x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
סקירה בנושאי ביטוח:
חשוב לדעת!
אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה. באתר Mph ניתן לערוך השוואת מחירים מותאמת אישית לרכישת ביטוח רכב במחיר הזול ביותר בישראל

פורום ביטוח רכב

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
נושא / מחבר תאריך
 • שאלה למומחה ביטוח (אורנית) 14/12/2017 15:55
  (סגור) כותרת: שאלה למומחה ביטוח מחבר: אורנית תאריך ושעה: 14/12/2017 15:55
  לפני כחודש, בדרך לעבודה, הייתי מעורבת בתאונת דרכים של נזק לרכב שלי בלבד. התאונה התרחשה בצומת כאשר אני בנתיב הימני (נוסעת ישר) והנהג הפוגע בנתיב השמאלי (פונה שמאלה), כאשר הוא לוקח סיבוב רחב ופוגע במראה שלי עם החלק האחורי של המשאית. החלפנו פרטים, אך המשאית רשומה ע"ש חברה בע"מ (קוקה קולה) ולא האדם הפוגע. כעת חברת הביטוח שלו מסרבת לשלם לי את הנזק שנגרם למראה (שכבר שולם למוסך) בשל טענתו שהוא אינו אשם (ואני בעצם אשמה כי סטיתי לנתיב הנגדי שלו, מה שלא נכון). הבנתי שהאופציה כרגע היא לתבוע בבית משפט לתביעות קטנות (ללא עורך דין) או בבית משפט השלום. אשמח להבין מה עדיף (בהתחשב בעובדה שאם התביעה היא נגד החברה בע"מ ולא נגד הנהג, יש סיכוי סביר שהם ישלחו מומחה מטעמם גם אם מדובר בתביעות קטנות...). תודה.
 • לשתף את הביטוח? (איילה) 13/12/2017 19:37
  (סגור) כותרת: לשתף את הביטוח? מחבר: איילה תאריך ושעה: 13/12/2017 19:37
  אז, יצאתי מחניה בלי להסתכל ומישהו נכנס בי (אין נפגעים ב"ה). יש נזק קל לרכב שלי ונזק קצת יותר רציני לרכב הפוגע. לי יש ביטוח מקיף , לו יש רק ביטוח חובה. הם רוצים ללכת למוסך ולשלוח לי קבלה, ושכל התיקון יהיה על חשבוני בגלל שהתאונה באשמתי. סוכן הביטוח שלי אמר שאני צריכה לשלם רק את ההשתתפות העצמית ושהם צריכים לפעול מולם.. מה קורה במקרה שהם מסרבים לשתף פעולה עם הביטוח? לקחתי אחריות על הטעות שלי ואני עומדת מאחוריה, השאלה אם הם יכולים לחייב אותי להחזיר להם את כל הסכום עצמאית..
 • מה ניתן לעשות? (יאן) 11/12/2017 16:44
  (סגור) כותרת: מה ניתן לעשות? מחבר: יאן תאריך ושעה: 11/12/2017 16:44
  יש לי רכב עם אחריות לעוד חודש. יש לה תקלה(רעידות ובעיה בהעברת הילוכים שקורים במהירויות סביב 100קמש).הבאתי אותה למוסך מורשה כדי לממש את האחריות. הם עשו נסיעת מבחן בתוך העיר כשאשתי נמצאת באוטו במהירות מתאימה לעיר (סביב 50 קמש) . עכשיו הם אומרים לי שהאוטו תקין ושאין להם מה לעשות. מה ניתן לעשות בנושא?
 • רכישת רכב מסוכנות (עידית) 10/12/2017 08:34
  (סגור) כותרת: רכישת רכב מסוכנות מחבר: עידית תאריך ושעה: 10/12/2017 08:34
  רוצה לברר בנוגע לרכישת רכב מסוכנות מכירה די גדולה.
  ראינו רכב ראשון שלא מצא חן בעיננו עקב קורוזיה ובאותו מעמד ראינו רכב אחר לשביעות רצוננו. מאז כל ההתנהלות מן הסתם אמורה להיות לגבי הרכב השני אך מסתבר כשבאתי לחתום על החוזה שהמחירים שבהם נקב סוכן המכירות הם של הרכב הראשון עם הקורוזיה. כשכרגע מבקשים מאיתנו 6000 ש"ח תוספת אחרי שהורידו 1000 ש"ח ממש עשו טובה.
  מבחינתם שנרפה מהעסקה אם לא מסתדר לנו. רוצה לדעת מה ניתן לעשות. תודה מראש
 • תשלום מחברת ביטוח (דניאלה) 07/12/2017 10:09
  (סגור) כותרת: תשלום מחברת ביטוח מחבר: דניאלה תאריך ושעה: 07/12/2017 10:09
  בוקר טוב, שאלה בנוגע לתשלום ע"י חברת ביטוח.

