדביק אותה למקום הטאץ לא מגיב. אז אמרו לנו במוסך אנשי השרות והמכירה "יצרו אתכם קשר כדי להחליף מסגרת ומובילי כי זה מתקין חיצוני ואין באפשרותנו לתקן את זה במקום" ושוב אני מזכירה מדובר ברכב חדש שהגענו לאסוף וכל התקלות באותו היום. וסתם משהו מעצבן שעדיין מצלצל לי בראש , הגברת שאתה סגרנו את העסקה לא הפסיקה להגיד לי "סואו ואט אפשר לחשוב אז נחליף". מאז שבוע אחרי התקינו לנו חיישנים הדביקו מגנים החליפו מוביליי ו3 פעמים החליפו מסגרת כי כל מסגרת שהם פתחו הייתה לא תקינה. את המערכת כולה גם החליפו... נ.ב שווי המערכת לפי דברי החברה 4500 ש"ח . וכשהזמני את הרכב הם לא הפסיקו לשבח את המערכת . סופ"ש שעבר סוף סוף התקינו לי מסגרת תקינה הללויה. עכשיו בדבר הפיצוי: כשממש ממש התעצבנתי וצעקתי שאני לא מעוניינת ברכב ואני משאירה אותו פה שמתי מפתחות על השולחן ואפילו מספר לקוחות שהגיעו להתעניין בקניית רכב לקחו את עצמם וברחו משם. מנהל המכירות הבטיח בכדי לסגור לי את הפה "טיפול חינם" שווי טיפול כזה אולי 1500 ש"ח. לא ציינתי שב3 פעמים שהחליפו לי מסגרת ומערכת כל פעם בעלי היה צריך לצאת מהעבודה למשך לפחות שעה עד שהבחור עבר על הרכב. עד היום לא קבלתי שום אסמכתא אפילו לטיפול הזה. ביום ו האחרון כשהגעתי לחנות לתקן סופית את המסגרת דרשתי פיצוי נוסף על עוגמת הנפש שנגרמה לי מכל התקלות ברגע קבלת הרכב ותקלות שלא נגמרו גם אחרי, מנהל המכירות אמר לי שהוא יבדוק זאת מול החברה והיום קבלתי תשובה שלילית וזה כל כך עצבן אותי !!
  חשוב לציין שבמשך חודש הייתי צריכה לרדוף אחרהם, חודש ימים סיפרו לי על מחר ומחרתיים.אה ועוד סתם משהו מעצבן כמו שאמרתי את הרכב קבלתי ב26.6 אך לפי דו"ח כביש 6 שחייבו אותי בעשרים וקצת שקלים ב16.6 הרכב שלי נסע בכביש 6... לטענת החברה "כנראה כשהנוביל הוביל את הרכב מהנמל לחנות נפלה המדבקה מהמספר ואז המצלמה צילמה את מספר הרישוי זה שטויות" אכן שטויות עוד פרח לזר המעצבן.
  זהו פרקתי...
  אשמח לעצה
 • רכב ממגרש מכוניות אחרי תאונה (עידן) 26/07/2016 22:12
  (סגור) כותרת: רכב ממגרש מכוניות אחרי תאונה מחבר: עידן תאריך ושעה: 26/07/2016 22:12
  שלום.
  קניתי רכב ממגרש מכוניות.
  עשינו בהתחלה זכרון דברים שבו רשום שבעל המגרש מתחייב על גיר מנוע ושילדה בבדיקה. לצערי הרב החלטתי לא לקחת את הרכב לבדיקה והאמנתי לבעל המגרש שאמר לי חבל על הכסף של הבדיקה. וקניתי את הרכב ללא בדיקה עשינו העברת בעלות ויום לאחר שרכשתי אותו לקחתי אותו לטיפול במוסך והמוסכניק אמר לי שהרכב עבר תאונה ופגיעה בשילדה.

  מה אוכל לעשות?
 • תאונה ונזק לרכב - שאלה (ויניק) 25/07/2016 22:23
  (סגור) כותרת: תאונה ונזק לרכב - שאלה מחבר: ויניק תאריך ושעה: 25/07/2016 22:23
  שלום, אשמח אם תסייעו לי בשאלה.
  אדם אשר גרם לתאונה עם רכבו, הודה בנזק והתבקש על ידי בעלי הרכב הנפגע לא לערב את חברת הביטוח של הרכב הנפגע אלא לשלם 4000 שח במזומן בתמורה לויתור טענות עתידיות לגבי התאונה המדוברת. בעלי הרכב הנפגע כתב בכתב ידו: " אני מאשר שאין לי יותר שום תביעות לגבי תאונת הדרכים בה פגע במכונית שלנו...סוג, מספר רכב... תאריך... שם מלא ות.ז."
  כעת בעלי הרכב הנפגע פנה לחברת הביטוח שלו ודיווח על תאונה. חברת הביטוח תובעת ישירות את בעלי הרכב הפוגע שכן רכבו לא היה מבוטח.
  השאלה היא האם אין כל תוקף לויתור עליו חתם בעלי הרכב הנפגע בתמורה ל4000שח? האם חברת הביטוח יכולה לתבוע את בעלי הרכב הפוגע למרות הויתור?
נושא חדש חיפוש בפורום חזור למעלה


: עבור אל עמוד