  בחודש אוגוסט פגעו לנו ברכב. הכנסנו באוגוסט את הרכב לתיקון במוסך שחברת הביטוח של הפוגעת ביקשה והשארנו צ'ק עם תאריך לדצמבר כיוון שזה המקסימום שבעל המוסך היה מוכן להמתין. עד היום חברת הביטוח של הרכב הפוגע מושכת אותנו עם התשלום כל פעם בטענה שחסרים מסמכים למרות שהם כולם נשלחו בקבוצה אחת אבל רק חלק נסרקו שם בחברה. שלחנו שוב את המסמכים בתחילת נובמבר אחרי פנייה יזומה מאיתנו לדעת מה המצב עם הצ'ק והתגלה שחסרים מסמכים ועד אז אף אחד מהחברה לא טרח אפילו להתקשר להגיד שמבחינתם חסרים מסמכים ושהטיפול בתיק בעצם עצר עד אותה נקודה שאנחנו התקשרנו. מאז הם שוב מושכים אותנו כל פעם בטענה שהמסמכים עדיין בסריקה.

  בעוד שבוע הצ'ק שנתנו למוסך אמור לרדת ובעל המוסך לא מוכן להאריך את ההמתנה לתשלום (ובצדק) ומבחינת חברת הביטוח יש להם עד סוף דצמבר לטפל בנושא..
  במידה ובסופו של דבר אנחנו ניאלץ לשלם את הטיפול מכיסנו האישי, ניתן יהיה לדרוש מאותה החברה פיצוי על כך שנאלצנו לשלם? האם יש משהו לעשות בקשר לעיכוב שלהם?

  אנחנו כל יום מתקשרים וכל יום מורחים אותנו עם התשובה של מסמכים בסריקה ושהם מציינים שזה חשוב ואנחנו כבר התייאשנו.
  תודה.
 • בעיה בתחום הביטוח (מדלן) 05/12/2017 13:31
  (סגור) כותרת: בעיה בתחום הביטוח מחבר: מדלן תאריך ושעה: 05/12/2017 13:31
  שלום רב,
  אם לפני כעשר שנים היה לי רכב בבעלותי עם פוליסת ביטוח על שמי ואחי עשה תאונה, עם עוד חבר שהיה איתו.

  אז הם תבעו את הביטוח, אחי קיבל סכום סמלי ואילו החבר כנראה שלא קיבל עקב עיקולים שהיו לו בזמנו. היום לאחר עשר שנים הוא מתקשר ומבקש את מספר הזהות שלי ע"מ להעלות את התיק מחדש, את פוליסת הביטוח. אציין כי הרכב הושבת לפני יותר מתשע שנים.

  אשמח לעזרה, האם למסור את המספר זהות, או שמה לא כדי? תודה לעונים.
 • מה דעתכם - מומחי הרכב... (טל) 05/12/2017 10:17
  (סגור) כותרת: מה דעתכם - מומחי הרכב... מחבר: טל תאריך ושעה: 05/12/2017 10:17
  הי חברים,
  לפני כשנה בערך קניתי רכב דרך חברת תיווך סוויץ' (היא חברת בת של חברה מאוד גדולה בתחום הרכב**צויין שלא להזכיר את שמם) . החברה נסגרה מספר חודשים לאחר הקנייה.(בירורים ובעיות מדברים עם חברת האם )

  הרעיון של החברה למי שלא יודע הוא סוג של תיווך לקנייה ומכירה של רכבים מבעלות פרטית ,חלק מהשירות שלהם הוא העברת בעלות ובדיקות לרכב בתשלום נוסף.
  לאחר חידוש רישיון הרכב - כשקיבלתי את הרישיון החדש גיליתי שיש לי בעלים נוספים על הרכב שהוא לא אחר מבעלה של בעלת הרכב לשעבר . כמובן שהשגתי את המספר שלו ודיברתי איתו והבחור לא יודע על מה מדובר - מה גם שהוא בכלל לא היה בעלים של הרכב קודם אלא אשתו ועל שמה בלבד!

  יצרתי קשר עם החברה להבין מה הסיפור והנציגה הופתעה מאד לשמוע את המקרה , טענה שהבן אדם שמתעסק בזה לא נמצא והוא יחזור רק בסוף אותו חודש . אחרי שבוע היא התקשרה אלי שוב ואמרה שלאחר הבירור אין איך לפתור את הבעיה מבלי לפגוע בידיים של בעלות הרכב ושאני אשם שלא ראיתי עד עכשיו...

  חשוב לציין כי בטופס העברת בעלות לא היה מוזכר הבעלים נוספים ..

  השאלה היא האם אפשר לתבוע את החברה הגדולה שהם חברת האם שלהם?
 • דלק מהול במים (מרגריטה) 03/12/2017 14:21
  (סגור) כותרת: דלק מהול במים מחבר: מרגריטה תאריך ושעה: 03/12/2017 14:21
  שלום רב, התייעצות, לפני כשבועיים וחצי תדלקתי את הרכב שלי (פול טנק- סולר) בתחנת הדלק הקבועה שלי שנמצאת ליד ביתי (שילמתי באשראי כך שניתן להוציא קבלה ולהוכיח זאת) אתמול בערב (נשאר בערך רבע טנק אולי קצת יותר) לאחר יציאת השבת הנעתי את הרכב והתחלתי בנסיעה, לאחר בערך 10 מטר האוטו כבה ולא הצלחתי להניע אותו שוב, כמובן שהזמנתי גרר ולאחר המתנה של כשעתיים וחצי הוא הגיע, היום בבוקר קיבלתי טלפון מהמוסך שאליו הרכב נגרר ובו להפתעתי הודיעו לי שהמקום בו תדלקתי את הרכב שם לי מים במקום סולר או סולר מהול במים משהו כזה, יש לציין שמדובר בחברה מאוד מאוד גדולה וידועה ואולי אפילו הכי גדולה בארץ שכרגע לא אזכיר את שמה, האם ישנה כאן עילה לתביעה?
 • מה אני יכולה לעשות לגבי הרכב? (אתי) 29/11/2017 14:05
  (סגור) כותרת: מה אני יכולה לעשות לגבי הרכב? מחבר: אתי תאריך ושעה: 29/11/2017 14:05
  אהלן חברים,

  אציין בראשית שאנחנו המוכרים של כלי הרכב (בעלי).

  לפני 10 ימים הגעתי לדואר באחד מסניפי העיר על מנת לבצע העברת בעלות עבור כלי מסוג רייזר.

  לא ביצענו העברת בעלות משום שמסתבר שיש חוק חדש (או שלא ידעתי עליו) שלא ניתן לבצע העברת בעלות ללא טסט שבוצע. מול הקונה סוכם כי אני אמסור לו את הרייזר על מנת שהוא יבצע את הטסט (וגם ישלם עליו) וכי לאחר מכן יגיע שוב הקונה על מנת שנבצע את העברת הבעלות. כמו כן חתמנו על זיכרון דברים לאותו היום שאומר כי:

  אני מוסר לו את הרייזר ללא העברת בעלות, במצב תקין וכי כל תקלה, נזק, תאונה, פגיעה ברכוש, אדם וסביבה באחריות הקונה בלבד. שולם במזומן 10,000 ש"ח והיתרה בסך 16,000 תשולם במעמד העברת הבעלות.

  הרייזר עבר טסט לאחר כשבוע על ידי הקונה. בנוסף, הקונה ביצע טיפול של פלאגים ועוד כמה דברים. סגרנו כי הוא יגיע היום על מנת לבצע את העברת הבעלות ולהשלמת התשלום.

  בבוקר הקונה מתקשר אליי, בטענה כי הרייזר לא מניע לו ושהוא רוצה לבטל את העסקה. אציין כמובן שהקונה ביקר אצלי מספר פעמים לפני שהחליט שברצונו לקנות ונסע מספר פעמים על הכלי, כך שלא היה ספק שהוא רוכש כלי תקין.

  לאור המקרה יש לי מספר שאלות:

  1) קודם כל לצד מי עומד החוק במידה והוא רוצה לבטל את העסקה? האם זיכרון הדברים שנחתם מספיק על מנת לחייב את הקונה להשלים את הרכישה ולשלם את יתר התשלום?

  2) במידה ולא אוכל לחייב אותו להשלים את העסקה, כרגע הכלי לא מניע ויכול להיות שזו בעיה קטנה ויכול להיות שזו בעיה רצינית כי כמו שציינתי, הכלי היה אצלו כבר 10 ימים ואין לי מושג מה עשה בזמן הזה. הקונה מבחינתו מחזיר את הכלי ותיקון הבעיה קטנה או גדולה תהיה עליי - מה עליי לעשות בנידון? כמובן שמסרתי לו כלי תקין ואין שום סיבה שאשלם עבור תיקון שנגרם על ידו.

  תודה רבה לעוזרים.
 • תשלום נזק לרכב (יניב) 29/11/2017 12:57
  (סגור) כותרת: תשלום נזק לרכב מחבר: יניב תאריך ושעה: 29/11/2017 12:57
  ביטוח רכב: לפני כשנתיים נכנס בי רכב וסירב להודות באשמה, הוא תבע את חברת הביטוח שלי ואלו הגיעו לפשרה שקיבלה תוקף של פסק דין לפיה אני חייב ב 25% מן הנזק והוא ב 75%. כיום קיבלתי חיוב של 1000 ש"ח בגין השתתפות עצמית בנזקי צד ג' מחברת הביטוח שלי. אני לא הייתי צד בפשרה ואיני מסכים לשאת באשמה במקרה כל כך ברור (הנהג נסע בפראות ונכנס בי בכיכר).

  מה יש באפשרותי לעשות על מנת לא לשאת בתשלום המופרך הזה?
 • בעיה עם פרטי נהג הרכב (דנה) 27/11/2017 16:51
  (סגור) כותרת: בעיה עם פרטי נהג הרכב מחבר: דנה תאריך ושעה: 27/11/2017 16:51
  שלום לכולם, עברתי תאונה. וחסרים לי פרטי הנהג הפוגע מכיוון שהוא לא רצה למסור לי. הצלחתי לקבל רק את הרשיון רכב. כעת פניתי לחברת הביטוח שלי בכדי לתבוע נזקים מהחברת ביטוח שלו. אך מכיוון שחסר רשיון נהיגה וביטוח חובה ומקיף שלו חברת הביטוח שלי מסרבת להתעסק בתביעה זו. האם מבחינה חוקית רשיון רכב זב מספיק? האם הם צריכים לאתר את הביטוח בעצמם במקרה זה? חשוב לציין שהנהג הוא בעל הרכב.
  תודה רבה.
 • בעיה עם הביטוח והחברת גרר (זאב) 26/11/2017 10:01
  (סגור) כותרת: בעיה עם הביטוח והחברת גרר מחבר: זאב תאריך ושעה: 26/11/2017 10:01
  נתקעתי עם רכבי ב 07/2017 והשתמשתי בשרותי הגרירה מחברת הביטוח שלמה six - הרכב ניגרר בצורה לא נכונה על הכביש כתתוצאה מכך נגרם נזק ליחדית הטרנספר (גם בעל המוסך - מוכן להעיד על כך) מאז- החברה לא מוכנה לשלם את מלוא הנזק ושלוחת אותי לחברה שלישית-לחברת הגרירה - להסדר. 5 חודשים של המתנה בקשות חוזרות ונשנות שלי בכל פעם התחמקות אחרת מחברת ביטוח שלמה!

  מה אפשר לעשות ? בנתיים חברת הביטוח - מפנה אותי לגרר ? תודה
 • הרכב לא רשום על שמי! (נחום) 26/11/2017 09:30
  (סגור) כותרת: הרכב לא רשום על שמי! מחבר: נחום תאריך ושעה: 26/11/2017 09:30
  שלום רב אשמח לעזרה
  לפני כחצי שנה רכשתי בעיסקת טרייד אין רכב 0 ק"מ, מברת ליסינג גדולה ומוכרת את הרכב הנרכש הראו לנו במגרש שהוא כולל מערכת מולטימדיה אך נאמר שאת הרכב הספציפי הזה אי אפשר למכור לנו משום שהוא לא במערכת ועל כן צריך נסוע לסניף מרוחק לאסוף משם את הרכב , שילמתי בהעברה בנקאית את הסכום המלא נאמר לי שאני יחתום על הטפסים כשאקבל את הרכב או ביום למחרת, בנתיים חתמתי על יפוי כוח להעברת בעלות, הגיע נציג של החברה להסיע אותי לסניף המרוחק, לאחר נסיעה של שעתיים הגענו מסר לי את המפתח של הרכב החדש ונסע לדרכו, ואני לדרכי ברכב החדש שרק בדיעבד הבנתי שנסעתי ללא ביטוח, לא נאמר לי כלום בנושא, כבת בהתחלה שמתי לב שאין מערכת מולטימדיה ברכב, זה הייה יום חמישי והייה כבר לילה אז ביום ראשון נסעתי לסניף ומיסתבר שהרכב שהנציג הראה לי הוא דגם אחר היברידי ולי נימסר דגם פשוט שלא כולל מולטימדיה הנציג בהתחלה אמר שהוא יראה מה אפשר לעשות אבל ככול שעבר זמן הם מיתנערים ואומרים שלא הייתי צריך לנסוע ברכב אם ראיתי שזה לא מה שהובטח ומה הנציג טוען שלגבי המולטימדיה הוא הסביר לי שיש את זה בחלק מהרכבים ואני אמרתי להם שאני לא מוכן לחתום על הטפסים ועל חוזה כי אני לא מסכים למה שכתוב שם ויותר מזה לא קיבלתי את מה שהובטח לי וזה וזה לא מצויין בחוזה ולכן אני לא מוכן לחתום
  והם כבר חצי שנה לא מוכנים להעביר בעלות ומתנים את העברת הבעלות בחתימה שלי על החוזה
  את הרכב הישן שמסרתי הם מהר מאוד מכרו והעבירו בעלות ואת הרכב החדש הם לא מוכנים להעביר על שמי למרות שהם קיבלו את התמורה המלאה.פשוט מניסיון אני לא מוכן לחתום על דברים שאני לא מסכים להם ולא מה שסוכם איתי.
  בבקשה תעזרו לי מה עלי לעשות.הרכב שאני רכשתי ונוסע עליו כבר חצי שנה הוא לא על שמי
 • מכירת מונית קיה (גיא) 22/11/2017 15:09
  (סגור) כותרת: מכירת מונית קיה מחבר: גיא תאריך ושעה: 22/11/2017 15:09
  תודה מראש לעונים , מבקש עזרתכם בנושא מכירת רכב מסוג מונית שרכשתי לפני כשנה מחב' קיה.

  מכרתי את הרכב לקולגה שלי לפני 3 שבועות הרכב היה ללא תקלות/פגיעות.
  הקונה פנה אליי בטענה כי קיימת תקלה במצמדים של הגיר וזאת כפי שנמסר לו ממוסך קיה יפו אליו לקח את הרכב לתיקון וטיפול שיגרתי .

  הבהרתי לו שלא הייתה בעיה מעולם תקלה /פגיעה בגיר או תקלה אחרת .ביום המכירה עבר הרכב טסט ולא התגלו אי אלו תקלות.

  בנוסף הקונה בחר שלא לבצע בדיקה במכון מורשה טרם הרכישה ולא מנעתי ממנו לעשות כן.

  לצערי אין הסכם כתוב והכל נעשה בע"פ .

  המצב כיום הוא שקונה מאיים עליי בתביעה של נזק לגיר בסך 30000 ש"ח , לגיר שהלך.

  מבקש את עזרתכם באם קמה לו עילת תביעה ומה השלכותיה ככל שקיימת.

  בתודה מראש
 • רכב ממגרש מכוניות (איזי) 21/11/2017 20:33
  (סגור) כותרת: רכב ממגרש מכוניות מחבר: איזי תאריך ושעה: 21/11/2017 20:33
  שאלה: במידה ורכשתם רכב ממגרש מכוניות כמובן עדיתם בדיקה והבודק המליץ לקנות את הרכב ומהיום הראשון אתם במוסכים ומתברר שבנוסף להכל הלך ראש מנוע ברכב ויש הוכחה מאוד ברורה שהרכב עם ראש מנוע מעוות עוד לפני שקיבלתי את הרכב (בגלל המדיד הלא מקורי) הנזק עד כה 14,000₪ את מי הייתם תובעים את הבודק או את מי שמכר את הרכב או את שניהם ביחד?
 • מכרו לי מנוע לא טוב לרכב (א.ב) 19/11/2017 08:44
  (סגור) כותרת: מכרו לי מנוע לא טוב לרכב מחבר: א.ב תאריך ושעה: 19/11/2017 08:44
  קניתי מפירוקיה מנוע שבעליו התחייב על תקינותו. לאחר בדיקה קצרה אצל המוסכניק התברר שהמנוע לא תקין, דיברתי עם המוכר והוא החליף לי את המנוע שגם לא היה תקין. שוב שיחה עם המוכר והחלפה של המנוע עכשיו במקום מנוע אחר הביאו לי את המנוע הראשון כשלכאורה פשוט תיקנו את הבעיה. אחרי שעות רבות של עבודה על הרכבה של המנוע מתברר שהוא לא תקין ויש נזילה מהמנוע.
  האם יש לי מה לעשות מעבר ללדרוש את הכסף שלי חזרה, כמו לדוגמא לדרוש ממנו לשלם על השעות עבודה של המוסכניק? מה הנוהל המקובל? האם יש לי מה לתבוע? לצורך העניין יש לי ממנו אסמס שאומר שהמנוע תקין.
 • התייעצות דחופה (דנה) 16/11/2017 21:08
  (סגור) כותרת: התייעצות דחופה מחבר: דנה תאריך ושעה: 16/11/2017 21:08
  שלום, התייעצות...
  לפני כמה ימים בעודי נוסעת בכביש איילון נזרק עלינו אופנוע (ללא האופנוען)
  אתאר את המקרה.. רכב פגע באופנוען , האופנוען הפיל את עצמו והאופנוע המשיך ודהר לעבר הרכב שלי ונזרק עליו.
  הנזק לרכב שלי גדול!
  משטרה שהייתה באזור לקחה פרטים של הנהג הפוגע ושחררה אותו. האופנוען נלקח לבית חולים ואנחנו נשארנו עד לפינוי. המשטרה העבירה לי את מספר הרישוי של האפנוע בלבד ללא פרטי הנהג. פניתי לחברת הביטוח שלי ולדבריהם אם אין לי שם תז ואיזה חברת ביטוח מבוטח אין להם איך לעזור לי מה שמשאיר אותי עם נזק ללא אפשרות לתבוע ביטוח של הפוגע. למישהו יש רעיון איך אני מאתרת אותו / מתקדמת עם תהליך התביעה? תודה רבה
 • מי משלם על הנזק? (רוית) 14/11/2017 09:16
  (סגור) כותרת: מי משלם על הנזק? מחבר: רוית תאריך ושעה: 14/11/2017 09:16
  שאלה...

  בעודי נוהגת ברחוב חד סיטרי וצר, חלף על פני רוכב אופניים רגילים בכיוון הנגדי. שנינו בתנועה איטית. בעודו חולף, עם הכתף שלו הוא פגע במראה של הרכב בצד הנהג.

  המראה ניתקה והתנפצה, הבחור לא סטה והמשיך ברכיבתו. עצר כשראה שעצרתי וקראתי לו. הנזק של המראה הוא יותר מ 500₪.

  יש לי תעודת זהות של הבחור. מי משלם?!

  האם לחלק את הנזק בינינו?! מבחינתו אומר שמכיון שהוא על אופניים, החוק אינו חל עליו.

  אודה למענה...
 • התייעצות עם מומחה ביטוח / עורך דין (רוס) 13/11/2017 22:17
  (סגור) כותרת: התייעצות עם מומחה ביטוח / עורך דין מחבר: רוס תאריך ושעה: 13/11/2017 22:17
  דרוש יעוץ של מומחה ביטוח ו/או עורך דין....
  1. תוך כדי חניה, הרכב שלנו נגעה בשני ואולי גרם שריטה קלה או שפשוף קל. הרכב שלנו נסע לאט לאט ולא גרם שום שקע והשטח של הנגיעה היה קטן מאוד. עוברי דרך ראו ואמרו בפירוש כי אין נזק של ממש ואין שום סיבה להשאיר פתק
  2. השארנו פתק בכל מקרה עם הטלפון.
  3. בעל הרכב האחר התקשר וביקש העברה בנקאית של 200 ש"ח.
  4. כתבנו בחזרה כי נשמח לתת את 200 הש״ח, אנחנו פשוט מבקשים שהיא תשלח לנו מייל כי 200 שקל ימצו את כל התביעות נגדנו וכי אנחנו מעדיפים לשלוח המחאה.
  5. היא שלחה טקסט חזרה שהיא לא נותנת את הדוא"ל שלה לאנשים שהיא לא מכירה ושהיא מבקשת מספר ת.ז. רישיון רכב ומספר ביטוח "כנדרש בחוק"
  6. אנחנו שלחנו חזרה אליה שאנחנו רק רוצים לסיים עם זה ושנשמח להעביר לה 200 ש"ח אם האי תשלח לנו הודעת טקסט המציין כי 200 שקל היא התביעה הסופית שלה נגדנו.
  7. היא חזרה אלינו שהיא הלכה מוסך וקבלה הצעת מחיר. היא שלחה דף הצעת מחיר שבה הנזקים עולים ל1,989 ש״ח. הנזקים בהצעת מחיר לא היו יכולים להיגרם כתוצאה מהאירוע הזה בגלל שמקום הנגיעה לא היה במקום של הנזקים נרשמים. היא חוזרת על בקשתה לקבל הפרטיים האישיים שלנו ופרטי הבטוח.
  8. אנו כותבים לה שהנזקים בהצעת מחיר לא היו יכולים להיגרם כתוצאה מהאירוע הזה בגלל שמקום הנגיעה לא היה במקום של הנזקים נרשמים. אנחנו גם מציינים שיש לנו עדים שאמרו שלא היה שום נזק של ממש ואמרו בפירוש לא להשאיר פתק כלל. אנו מציינים כי אנו עדיין מוכנים להעביר לה 200 שקל בתנאי שתשלח את הודעת הטקסט המבוקשת. אנו אומרים לה (ביום ראשון) כי ההצעה עומדת עד סוף יום שני (היום). אנחנו אומרים לה שאנחנו נשמח לשלוח לה פרטיים אישיים ופרטי בטוח שלנו אם היא תשלח קודם כל את שלה.
  9. היא כותבת לנו היום כי יש לנו שבוע לשלוח לה את הפרטים שלנו, ואם לא, היא תגיש דו"ח פלילי במשטרה על פגיעה ובריחה.
  סוכן הביטוח שלנו חושב שאין לנו מה לדאוג. הנהגת היא בתי ואני ממש לא רוצה לסבך אותה. אני גם מוכן לשלם עבור נזק שאכן קשור אלינו. מצד שני האישה הזאת מרגיזה אותי ביותר ולא רוצה להיכנע לאיומים שלה.?
 • התייעצות אחרי תאונה (מירה) 12/11/2017 22:30
  (סגור) כותרת: התייעצות אחרי תאונה מחבר: מירה תאריך ושעה: 12/11/2017 22:30
  הי ותודה לעונים מראש
  לפני כשלושה חודשים עברתי תאונת דרכים שהיו מעורבים בו חוץ ממני מעוד שלושה רכבים כתוצאה מכך הרכב שלי הורד מהכביש אציין כי אני הייתי הרכב הראשון שנכנסו בו ,היה לי רק ביטוח חובה
  כאשר הגשתי תביעה לביטוח של הרכב שפגע בי הוא לא מודה וכך גם האחרים המשטרה טוענת שהתיק בחקירה ויקח זמן עד שראו מי האשם מה עושים במצב זה אני נמצאת באוויר ללא מענה ראוי ללא אפשרות לקנות רכב כרגע ואני זקוקה לרכב כדי מלהגיע לעבודה שנמצאת רחוק מהבית מה עושים במצב כזה
 • נהיגה בלי רישיון (שלי) 09/11/2017 14:21
  (סגור) כותרת: נהיגה בלי רישיון מחבר: שלי תאריך ושעה: 09/11/2017 14:21
  שלום , לאחר תאונה עם נהג התברר כי נהג בלי רישיון נהיגה ולכן חברת הביטוח אינה מטפלת במקרה שלי מכיוון שזו תביעה פרטית למול הנהג ולא למול חברת הביטוח שלו.
  חברת הביטוח שלי קישרה אותי לעו"ד שלהם. עו"ד החתים אותי שמכיוון שאנני משלמת על השירות כל הוצאות בית המשפט שיפסקו הוא לוקח. אשמח לדעת באיזה סכומים מדובג בדר"כ? האם זה משתלם לי או עדיף לקחת עורך דין אחר?
 • תאונה עם הרכב - התייעצות (מיכאל) 08/11/2017 09:26
  (סגור) כותרת: תאונה עם הרכב - התייעצות מחבר: מיכאל תאריך ושעה: 08/11/2017 09:26
  שלום, עברתי תאונה קטנה לפני כמה זמן, לא קרה נזק לא לי ולא לרכב השני (שברוב טיפשוטי לא צילמתי)
  עכשיו כמה חודשים אחרי אני מקבל כתב תביעה על סך 6000 שח.
  יש בידי התכתבות בוצאפ שבה ביקשתי תמונה של הרכב שלה ולא נעניתי בכלל.
  1. אם אני הולך לשמאי שיעריך את הנזק של רכבי, האם זה קביל אחרי כמה חודשים?
  2. האם בית משפט יכול לקבל החלטהעל סמך הערכת נזק מצדה בלבד, שכן לי אין שום תיעוד למצב רכבה. הרי במצב כזה היא יכולה להמציא כל דבר ולתבוע כל סכום... ?!
נושא חדש חיפוש בפורום חזור למעלה


: עבור אל עמוד